NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Samsung Galaxy S II - opinie i wrażenia z użytkowania

W tym dziale dyskutujemy o telefonach działających na systemie Android - czyli opinie, zapowiedzi, zdjęcia itd.

Samsung Galaxy S II - opinie i wrażenia z użytkowania

Postprzez czarusblitz » 28 lutego 2012, o 01:27

Ja natomiast nie kupilbym telefonu koreanskiej firmy dla zasady, ze kopiuje pomysly od konkurencji, poczawszy od pudelka. Mimo tego uwazam, ze to calkiem niezly telefon, jeden z najlepszych na rynku.
czarusblitz
1%
1%

Mod.tel.: Iphone
FW: iOS 5
    unknownunknown

Re: Samsung Galaxy S II - opinie i wrażenia z użytkowania

Postprzez biggi » 28 lutego 2012, o 18:52

Ja nie uważam, ze coś zgapili. To całkowicie inny telefon i system.
it's not easy bein' green
biggi
Moderator
Moderator

MacOSXSafari

Odp: Samsung Galaxy S II - opinie i wrażenia z użytkowania

Postprzez mico11 » 29 lutego 2012, o 09:48

Ostatnio to "konkurencja" kopiuje pomysly z androida i bezczelnie korzysta z cudzych patentow.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
mico11
60%
60%

Mod.tel.: Xperia T Nokia E72
FW: dobre
    unknownunknown

Postprzez biggi » 1 marca 2012, o 07:52

Żeby zakończyć (bo zaraz sam sobie będę musiał bana wlepic :D) ten OT powiem tylko, ze to co robią jest na nasza korzyść. A niech każdy bierze te dobre pomysły od konkurencji ...i może kiedyś serio powstanie telefon moich marzeń :D
P.S. Teraz jeszcze mogliby się postarać o jakaś lepsza baterie. Mam w domu 3 smartphoney z w miarę najnowszych kolekcji 3 rożnych producentów (9900, i4 i SGSII) i w każdym bateria wytrzymuje max 1 dzień. Wiem, ze to wina procka, wyświetlacza i innych pierdół, no ale jak potrafią robić takie super telefony to dlaczego baterii nie? ...No i jak one( baterie) się prezentują na tle mojej podziwem E71, która ląduje raz na 4 dni a ja najbardziej eksploatowana.
biggi
Moderator
Moderator

MacOSXSafari

Postprzez mico11 » 1 marca 2012, o 12:36

to już w ramach naprawdę ostatniego OT to niby pracują nad ogniwami na bazie grafenu które mają być kilkakrotnie bardziej pojemne i do tego krócej się ładować - mamy zobaczyć je w naszych urządzeniach za jakieś trzy lata... ale jakie procesory i inne wynalazki do tego czasu zdążą zapakować do smartfonów? to się dopiero okaże... cała nadzieja w tym, że już chyba nie będą powiększać ekranów, w każdym razie nie zamierzam nosić w kieszeni nic większego od 4,3" (przymierzałem się do galaxy nexusa z racji tego... że to nexus ale niestety gabaryty mnie pokonały...)
mico11
60%
60%

WindowsMSIE7

Postprzez biggi » 11 marca 2012, o 09:35

Bateria to jednak spora wada - cholerstwo nie wytrzymuje nawet dnia :(
biggi
Moderator
Moderator

WindowsFirefox

Postprzez vBB » 11 marca 2012, o 15:13

biggi, no niestety nie wytrzymuje, bateria słaba jest mimo wszystko... Aczkolwiek polecam kernel SpeedMod w najnowszej wersji, wtedy bez problemy wytrzymuje cały dzień intensywnego użytkowania. Warto go wgrać, bo polepsza wiele rzeczy, ale najważniejsza to właśnie bateria. To jedyna rzecz którą zmieniłem w sofcie i mam ją już prawie 8 miesięcy (od pierwszych wersji SM dla SGS2) i jest świetna. W zasadzie, to wgrałem ją wyłącznie dla baterii, bo nic innego w SGS2 poprawiać nie trzeba wg. mnie ;)
vBB
80%
80%

