NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[Galaxy i5700] Multitouch

Dyskusja na temat firmware, różnych interfejsów Androida, alternatywnych ROMów, a także blokady simlock.

[Galaxy i5700] Multitouch

Postprzez Sucharro » 25 sierpnia 2010, o 09:32

Multitouch, a właściwie Dual touch w Samsungu Spica i5700. Nad modyfikacja pracuja ludzie z samdroida, juz niedlugo ma pojawic sie beta sterowników 3d do samsunga. Informacje pochodza z serwisu pdaclub.pl.

http://pdaclub.pl/index.php?option=com_ ... &Itemid=91

http://www.youtube.com/watch?v=TGDeCseN ... r_embedded

Sam, jeszcze nie probowalem ale podobmo dziala swietnie w takich aplikacjach jak internet, google maps, galeria itp itd.
Sucharro
40%
40%

Mod.tel.: Wave + I5700
FW: Bada 1.2
    WindowsSafari

Re: [Galaxy i5700] Multitouch

Postprzez notosiup » 25 sierpnia 2010, o 09:44

Ja próbowałem i polecam, wszystko działa tak jak trzeba bez jakichkolwiek problemów. Korzystanie z map, przeglądarki, galerii czy czytników pdf jest teraz znacznie lepsze :) Można sobie stworzyć swój rom i wgrać go już z multitouchem. Instrukcja jak zrobić swój rom z multitouchem (i nie tylko) i jak go wgrać oraz paczka z gotowym romem jest tutaj
notosiup
60%
60%

WindowsXPFirefox

Postprzez Sucharro » 25 sierpnia 2010, o 14:27

LOl dopiero teraz spojazalem na nick uzytkownika na forum pdaclub :D nie wiedzialem ze to ty we wlasnej osobie, mam pytanie ile powinien wlaczac sie telefon? bo juz tak solidne 30 minut mam co chwila obraz samdroid a potem splash z droida bo taki sobie wybralem, i co jakis czas zmiana. Zrobilem wszystko jak w instrukcji wgralem moda potem paczke z gotowanym romem i zainstalowalem pod recovery, potem kliknalem zeby uruchumoic ponownie i jest tak jak napisalem powyzej... Mam dalej czekac czy moze wyjac baterie? Nie chce stracic jakis danych i uszkodzic oprogramowania
Sucharro
40%
40%

WindowsSafari

Postprzez notosiup » 25 sierpnia 2010, o 17:22

wrzuciles rom z 2,1 i na nim ci sie nie uruchamia? czy dopiero po wrzuceniu roota z lk2.08? a moze juz po wrzuceniu kuchenki?
notosiup
60%
60%

unknownOpera

Postprzez Sucharro » 25 sierpnia 2010, o 17:38

sprawa wygaldala tak, z kuchenki wrzucilem sobie standardowa galerie. Jak kupilem spice to zainstalowalem na niej androida 2.1 dzisiaj doinstalowalem tego moda (nameczylem sie z odinem bo pomimo wykrycia telefonu to nie moglo nawiazac komunikacji z urzadzeniem) sciagnalem kuchenke i zainstalwalem z recovery, potem wzialem Reboot system now i tel lezal godzine i pojawial sie na przemian splash ktory wybralem w kuchence i to samdroidowe logo. Wkurzylem sie, wyjalem baterie, wlaczylem znowu to samo, wiec znowu wyjalem i z recovery jeszcze raz to samo wcisnalem. Odpalilo normalnie tylko ze galeria byla skopana, wyswietlala strukture folderow ale jak klikalem w katalog to wywala blad, wiec teraz sciagnalem jeszcze jedna kuchenke z galeria 3d i zainstalowalem z recovery zaraz zobacze co to dalo...

Edit:
Wgralem i zrobilem factory reset i wszystko smiga milo i przyjemnie, gallery 3d jednak fajna jest :) multitouch dziala super
Sucharro
40%
40%

WindowsSafari

Postprzez notosiup » 25 sierpnia 2010, o 20:39

super ze dziala:) tez w galerii masz przekrecone zdjecia? trzeba je wszystkie obrocic w lewo, zeby bylo normalnie.
notosiup
60%
60%

unknownOpera

Postprzez Sucharro » 26 sierpnia 2010, o 13:06

Tak tak, ale galeria dziala tak dobrze ze nie sprawia mi to problemu, a multitouch bajka, teraz siedze i przegladam street view w google maps super wygodna sprawa. Telefon zabawi u mnie na dluzej, a nastepny tez bedzie android :D
Sucharro
40%
40%

WindowsSafari

Powrót do Firmware - Android