NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Aava Virta

W tym dziale dyskutujemy o telefonach działających na systemie Android - czyli opinie, zapowiedzi, zdjęcia itd.

Aava Virta

Postprzez biggi » 3 czerwca 2010, o 10:31

Obrazek

Android 2.1,
3.8' 864 x 480 pojemnościowy touchscreen,
quad-band EDGE radio z3G support,
WiFi,
Bluetooth,
5megapixel video camera
oraz microSD slot
it's not easy bein' green
biggi
Moderator
Moderator

WindowsVistaFirefox

Re: Aava Virta

Postprzez Sony » 3 czerwca 2010, o 22:19

Wygląda mi na kolejną podróbkę iphona w wykonaniu chińczyków. :zdegustowany: Nic poza dużym ekranem nie ma fajnego... już wolę kupić desire z porządnym wsparciem od htc. :cool:
Sony
50%
50%

Mod.tel.: HTC DESIRE DESIREHD
FW: 2.10; 2.36
    WindowsXPFirefox

Postprzez Garo » 4 czerwca 2010, o 10:07

Wsparcie? Przecież to system, który sam sobie wesprzesz... To, że HTC ma wielu zwolenników nie znaczy ze inne telefony z Androidem trzeba marginalizować.
REGULAMIN :: FAQ :: SZUKAJ
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
Garo
Administrator
Administrator

Mod.tel.: Galaxy Note SGS2 WFS
FW: 2.3.3
    WindowsXPSafari

Postprzez Magik » 4 czerwca 2010, o 10:38

Garo, porównaj ile Tg01 dostało aktualizacji, a ile HD2.
Także zajrzyj na forum xda-de HD2, a potem na Tg01 ;)

Widać różnicę.

No i ciekawe, czy ta Virta dostanie 2.2, czy też userzy będą musieli poczekać parę miesięcy po wyjściu softa :oczami: , bo na xda taki niepopularny model nie ma co liczyć raczej.
Magik, de Lowe,niepoprawny szlachcic,oportunista,czarodziej Sx1.pl,SoS.pl i PDAforum.pl,wojownik o sprawę Polską.
Magik
Moderator
Moderator

Mod.tel.: n900 BA N-GageQD SX1
    WindowsOpera

Postprzez Garo » 4 czerwca 2010, o 15:06

Magik, mówisz o aktualizacjach z XDA czy od producenta?
Przecież TG01 nie wiele brakuje HD2 a i możesz zrobić z nią to samo co z HTC. Oczywiście macie rację ze wsparciem jako takim ale takie modele jak ten mogą być tańsze nawet o połowę a to już warte zastanowienia.
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
Garo
Administrator
Administrator

WindowsXPSafari

Postprzez Magik » 4 czerwca 2010, o 18:23

mówisz o aktualizacjach z XDA czy od producenta?

O obu.

Przecież TG01 nie wiele brakuje HD2 a i możesz zrobić z nią to samo co z HTC

Tak, ale mi chodzi o wsparcie oficjalne i nieoficjalne. Z nieoficjalnym jest już lepiej, ale u producenta bida.

ale takie modele jak ten mogą być tańsze nawet o połowę a to już warte zastanowienia.

I z tym się trzeba liczyć przy zakupie. Gdy zastanawiałem się nad TG01 przymykałem oko na takie rzeczy, ale jak dorwałem więcej funduszu i miałem do wyboru HD2 oraz Tosię to wybór w 100% padał na HTC z powodu wyżej przeze mnie wymienionego.
Kupując taką Virtę nie masz pewności, czy community będzie nad nim pracować, a możesz tylko modlić się do producenta, aby wydał łatę. Tak jak w przypadku TG01... miesiące im zajęło wypuszczenie nowego fw, który ulepsza jakość rozmów.
Kupując HTC masz pewność, że przez najbliższy rok(jak nie więcej) dostaniesz to co chcesz.
Magik, de Lowe,niepoprawny szlachcic,oportunista,czarodziej Sx1.pl,SoS.pl i PDAforum.pl,wojownik o sprawę Polską.
Magik
Moderator
Moderator

Mod.tel.: n900 BA N-GageQD SX1
    WindowsOpera

Postprzez Garo » 5 czerwca 2010, o 12:53

Swoja droga poruszyles wazna kwestie - dlaczego wciaz jest tak ze kupujemy nowy model, ktory jest niedorobiony i tysiace potem czekaja na aktualizacje poprawiajaca np jakosc rozmow....
Garo
Administrator
Administrator

unknownOpera

Postprzez aston » 1 sierpnia 2010, o 23:26

Sony napisał(a):Wygląda mi na kolejną podróbkę iphona w wykonaniu chińczyków. :zdegustowany: Nic poza dużym ekranem nie ma fajnego... już wolę kupić desire z porządnym wsparciem od htc. :cool:

No ja nie wiem, czy to jest "kolejną podróbkę iphona"

Telefon podobno można już zakupić za około 2500 USD (wersja przedprodukcyjna, można śmiało powiedzieć prototyp).

A mówienie "Nic poza dużym ekranem nie ma fajnego" to jakiś żart, bo jest to pierwszy telefon który można kupić (tak jest cholernie drogi, ale skierowany jest do developerów) z procesorem X86 a dokładniej Intel Atom serii Z600 z taktowaniem 1,5-1,9GHz.
Przypomnę, że wydajność z każdego MHz w Atomie jest o 25% wyższa niż w przypadku ARM Cortex A8, więc telefon powinien być szybki :)

No i na koniec na telefonie może być Android albo MeeGo
http://www.youtube.com/watch?v=VqpVP414WJo

PS
Ciekawe kiedy Nokia lub LG pokaże pierwszy telefon przeznaczony do sprzedaży na tym procesorze :)
aston
60%
60%

Mod.tel.: n95
FW: 31.0.017
    WindowsXPFirefox

Powrót do Telefony - Android