NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[galaxy s]Call recorder który nie blokuje mikrofonu

Dyskusja na temat firmware, różnych interfejsów Androida, alternatywnych ROMów, a także blokady simlock.

[galaxy s]Call recorder który nie blokuje mikrofonu

Postprzez alekgora » 3 grudnia 2010, o 19:39

Witam
Mam takie pytanie, czy ktoś zna dyktafon do połączeń który nie wyłącza mikrofonu podczas połączeń, w moim galaxy s nawet jeśli nie jest uruchomiony w tle wystarczy ze jest zainstalowany. Próbowałem chyba wszystkie które sa w applanet. Wersja to Andek 2.1

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
alekgora
30%
30%

unknownunknown

Re: [galaxy s]Call recorder który nie blokuje mikrofonu

Postprzez aston » 9 grudnia 2010, o 22:49

alekgora napisał(a):Witam
Mam takie pytanie, czy ktoś zna dyktafon do połączeń który nie wyłącza mikrofonu podczas połączeń, w moim galaxy s nawet jeśli nie jest uruchomiony w tle wystarczy ze jest zainstalowany. Próbowałem chyba wszystkie które sa w applanet. Wersja to Andek 2.1

Czyli u Ciebie jak masz to zainstalowane to nikt Cię nie słyszy jak mówisz do niego (napisałeś, że blokuje mikrofon). Dziwna sprawa, nie spotkałem się z tym.
Jednak jeśli chcesz jakiś program do nagrywania rozmów, to musisz niestety porzucić wszelką nadzieję, lub przynajmniej Androida ;) (porządne nagrywanie rozmów oferuje tylko WM min. Omnia 2, Symbian min N95, E51 i starsze, a także C5, X6, E72, E52 z odpowiednim patchem, a także Meego inne systemy nie mają takiej funkcjonalności, wiem bo sam sprawdzałem :( największa jeśli nie jedyna wada Androida - w niektórych jak X10 i Desire nagrywa, ale z dość kiepską jakością)
aston
60%
60%

Mod.tel.: n95
FW: 31.0.017
    WindowsXPFirefox

Powrót do Firmware - Android