NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

C7-00 Dziwna sprawa z wykonywaniem polączeń

Wszystko o aplikacjach i grach dostępnych dla telefonów S60v5/Symbian^1/Symbian^3. W tym dziale rozmawiamy również o programach na PC wspomagających zarządzanie telefonem etc.

C7-00 Dziwna sprawa z wykonywaniem polączeń

Postprzez kkonrades » 30 listopada 2012, o 19:03

Dziwna sprawa ???
Jestem za granica gdzie uzywam lokalnej SIM karty. I nie byloby nic w tym dziwnego gdyby nie fakt iz nie moge wykonywac polaczen do zadnego innego numeru jak tylko do numeru z sieci w ktorej jest zarejestrowana SIM karta.
Poczatkowo myslalem iz jest to blad karty, ale po przelozeniu jej do innego telefonu nie bylo zadnego problemu z wykonywaniem jakichkolwiek polaczen.
Dodam iz będąc w Polsce nie mam problemów z Polską kartą i dzwonieniem do innych sieci, choc nie próbowałem na zagraniczny numer.
Postanowilem wiec przywrocic ustawienia domyslne telefonu, co niestety nic nie pomoglo.
Hard reset rowniez nic nie pomogl.

W koncu zerknalem w instrukcje i sam nie wiem, ale moze to byc problem z "Zapobieganie nawiązywaniu lub odbieraniu połączeń": (Czasem użytkownik może chcieć zablokować możliwość nawiązywania lub odbierania
połączeń przy użyciu urządzenia. Dzięki usłudze sieciowej zakazu połączeń możesz na
przykład ograniczyć wszystkie wychodzące połączenia międzynarodowe albo
połączenia przychodzące, kiedy jesteś za granicą.
Wybierz Menu > Ustawienia i Połączenia > Zakaz połączeń.
Aby zmodyfikowa)

Niestety nie znam kodu, bo skad niby mialbym tak naprawde go znac??? :zalamany:

Moze ktos ma jakas idee na rozwiazanie tego problemu. Czy moj tok myslenia jest poprawny i chodzi o blokowanie polaczen, czy tez problem tkwi gdzie indziej????

Nokia C7-00 Belle
Type: RM-675
Software version: 111.040.1511
Software date: 2012-07-28

[Wlasnie sprawdzilem, ze blokowanie polaczen jest nieaktywne, wiec gdzie tkwi haczyk ???]
Ostatnio edytowano 2 grudnia 2012, o 01:26 przez kkonrades, łącznie edytowano 1 raz
kkonrades
1%
1%

Mod.tel.: Nokia C7-00
FW: 1110401511
    WindowsSafari

Powrót do Software S60v5/Symbian^1/Symbian^3