NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[i9100] problem z dźwiękiem w słuchawce BT

Dyskusja na temat firmware, różnych interfejsów Androida, alternatywnych ROMów, a także blokady simlock.

[i9100] problem z dźwiękiem w słuchawce BT

Postprzez watson » 2 lipca 2011, o 20:10

Witam,

Właściwie nie wiem czy to właściwy dział - być może software albo hardware byłyby bardziej odpowiednie. Ale ad rem.
Ostatnio pożegnałem się z Nokią i przesiadłem na ponoć lepszą Galaktykę. Mam problem z działaniem słuchawki bluetooth. W Nokii po jej podłączeniu wszystkie dźwięki miałem w słuchawce - Galaxy "jęczy" mi w kieszeni. Znalazłem program BTMono i udało się przenieść komunikaty Naviexperta do słuchawki, dalej jednak przy wybieraniu głosowym dźwięk jest przenoszony do słuchawki dopiero po nawiązaniu połączenia. Jest to duży problem, bo po pierwsze nie wiem kiedy zacząć wypowiadać komendę a po drugie nie wiem czy została prawidłowo zinterpretowana. Strasznie to frustrujące. Czy ktoś wie jak to rozwiązać?

Z góry dziękuję
watson

Witam,

Problem został rozwiązany. Częściowe rozwiązanie przyszło wraz z aktualizacją Androida, a całkowicie rozwiązała problem słuchawka z wyższej półki. Przypuszczam, że odpowiedzialna za to jest obsługa A2DP :super:
Jak jeszcze będzie rozpoznawany język polski, to już w ogóle będzie super.
watson
10%
10%

WindowsVistaMSIE7

Powrót do Firmware - Android