Mod.tel.: Samsung Galaxy S3
    WindowsSafari

Postprzez biggi » 12 marca 2012, o 08:22

Dzisiaj to przetestuje ...ale wątpię, ze coś to da. Mi czasami ten telefon nie dociagnie do końca dnia :/
I tak jego lekkość - masakra jakaś! Dobrze, ze w środę się go pozbywam bo inaczej musiałbym chyba przykleic sobie jakaś blaszke do obudowy :D
biggi
Moderator
Moderator

MacOSXSafari

Postprzez mico11 » 21 marca 2012, o 00:00

biggi napisał(a):Dzisiaj to przetestuje ...ale wątpię, ze coś to da. Mi czasami ten telefon nie dociagnie do końca dnia :/
I tak jego lekkość - masakra jakaś! Dobrze, ze w środę się go pozbywam bo inaczej musiałbym chyba przykleic sobie jakaś blaszke do obudowy :D

Biggi - dla Ciebie ewidentnie niezbedne akcesorium to powiekszona bateria 2000mah ktora nie dosc ze przedluzy czas dzialania to jeszcze o kilkanascie gram dociazy telefon ;)

biggi napisał(a):Dzisiaj to przetestuje ...ale wątpię, ze coś to da. Mi czasami ten telefon nie dociagnie do końca dnia :/

Biggi - dla Ciebie ewidentnie niezbedne akcesorium to powiekszona bateria 200mah ktora nie dosc ze przedluzy czas dzialania to jeszcze o kilkanascie gram dociazy telefon ;)
mico11
60%
60%

LinuxSafari

Postprzez biggi » 21 marca 2012, o 08:33

Taaaa - ale telefon będzie pózniej wyglądał jak chińska podróbka ruskiego czolgu :P

Taaaa - ale telefon będzie pózniej wyglądał jak chińska podróbka ruskiego czolgu :P
biggi
Moderator
Moderator

MacOSXSafari

Odp: Samsung Galaxy S II - opinie i wrażenia z użytkowania

Postprzez mico11 » 21 marca 2012, o 12:36

Wlasnie sam sie zastanawiam jak to bedzie wygladalo w rzeczywistosci, bo sam sgs2 jest mega plaski a bateria powiekszona jest oryginalna samsunga + klapka wiec nie powinno byc dramatu

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
mico11
60%
60%

unknownunknown

Postprzez biggi » 21 marca 2012, o 14:24

A co jak z ta bateria "coś się stanie" i dzięki temu cosiowi telefon przestanie działać? Wiem, ze to nie jest odpowiedni temat na takie rozmowy, ale ja kiedyś w 5800 zdecydowałem się na druga baterie i jak się rozlala podczas ładowania to bardzo zalowalem tego zakupu. Koniec OT ;)
biggi
Moderator
Moderator

MacOSXSafari

Postprzez dpatryk » 15 kwietnia 2012, o 22:12

... a ja przesiadlem sie z nokii n8 ... wlasnie na SAMSUNGA S2 ...

bawie sie tym juz kilka dni i ciezko mi przsiasc sie z starego poczciwego symbiana na andka ,,,
mam mega mieszane uczucia ... jak narazie

obawiam sie ze poprostu wroce do niesmiertelnej fotograficznej n8 ... :rotfl:
dpatryk
30%
30%

WindowsSafari

Postprzez Easy-Wifi » 8 maja 2012, o 12:49

Tak właśnie często jest,kiedy przez całe życie używamy Nokii,potem ciężko przenieść sie na inny model,a już tym bardziej system operacyjny. Moje wrażenia są pozytywne,tylko wyświetlacz jakoś mi nie pasuje,jest dosyć spory.
Easy-Wifi
20%
20%

Mod.tel.: Noria E72
    WindowsXPFirefox

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Telefony - Android