NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

ANDROID 2.3 dla HTC DESIRE HD

Dyskusja na temat firmware, różnych interfejsów Androida, alternatywnych ROMów, a także blokady simlock.

ANDROID 2.3 dla HTC DESIRE HD

Postprzez tomikozak » 6 maja 2011, o 20:52

Chciałem poinformować tych wszystkich użytkowników smartfonów HTC DESIRE HD, że jest już dostępna aktualizacja ANDROID do wersji 2.3 GINGERBREAD, którą posiadam już 2 dzień od dnia 5.05.2011r.
POZDRAWIAM
tomikozak
1%
1%

Mod.tel.: HTC DESIRE HD
    MacOSXSafari

Re: ANDROID 2.3 dla HTC DESIRE HD

Postprzez Sony » 6 maja 2011, o 21:33

tomikozak, spóźniłeś się już o tym pisałem w wątku o desire hd. Mam już ten rom od 3 lub 4 maja.
Po za tym napisałem coś takiego tam:
Właśnie ją zainstalowałem i stwierdzam, że wszystko ładnie płynnie działa, ale w Linpack osiągam 40 mflopsów, a w Quadrant Standard osiągam zaledwie 1460 punktów kiedy na androidzie 2.2.3 miałem 1760 punktów. :dobani: Po za tym kiedyś miałem po wyłączeniu wszystkich zbędnych procesów około 300mb ram, a teraz około 185mb. Mam nadzieję, że szybko to poprawią. :dobani:

Poprawka. Według systemu mam wolne 334mb ramu.

Teraz mam wolne około 365mb ramu. Ciekawe. Dziś mi się raz zrestartował sam z siebie i czasem komputer mi nie wykrywa telefonu w trybie podłączenia jako pamięć masowa.

Ludzie się jeszcze skarżą na to, że bateria krócej trzyma i wifi ma kłopoty z zasięgiem. na szczęście tego nie zauważyłem.
Sony
50%
50%

Mod.tel.: HTC DESIRE DESIREHD
FW: 2.10; 2.36
    WindowsFirefox

Powrót do Firmware - Android