NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

HTC Desire - moje wrazenia po przesiadce z N95 i N97

W tym dziale dyskutujemy o telefonach działających na systemie Android - czyli opinie, zapowiedzi, zdjęcia itd.

Re: HTC Desire - moje wrazenia po przesiadce z N95 i N97

Postprzez Garo » 10 maja 2010, o 15:08

Desire tak jak Nexus ma ten sam "problem" z ekranem:
http://smartmobile.pl/htc-desire-vs-mot ... ne-piksele
REGULAMIN :: FAQ :: SZUKAJ
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
Garo
Administrator
Administrator

Mod.tel.: Galaxy Note SGS2 WFS
FW: 2.3.3
    WindowsXPFirefox

Postprzez Sony » 10 maja 2010, o 16:33

Garo, Desire trochę traci na swoim blasku, ale sądzę, że nie zauważę tego moim okiem. Z resztą za późno... już zamówiłem.
Sony
50%
50%

Mod.tel.: HTC DESIRE DESIREHD
FW: 2.10; 2.36
    WindowsXPFirefox

Postprzez plato » 10 maja 2010, o 18:25

mico11, przeczytaj ze zrozumieniem, tam jest myślnik a nie przecinek. Darmowe czyli offline,a nie darmowe i offline.. A w jaki sposób ktoś wejdzie w ich posiadanie to już nie moja sprawa.
plato
60%
60%

Mod.tel.: HTC One X
    WindowsVistaOpera

Postprzez Hanzo » 12 maja 2010, o 07:29

Program do poczty w Desire też jakoś nie przypadł mi do gustu. Dziś pojawił się dziwny problem, na gmailu mam w "wersjach roboczych" zapisaną wiadomość, kiedy na telefonie próbuje wejść do folderu "wersje robocze" pokazuje się komunikat: "Folder wersje robocze został usunięty z serwera. Zostanie on także usunięty z pamięci telefony po kolejnej synchronizacji."
Hanzo
20%
20%

Mod.tel.: HTC Desire
    WindowsXPMSIE7

Postprzez mico11 » 16 maja 2010, o 09:30

Moje wrażenie z użytkowania: ale HTC Desire to straszne g*wno!

Telefon działał mi dosłownie 9 godzin, w tym 7 kiedy spałem, co oznacza, że padł po dwóch godzinach zabawy. teraz restartuje się w kółko sam bez przerwy. zrobiłem już hard reset - nic nie pomaga. Jadę jutro oddać go do serwisu i później natychmiast pozbywam się złoma - jak tak ma wyglądać niezawodność nowoczesnego smartfona made in taiwan to wole wrócić do nokii 3310
mico11
60%
60%

Mod.tel.: Xperia T Nokia E72
FW: dobre
    WindowsSafari

Postprzez Wojtaz » 16 maja 2010, o 09:56

mico11, pokaż film jak działa ten telefon wg Ciebie...
Wojtaz
80%
80%

Mod.tel.: E52
FW: 052.003
    WindowsXPFirefox

Postprzez newwalk » 16 maja 2010, o 12:48

Mam HTC Desire. Zamieniłem Legenda na właśnie ten model i jestem zadowolony. Wykonanie 8/10, działa stabilnie, bardzo dobry wyświetlacz, nie widzę żadnych pikseli itp. Mogę śmiało polecić. Dobry telefon.
newwalk
20%
20%

Mod.tel.: SGS2 + SGTP1000
FW: 2.3 + 2.2
    WindowsFirefox

Postprzez Sony » 16 maja 2010, o 19:12

mico11, Trafiłeś na trefny egzemplarz. Ja Ci go wymienią w serwisie to zmienisz zdanie.
Sony
50%
50%

Mod.tel.: HTC DESIRE DESIREHD
FW: 2.10; 2.36
    WindowsXPFirefox

Postprzez twkwas » 17 maja 2010, o 07:40

Dziś mogę powiedzieć że to był trafny zakup. Raz się zawiesił i więcej problemów z desire nie miałem. Jedyne czego mi brakuje to fizycznej qwerty z n97. Jak jednak coś muszę zrobić w nokii używanej teraz przez żonę to jestem załamany szybkością pracy tego telefonu. Desire to demon prędkości przy nokii. Nawet odbieranie rozmów jest szybsze w desire...

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
twkwas
30%
30%

Mod.tel.: n97 HTC Desire
    unknownunknown

Postprzez mico11 » 17 maja 2010, o 12:20

Ok, można więc powiedzieć, że pierwsze koty za płoty... :) Mam nadzieję, że wyczerpałem swój limit pecha z firmą HTC... Obyło się bez wizyty w serwisie, wymienili mi wczoraj w sklepie na inny egzemplarz, który działa. I to jak działa!

