NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Motorola Flipout

W tym dziale dyskutujemy o telefonach działających na systemie Android - czyli opinie, zapowiedzi, zdjęcia itd.

Motorola Flipout

Postprzez biggi » 11 maja 2010, o 19:12

Obrazek
Obrazek

Wyświetlacz 2.8 cala,
Android 2.1,
WiFi,
A-GPS,
eCompass,
CrystalTalk PLUS,
przeglądarkę internetową obsługującą Adobe Flash,
wyjście słuchawkowe Jack 3.5mm,
aparat 3 Mpix z wykorzystaniem technologii Kodak Perfect Touch,
512MB wbudowanej pamięci i kartę 2GB.
it's not easy bein' green
biggi
Moderator
Moderator

WindowsVistaFirefox

Re: Motorola Flipout

Postprzez KubicaPL » 1 grudnia 2010, o 17:24

Jak jest złożona, to nie za bardzo wiem, jak ją trzeba trzymać żeby było mi wygodnie posługiwać się dotykowym wyświetlaczem :D Bo moje małe łapy okazują się za duże :E :E :E
Jak jest rozłożona, to jest całkiem duża, wymiary podobne do Nokii E71/E72. Jak dla mnie, ma zdecydowanie za małe klawisze.
System, jak to Android - jest git, chociaż jest tu zainstalowana starsza wersja (2.1) i nie orientowałem się, czy da radę wgrać 2.2 :P
O aparacie lepiej nie mówić, bo jest tragiczny :D Mój cegłofon robi lepsze foty.
Ciężko mi powiedzieć jak się na tym kwadratowym wyświetlaczu przegląda net, bo nie mam za bardzo czasu, aby to sprawdzić.

Wykonanie: hm, bardzo dobre. Z wyjątkiem wymiennych kolorowych kawałków plastiku (są 4 kolory do wyboru) telefon jest wykonany z metalu. Tutaj za bardzo nie mam się do czego przyczepić. Plastikowej obudowy z tyłu nie zakładałem, więc nie wiem, jak ze spasowaniem tego elementu.
Mechanizm wyciągania klawiatury (nietypowy) działa bardzo fajnie, nie za twardo, ale też nie jest zbyt luźny. W sam raz według mnie (ciekawe tylko, jak wytrzyma próbę czasu :D ).

Miałem przez jakiś czas zagwostkę, czy przypadkiem nie sprzedać swojej E90, ale teraz już jestem w 100% przekonany, że moja cegła uber alles jak do tej pory ;) Flipout wydaje mi się być telefonem dla kobiety.

Kilka fot zrobionych na szybko

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ogólnie, to ciężko mi coś więcej napisać nt tego telefonu, bo bardzo szybko znalazł nowego nabywcę :hyhy: Miałem go raptem... godzinę i bez żalu się z nim rozstawałem.
KubicaPL
1%
1%

Mod.tel.: E90
    WindowsOpera

Postprzez Apollo 13 » 23 lutego 2011, o 21:11

Do mnie własnie jedzie , gdy ktoś miał pytania to śmiało zadawać :)
Apollo 13
50%
50%

Mod.tel.: Galaxy S Nexus S
FW: Fresz
    WindowsSafari

Postprzez mico11 » 24 lutego 2011, o 11:43

No pewnie, pisz od razu jak wszystko działa :)
głównie jak wygląda w praktyce to oryginalne połączenie małego ekranu dotykowego i pełnej qwerty...
oraz jak z jakością dzwięku na słuchawkach
zastanawiam się czy dobrze by się sprawowała jako zastępca e72
mico11
60%
60%

Mod.tel.: Xperia T Nokia E72
FW: dobre
    WindowsMSIE7

Postprzez Apollo 13 » 24 lutego 2011, o 12:31

Jak na razie jeszcze czekam na telefon , ale ja może po prostu recke strzele :) I w razie czego tam pytania będziecie zadawać.
Apollo 13
50%
50%

Mod.tel.: Galaxy S Nexus S
FW: Fresz
    WindowsSafari

Postprzez mellord » 24 lutego 2011, o 19:41

Co do Flipouta to niepolecam. Motorola oficjalnie powiedziała, ze przestaje wspierać ten model, a ma on 2.1.
Zablokowany bootloader motoroli to praktycznie zerowe wsparcie nieoficjalne. Rozdziałka nietypowa, wiele gier i aplikacji nie będzie kompatybilne. W tej cenie zdecydowanie lepszym wyborem będzie LG P500, chyba, że komuś bardzo zależy na qwerty.
mellord
20%
20%

WindowsFirefox

Powrót do Telefony - Android