NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

HTC Desire HD - opinie i wrażenia z użytkowania

W tym dziale dyskutujemy o telefonach działających na systemie Android - czyli opinie, zapowiedzi, zdjęcia itd.

Re: HTC Desire HD - opinie i wrażenia z użytkowania

Postprzez Koko35 » 2 stycznia 2011, o 14:07

Ernest05, no to nie wiem, może dotykamy inaczej :) i tak najlepiej dotyk działa w iP4. Ja czuję różnicę. W SGS działa dotyk lepiej niż np w zwykłym Desire, ale w DHD lepiej niż w SGS.
Koko35
Support
Support

Mod.tel.: HTC Sensation i E6
FW: 1.50.401.1
    WindowsXPMSIE7

Postprzez vBB » 2 stycznia 2011, o 14:33

Dotyk też działa lepiej w DHD.

Co do aplikacji to jestem w stanie się zgodzić, bo możesz mieć kijowy egzemplarz SGS, u mnie wszystko działa błyskawicznie, na A2.2.1 nie mam żadnego lagfixa, ponad 100 aplikacji wgranych i nie zauważam w ogóle spadku wydajności. Ale, że dotyk ma lepszy DHD niż SGS to normalnie... :rotfl: x100 ... Nie ma to jak "prawdziwa" opinia :super:
vBB
80%
80%

Mod.tel.: Samsung Galaxy S3
    WindowsFirefox

Postprzez grzegorz35 » 2 stycznia 2011, o 14:37

miałem sgsa w serwisie wymienili wyświetlacz budę i dalej dotyk muli
chcesz firmware do nokii wejdź tutaj grzegorz35
grzegorz35
70%
70%

Mod.tel.: desire hd
FW: 1.72.405.3
    WindowsOpera

Postprzez vBB » 2 stycznia 2011, o 14:44

grzegorz35, mogłeś mieć ciągle wadliwe części. Dotyk w SGS jest nie do pobicia, nie tylko jak tak twierdzę, nawet zagraniczne portale, które profesjonalnie się tym zajmują i mają setki różnych modeli w rękach. w DHD dotyk jest całkiem ok, ale bez żadnej rewelacji. Daleko mu do SGS. Nie wiem czemu Koko mając obydwa telefony obok siebie twierdzi inaczej...
vBB
80%
80%

WindowsFirefox

Postprzez Koko35 » 2 stycznia 2011, o 14:53

vBB, nie będzemy się znów sprzeczali bo nie o to przecież chodzi. Ty wiesz swoje, ja wiem swoje, jeden woli córkę a drugi teściową :) Mi bardziej leży dotyk w DHD, HTC ma na tym polu większe doświadczenie niż Samsung, wcześniej robili dotykowce. A na zagranicznych portalach zdania też są podzielone.
Koko35
Support
Support

WindowsXPMSIE7

Postprzez Ernest05 » 2 stycznia 2011, o 14:54

Lubię takie tematy, ale podsumowując:
Desire HD i SGS to są póki co najwydajniejsze telefony z andkiem, tylko że ten drugi ma lekką przewagę ;) (i to mówię na serio, praktycznie całe forum o androidzie potwierdza tą informację)
SGS lepiej gra i kręci lepsze filmy, ale zdjęcia robi gorsze. SGS lepsza bateria, ale obudowa przy dhd wymięka.

Ot, co !
Ernest05
20%
20%

Mod.tel.: N97 Black
FW: V22.0.110
    WindowsSafari

Postprzez Koko35 » 2 stycznia 2011, o 14:57

Ernest05, bateria w DHD trzymała mi na początku dobę, teraz trzyma około dwie, a jak już go tak nie katuję, wyłączone WiFi i synchro, to spokojnie wystarcza na 3 dni.
Kolejna sprawa to SGS jest bardziej awaryjny od HTC, mojemu bratu padły już dwa SGS'y a wcześniej skopsał się Wave, powiedział że Samsunga już nie kupi, tylko będzie mu brakowało takiego wyświetlacza.
Ostatnio edytowano 3 stycznia 2011, o 10:02 przez Koko35, łącznie edytowano 1 raz
Koko35
Support
Support

WindowsXPMSIE7

Postprzez grzegorz35 » 2 stycznia 2011, o 17:10

Powiem uczciwie muzyke rockowa przeklamuje dhd sgs brzmi lepiej na tym tle. Jednak nie znam sprzetu z telefonow poza n91 na ktory odsluch arvo parta nie ranilby uszu. Tutaj dhd jest transparentny. Odsluch np arvo parta utworu misserere jest przyjemnoscia. Do klasyki dhd jest super. Szczegolnie do muzyki ze zlozona faktura. Osobiscie odradzam dhd do rocka. Na senheiserach hd585 rani uszy. Sgs pod tym wxgledem wygrywa. Nie ma urzadzen idealnych. Jak dla mnie dhd plus sgs i n8 sa idealnym trio do sluchania muzy patrzac pod kontem odsluchu gatunkami.

