NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

HTC Desire HD

W tym dziale dyskutujemy o telefonach działających na systemie Android - czyli opinie, zapowiedzi, zdjęcia itd.

Re: HTC Desire HD

Postprzez Sony » 12 kwietnia 2011, o 21:21

vBB, Szkoda. Nie będę teraz kupował nowego smartphona htc by mieć sense ui 3.0. Zawiodłem się na htc. :zly:
Sony
50%
50%

Mod.tel.: HTC DESIRE DESIREHD
FW: 2.10; 2.36
    WindowsFirefox

Postprzez Garo » 13 kwietnia 2011, o 09:11

DHD dostanie nową wersję Androida to ma też być odświeżone Sense. Możliwe, ze będzie to wersja 3.
REGULAMIN :: FAQ :: SZUKAJ
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
Garo
Administrator
Administrator

Mod.tel.: Galaxy Note SGS2 WFS
FW: 2.3.3
    WindowsSafari

Postprzez vBB » 13 kwietnia 2011, o 16:30

Garo, DHD nie dostanie wersji 3, przynajmniej nie w najbliższej aktualizacji do A2.3. Będzie mieć Sense 2.1 jak np. w Desire S czy innych nowych modelach HTC. Wersję 3 ma dostać EVO 3D i Sensation jak dotąd.
vBB
80%
80%

Mod.tel.: Samsung Galaxy S3
    WindowsFirefox

Postprzez Garo » 13 kwietnia 2011, o 23:25

Użytkownik forum XDA max553 ponoć na wczorajszej konferencji HTC popytał osoby reprezentujące tajwańską firmę o szanse otrzymania przez Desire HD Sense UI 3.0 i został mile zaskoczony odpowiedzią.

"I really cannot give out the date."
I was like: Is there a date or you're just not sure yet?
"I'm not allowed to give you more info, all I can say is that Sense 3.0 will be released soon for the HD."

W wolnym tłumaczeniu:

"Naprawdę nie mogę podawać żadnych dat"
"To znaczy, że jest już jakaś data potwierdzona, czy po prostu nie jesteście jej pewni?"
"Nie jestem upoważniony do tego, by udzielić więcej informacji, wszystko co mogę powiedzieć to to, że Sense 3.0 zostanie wkrótce udostępniony dla HD"

http://android.com.pl/artykuly/artykuy/ ... w-htc.html
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
Garo
Administrator
Administrator

WindowsXPSafari

Postprzez Sony » 15 kwietnia 2011, o 12:55

Coś mi się wydaje, że upade'a nie będzie w tym miesiącu tylko dopiero pod koniec lata. :znudzony:
Sony
50%
50%

WindowsFirefox

Postprzez Garo » 16 kwietnia 2011, o 14:11

Jak juz wiadomo to sense otrzyma tylko po części niektóre elementy nowe wersji. Zresztą i tak chłopaki z xda coś za chwilę wymyślą...
Garo
Administrator
Administrator

WindowsXPSafari

Postprzez Sony » 16 kwietnia 2011, o 14:29

Garo, już wymyślili, tylko muszą dostosować rozdzielczość wyświetlanego obrazu bo nie widać dolnych trzech przycisków odpowiadające za aplikacje, telefon i widgety.
Sony
50%
50%

WindowsFirefox

Postprzez vBB » 17 kwietnia 2011, o 13:11

Dokładnie tak ja mówi Sony, ROM z Sensation już jest na XDA i płynność dosłownie powala na kolana w nowym Sense. Mimo, że portowanie romu trwa i sporo rzeczy nie działa, to już samo działanie nowego Sense UI jest bardzo dobre i płynne. Ja tam już od jakiegoś czasu siedzę na CyanogenMod 7 Final i powiem, że drugiego takiego romu jeszcze na DHD nie miałem ;)
vBB
80%
80%

Mod.tel.: Samsung Galaxy S3
    WindowsFirefox

Postprzez Sony » 17 kwietnia 2011, o 14:14

Napisałem do htc kilka pytań odnośnie sense ui 3.0 dla dhd i updata dla naszych urządzeń. Zobaczymy co odpiszą.

Dostałem już odpowiedzi na moje pytania i wynika z nich, że do końca tego kwartału nastąpi aktualizacja, a co do sense ui 3.0 nie mogą mi nic zdradzić.

Właśnie wyciekła finalna wersja romu z androidem 2.3.3 dla HTC DesireHD http://android.com.pl/news/platforma/20 ... sieci.html . Czyli możemy się spodziewać aktualizacji po długim weekendzie majowym. Niestety, nie ma sense 3.0, jest jego uboższy brat 2.1. :zdegustowany:

Właśnie ją zainstalowałem i stwierdzam, że wszystko ładnie płynnie działa, ale w Linpack osiągam 40 mflopsów, a w Quadrant Standard osiągam zaledwie 1460 punktów kiedy na androidzie 2.2.3 miałem 1760 punktów. :dobani: Po za tym kiedyś miałem po wyłączeniu wszystkich zbędnych procesów około 300mb ram, a teraz około 185mb. Mam nadzieję, że szybko to poprawią. :dobani:

Poprawka. Według systemu mam wolne 334mb ramu.
Sony
50%
50%

WindowsFirefox

Postprzez Dworak » 25 maja 2011, o 22:34

Witam ;) Od całych dwóch dni ;p Jestem posiadaczem Desire HD, telefon jest rewelacyjny oprócz dość słabej, niestety, baterii. No ale do rzeczy. Jako że nie jestem ekspertem to pozwólcie że skieruję do Was kilka pytań :) mianowicie:
-Czy można, a jeśli można to jak zwiększyć siłę wibracji? Obecnie jest dość słaba ;/ I w kieszeni jej praktycznie nie czuć, a nawet kiedy telefon leży na stole to można sms`a przeoczyć :(
-Jakie przydatne aplikacje polecalibyście ściągnąć? Jakie i skąd... ;p ściągnąłem kilka ze strony HTC i Android Market. Ale może macie jakieś lepsze rozwiązania?
To chyba by było na tyle. Jeśli coś mi się przypomni :) To zapytam w następnym terminie ;p
Dworak
1%
1%

WindowsFirefox

Postprzez Sony » 26 maja 2011, o 13:27

Dworak, Nie da się zwiększyć siły wibracji.
Sony
50%
50%

WindowsFirefox

Postprzez worms » 30 maja 2011, o 17:33

Siłę wibracji możesz zwiększyć, ale musisz mieć rom Cyanogen, co się wiąże z utratą gwarancji i nie sądzę byś nie na to porwał, trochę za wcześnie.
worms
10%
10%

Mod.tel.: DHD
FW: CM 7.0.3
    WindowsOpera

Poprzednia strona

Powrót do Telefony - Android