NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Program Astronomiczny [ SZUKAM ]

Wszystko o aplikacjach i grach dostępnych dla telefonów S60v5/Symbian^1/Symbian^3. W tym dziale rozmawiamy również o programach na PC wspomagających zarządzanie telefonem etc.

Program Astronomiczny [ SZUKAM ]

Postprzez teresch » 17 sierpnia 2012, o 16:33

Jakiś czas temu widziałem program astronomiczny na HTC, gdzie wystarczyło skierować telefon na dany fragment nieba i automatycznie na ekranie wyświetlała się jego zawartość będę wdzięczny za podanie linka do wersji programu na system Symbian Anna
teresch
1%
1%

Mod.tel.: Nokia E6
FW: Anna
    WindowsXPOpera

Re: Program Astronomiczny [ SZUKAM ]

Postprzez Czerwony » 23 sierpnia 2012, o 19:29

Sky Map od Google Inc., jest na Andka, ale na Symbian'a to nie wiem, poszukaj ;)

Wysłano z Galaxy S II z użyciem Tapatalk
Pozdrawiam
Czerwony:)

Moja Historia Telefonów: NEC=>Siemens C45i=>Nokia 3210=>Nokia 3410=>Nokia 3330=>Nokia 3510i=>Siemens C72=>Nokia N72=>Nokia N73ME=>Nokia N95-1=>Nokia 6300=>iPhone 4 16GB Black=>Galaxy S II
Member of Symbianos.pl Community
Czerwony
80%
80%

Mod.tel.: SGS II + Nexus 7
FW: 4.1 , 4.2
    unknownunknown

Re: Program Astronomiczny [ SZUKAM ]

Postprzez teresch » 25 sierpnia 2012, o 14:42

Czerwony napisał(a):Sky Map od Google Inc., jest na Andka, ale na Symbian'a to nie wiem, poszukaj ;)

Wysłano z Galaxy S II z użyciem Tapatalk

Dziękuję Ci przyjacielu za tą cenna informację :ok: Niestety, SkyMap prawdopodobnie nie ma na Symbiana, ale znalazłem inny który działa na tej samej zasadzie, nazywa się "Stellarium".Tylko szkoda, że aktualna wersja na Symbiana nie ma mozliwości podglądy orbitujących satelit, jak to ma miejsce w wersji na Windows'a, ale z pewnością to kwestia tylko czasu nim pojawi się w wersji na telefony komórkowe.
teresch
1%
1%

Mod.tel.: Nokia E6
FW: Anna
    WindowsXPOpera

Powrót do Software S60v5/Symbian^1/Symbian^3