NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Nokia 6103 bały wyświetlacz główny

Dyskusja o wszystkim co związane jest z telefonami Series 40

Nokia 6103 bały wyświetlacz główny

Postprzez konstantyno110 » 2 lutego 2012, o 21:23

Witam znajoma przyniosła mi tel nokie 6103 czerwona obudowa , na telefonie działa wyświetlacz dodatkowy a główny cały czas świeci się na biało . Po przejrzeniu kilku www doszedłem do wniosku że to może być wina taśmy więc zamówiłem taśmę i zgodnie z instrukcją KLIKrozebrałem telefon na części pierwsze złożyłem z nową taśmą i to samo duży nie działa mały tak . Kiedy telefon poleży z 12 godzin niekiedy duży wyświetlacz załapie i działa ale bardzo rzadko tak cały czas świeci na biało . Pomyślałem że może by spróbować zaktualizować oprogramowanie więc jutro dowiezie mi kabel ale nie wiem czy w tej noki normalnie można oprogramowanie aktualizować jak np w mojej N 95 8GB przez NSU ??
Miał ktoś jeszcze takie problemy i co zrobił żeby wyświetlacz zaczął działać ? Z góry dziękuje za odp Pozdrawiam :)
konstantyno110
1%
1%

Mod.tel.: N95 8GB
FW: 35.0.001
    WindowsFirefox

Re: Nokia 6103 bały wyświetlacz główny

Postprzez nemo333 » 2 lutego 2012, o 22:49

nie ma możliwości aktualizacji softu w domu w nim.
Taśma to pewnie jakieś z allegro za pare zł? Pewnie ona jest walnięta już od początku. Albo to uszkodzona płyta. Wtedy raczej naprawa nie ma sensu
Pozdrawiam, nemo333
nemo333
60%
60%

WindowsSafari

Powrót do S40