NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Nawigacja na Android

Wszystko o aplikacjach i grach dostępnych dla telefonów z Androidem. W tym dziale rozmawiamy również o programach na PC wspomagających zarządzanie telefonem etc.

Re: Nawigacja na Android

Postprzez twkwas » 29 kwietnia 2010, o 14:43

Czy ktoś wie jaka mapa z dostępnych na Androida ma zawarte ścieżki leśne, polne drogi, szutry... W Ovi Maps na Navtec'u miałem to wszystko, a w Google Maps i Sygic nie ma - potrzebne do wycieczek rowerowych :)
twkwas
30%
30%

Mod.tel.: n97 HTC Desire
    WindowsXPFirefox

Postprzez mico11 » 12 czerwca 2010, o 10:06

Sygic na Desire faktycznie dziala dobrze, choc bardziej podobala mi sie graficznie i pod wzgledem szybkosci dzialania Ovi Maps.
Sygic ma jeszcze jedna dziwna ceche, ze kosmicznie zrzera baterie - pol godziny zabawy i 20% baterii zeszlo... troche duzo- jakos strasznie katuje telefon ten program
mico11
60%
60%

Mod.tel.: Xperia T Nokia E72
FW: dobre
    unknownOpera

Postprzez ferdek15 » 27 czerwca 2011, o 18:38

Ostatnio przez przypadek natknąłem się na polską aplikację Navatar. Co ciekawe nie dawno wypuścili premierową wersję zupełnie darmowej nawigacji na Androida oraz na Iphona. Nawigacja oparta jest o OpenStreetMap (OSM). Przypadła mi bardzo do gustu jedna funkcja mCB jest to CB radio na komórze :) umożliwiające nagrywanie komunikatów głosowych oznaczonego co do miejsca. Z tego co znalazłem jeszcze w nawigacji warto zwrócić uwagę na inne funkcję np.
- powiadomienia innych o utrudnieniach na drodze korki, remonty dróg czy fotoradary na drodze,
- szybka pomoc (apteki, szpitale itp.),
- ostatnie wybrane miejsce podróży,
- lista POI,
- jedź do znajomego,
- tankowanie,
- funkcja”dom” i “jedź do”,
- pokazanie użytkowaników w najbliżeszej okolicy,
- prosta i funkcjonalna w obsłudze wyszukiwarka.

https://market.android.com/details?id=c ... rle.client - tutaj można ściągnąć wersję na Androida, natomiast na http://www.navatar.pl można poczytać sobie o funkcjach aplikacji.
ferdek15
1%
1%

WindowsFirefox

Poprzednia strona

Powrót do Software - Android