Sent from my Desire HD using Tapatalk
grzegorz35
70%
70%

unknownunknown

Postprzez MaxFarenthide » 3 stycznia 2011, o 00:44

Mam pytanie do posiadaczy DHD. Laguja wam na nim filmy w rmvb ? . Mam sgs z 2.2.1 i najnowszego rockplayera. Obraz tnie a dzwiek idzie swoja droga :wstyd:
MaxFarenthide
40%
40%

Mod.tel.: Honda
FW: CRX DelSol
    WindowsVistaFirefox

Postprzez grzegorz35 » 3 stycznia 2011, o 08:25

Pisałem że nie lagują mam 2 filmy rmvb testowe które lagują na sgsie i n8 a tutaj nie lagują, Odpalam vpleyerem betą albo all playerem zawsze nazwy nie mogę spamiętać
grzegorz35
70%
70%

WindowsOpera

Postprzez Koko35 » 3 stycznia 2011, o 10:35

MaxFarenthide, wrzucasz do DHD mVideoPlayer czy YxPlayer, i chodzą nie tylko rmvb ale nawet mkv 720p bez zająknięcia. Ja osobiście nie lubie formatu rmvb, owszem filmy mało zajmują ale nie podoba mi się obraz.
Koko35
Support
Support

WindowsXPMSIE7

Postprzez vBB » 3 lutego 2011, o 22:33

Ja od dzisiaj stałem się posiadaczem Desire HD, nówka, bez simlocka z salonu Orange. Żadnego brandingu nie posiada taki sprzęcik, pudełko też oryginalne, bez loga i brandingu.

Co do samego telefonu: cud, miód, orzeszki. W zasadzie taki solidniejszy SGS z Sense ;) Brakowało mi tej ciężkości w SGS, teraz ją mam, aczkolwiek spodnie od garnituru mi spadają jak go schowam w kieszeni, na szczęście jeszcze nie muszę chodzic dużo w garniaku, na uczelni jest tylko czasem wymagany :P

Zasięg Wi-Fi jest CHYBA lepszy niż w SGS, aczkolwiek muszę potestować dłużej, żeby mieć pewność, bo na ostatnich softach u SGS też było ok z zasięgiem. Zasięg GSM ok, nic nie gubi, rozmowy trochę cichsze niż w SGS, aczkolwiek trochę lepszej jakości chyba, tzn. dźwięk ze słuchawki jest jakby czystszy, mniejsza ilość szumów. Ciężko powiedzieć co lepsze, ale głośność w DHD mi wystarcza.

Jakoś muzyki super, w SGS było luksusowo po ostatnich fixach Voodoo Sound v4 i 5, tutaj bez tego jest super, nie wiem czy to zasługa tych słuchawek, w tej chwili nie mogę porównać. Mam oryginalne z zestawu pd HTC.

O baterii się nie wypowiem, bo mam telefon jeden dzień dopiero, zobaczymy jak to będzie. Jak będzie wystarczać od rana do wieczora to będzie tyle ile potrzebuje ;)

Później napiszę trochę więcej o własnych odczuciach i porównaniach do SGS.
vBB
80%
80%

WindowsFirefox

Postprzez Koko35 » 4 lutego 2011, o 00:36

vBB, a ja mam co do dźwięku w słuchawce odmienne doznania, SGS lekko ciszej ale wyraźniej, a DHD głośno jak w HD2, ale już nie tak czysto. Ale zapewne telefon telefonowi nie równy.
Wrzuć jakieś lepsze słuchawki, jest super i chyba tylko N8 ma minimalnie lepsze audio.
A poza tym witaj w klubie nawróconych :)
Koko35
Support
Support

WindowsXPMSIE7

Postprzez aston » 4 lutego 2011, o 02:34

Koko35 napisał(a):Wrzuć jakieś lepsze słuchawki, jest super i chyba tylko N8 ma minimalnie lepsze audio.

Ja tam specjalistom nie jest, ale z tego co widział kilka testów w sieci, to N8 audio ma zdecydowanie lepsze niż konkurencji, sam osobiście nie lubię słuchawek, więc dla mnie Desire HD bije na głowę Galaxy S pod względem dźwięku.
aston
60%
60%

Mod.tel.: n95
FW: 31.0.017
    WindowsXPFirefox

Postprzez Koko35 » 4 lutego 2011, o 12:06

aston, jeżeli idzie o muzykę na słuchawkach to się z Toba zgodzę, DHD gra lepiej od SGS'a, chociaż to też rzecz gustu. SGS gra podobnie do Wave, niektórym się podoba biorąc poprawkę na słuchawki dołączone do SGS i Wave, dźwięk z nich to masakra i obraza dla ludzi lubiących słuchać muzykę.
Już 5800 grało bardzo fajnie, więc nie dziwi mnie że na N8 dźwięk jest zabójczy, kumpel z biura ma N8 + Shure SE-310, jak posłuchałem to prawie upadłem.
Koko35
Support
Support

WindowsXPMSIE7

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Telefony - Android