NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

x3-02 kilka pytan bo nie wiem jak sobie z tym poradzić

Dyskusja o wszystkim co związane jest z telefonami Series 40

x3-02 kilka pytan bo nie wiem jak sobie z tym poradzić

Postprzez pieczur » 7 maja 2011, o 23:54

Witam Was. Stalem sie niedawno posiadaczem telefonu nokia x3-02. Jestem nim zachwycony jak narazie, znalem jego ograniczenia jak go kupowalem( nedzny aparat bez AF, brak skype, brak map noki itd.) ale tak to dla mnie stara dobra nokia w nowym zgrabnym opakowaniu i z dobrymi rozwiazaniami ergonomicznymi.

No ale do rzeczy:
1. Ustawilem sobie zdjecia jak do mnie dzwonia ludzie z ksiazki kontaktowej. Niestety jest jakis problem z formatem no i twarze sa troszke nieladnie rozciagniete. Zdjecia zrobilem wbudowanym aparatem no i wydaje mi sie ze powinno to dzialac tak jak nalezy.

2. Na ovi znalazlem kilka programow, mowiac szczerze gier. Snake, stary dobry waz. Wkurzaja mnie dwie rzeczy w tej aplikacji. Sa dwa sposoby odpalenia jej. Przez ovi lub przez idz do. Oba rozwiazania sa dla mnie klopotliwe. Nie wiem jak organizowac menu. Czy jest to mozliwe tak jak w symbianie czy niestety nie.

2.2. dlaczego przy odpaleniu snake czy innej gierki, aplikacja musi sie polaczyc z netem. Niestety jak nie jest to mozliwe to aplikacja sie wylaczy. No kurcze troche dziadostwo. Czy jest jakis sposob na to?

Ciesze sie ze nokia wrocila do s40 bo jak dla mnie on mi starcza.
pieczur
10%
10%

WindowsSafari

Re: x3-02 kilka pytan bo nie wiem jak sobie z tym poradzić

Postprzez djtonka » 8 maja 2011, o 07:35

3. Większość gier na s40 teraz musi być połączonych z siecią w celu wsadzania reklam w czasie grania lub jak chcesz zakończyć grę. To bardzo irytujące. Reklamowane są jako darmowe ale lepiej za to się nie brać.
2.Gry w javie lub operę możesz sobie ustawić jako skrót w idź do lub odpalac plik bezpośrednio z karty pamięci tylko.
1.Może w ustawieniach masz wybraną jakość przedostatnią? Ostatnia zawsze jest w formacie 4:3 więc powinna być lepsza do zdjęcia na ekran.
djtonka
Support
Support

Mod.tel.: no_name
FW: fresz
    WindowsXPFirefox

Re: x3-02 kilka pytan bo nie wiem jak sobie z tym poradzić

Postprzez pieczur » 8 maja 2011, o 08:15

Jakosc zjec jest full. Czyli 5 megapixeli. Bardzo dziwnie to wyglada.

Troche slabe z tymi rekalmami. Czyli nawet fajny soft trzeba bedzie crackowac bo jest niedociagniecie. To nie mogly by sie te reklamy sciagnac i basta?
pieczur
10%
10%

WindowsSafari

Powrót do S40