Faktycznie telefon jest małym dziełem sztuki (chociaż 3,7" to nie tak znowu mało), jakość wyświetlacza powala na kolana, szybkość działania również. Ogrom aplikacji w Markecie, z bardziej przydatnych narazie zainstalowałem Advanced Task Killera, Quick Settings i Operę Mini, chociaż będę z niej korzystał chyba tylko w ostateczności, czyli nie będąc pod wifi, bo firmowa przeglądarka jest o wiele lepsza - ładnie skaluje i łamie sobie tekst przy powiększaniu / zmniejszaniu przybliżenia.

Z obaw jakie miałem dwie rozwiązały się na plus tzn działa mi ze słuchawką bluetooth nokii oraz nie pierdzi podczas odtwarzania mp3

Przy okazji: czy zawsze po wygaszeniu ekranu włączy się blokada ekranu i klawiatury ? Czy mozna jakoś to zmienić ? Czy tylko przyciskiem "power" moge wybudzać telefon ? to trochę upierdliwe...
I jeszcze jedno - czy jest jakiś odpowiednik nokiowego rejestru, zebym wiedział ile danych przesłałem w ostatnim okresie / podczas ostatniej sesji.. ?
mico11
60%
60%

Mod.tel.: Xperia T Nokia E72
FW: dobre
    WindowsXPMSIE7

Postprzez vBB » 17 maja 2010, o 17:40

mico11,

czy zawsze po wygaszeniu ekranu włączy się blokada ekranu i klawiatury ? Czy mozna jakoś to zmienić ? Czy tylko przyciskiem "power" moge wybudzać telefon

Według mnie to dobre rozwiązanie, bo power jest trudniej wcisnąć przypadkowo, natomiast jakby się dało odblokowywać jakimś innym przyciskiem z przodu, to mogło by się zdarzyć przypadkowe odblokowanie raz na dzień np. ;)
vBB
80%
80%

Mod.tel.: Samsung Galaxy S3
    WindowsFirefox

Postprzez plato » 17 maja 2010, o 19:19

Można jeszcze odblokować wciskając power i menu.
plato
60%
60%

Mod.tel.: HTC One X
    WindowsVistaOpera

Postprzez maciek123 » 23 maja 2010, o 23:02

Właśnie przesiadłem się z n97 mini na HTC Desire. Symbiana używałem od modelu Nokia 6680 i twierdzę, że jeżeli symbian ^3 nie przyniesie jakiś radykalnych zmian to po prostu umrze. HTC Desire ze swoim androidem 2.1 i nakładką "sense" wydaje się być o kilka lat do przodu względem symbiana s60v5 i to pod każdym względem. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakie postępy robią firmy takie jak htc , czy samsung. Nokia stoi w miejscu. Tylko dwie rzeczy n97 mini miała lepsze- fizyczną klawiaturę qwerty i kamerę do wideo-rozmów. HTC desire biję ją pod każdym względem z każdej strony i inne nowe nokie (których miałem okazje). Jedyne do czego można się doczepić w tym htc to kiepskie słuchawki i brak podstawowych dedykowanych aplikacji obsługujących telefon (jak OVI suite w nokii, czy choćby porządny wbudowany menager aplikacji).
Jednym słowem kuleje obsługa telefon-komputer, komputer-telefon, co w nokii było dopracowane prawie do perfekcji.
maciek123
40%
40%

Mod.tel.: Iphone 4
FW: najnowsza
    WindowsVistaFirefox

Postprzez Sucharro » 28 lipca 2010, o 13:00

Temat ucichl bo telefon jest taki dobry czy nikomu nie chce sie pisac ? :D wypowiedzcie sie jakie sa wasze wrazenia po uzytkowniua tego modelu po tych kilku miesiacach, zastanawiam sie czy kupic Htc legend czy odlozyc kasy i kupic Desire albo Hd2 , ale jednak android lepszy, bardzo interesuja mnie wasze spostrzezenia z obslugi
Sucharro
40%
40%

Mod.tel.: Wave + I5700
FW: Bada 1.2
    WindowsSafari

Postprzez mellord » 28 lipca 2010, o 17:03

Nie bierz legenda, weź Desire cena nie jest dużo wyższa od Legenda a jeśli chodzi i podzespoły Desire bije go na głowę.
Procesir w desire to 1Ghz natomiast w Legendzie 600mHz, Ram desire ma 512 a legend 328. Tak, więc legenda kompletnie nie opłaca się kupywać. Jak chcesz coś z androidem w cenie Desire to możesz jeszcze rozważyć Galaxy S.
mellord
20%
20%

WindowsFirefox

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Telefony - Android