NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

(problem) Nokia E6 lampa błyskowa

Wszystko o aplikacjach i grach dostępnych dla telefonów S60v5/Symbian^1/Symbian^3. W tym dziale rozmawiamy również o programach na PC wspomagających zarządzanie telefonem etc.

(problem) Nokia E6 lampa błyskowa

Postprzez spartan » 18 stycznia 2014, o 18:51

Witam, posiadam nową nokie E6 z symbianem belle. Użytkuje ją od jakiegoś roku, od kilku dni mam problem z lampą błyskową, raz pyłgnie mocniej, a raz ledwo ledwo, ale nie tak jak powinna, a jeszcze inaczej to świeci na czerwono. Dzisiaj gdy użyłem programu latarka to pięknie zaczeła świecić :) gdy chciałem zrobić zdjęcie to oczywiście przestała świecić, tylko ledwo pyłgnie i koniec :( odpalam program latarka i lampa przez chwile świeci się, ale na czerwono :( bardzo proszę o pomoc :(
Edycja:
Lampa błyskowa świeci się na czerwono. Dzisiaj znów dwa razy program latarka uruchomił diode i świeciła tak jak powinna. Jak chce zrobić zdjęcie to lampa bardzo słabo świeci. Ogólnie jest tak, albo lampa błyskowa świeci na czerwono, albo mignie mocniej lub słabiej :( robiłem ustawienia fabryczne dwa razy i to samo :( dlaczego tak się dzieje? :(
spartan
1%
1%

Mod.tel.: Nokia E6 Full
    WindowsVistaunknown

Powrót do Software S60v5/Symbian^1/Symbian^3