NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Odtwarzacz filmów avi,divx z możliwością wyświetlania napisów

Wszystko o aplikacjach i grach dostępnych dla telefonów z Androidem. W tym dziale rozmawiamy również o programach na PC wspomagających zarządzanie telefonem etc.

Odtwarzacz filmów avi,divx z możliwością wyświetlania napisów

Postprzez morlinek » 26 lipca 2010, o 16:25

Jak w tytule, poszukuje odtwarzacza filmów który odtworzy obowiązkowo formaty avi i xvid,divx + inne ale z możliwością wyświetlania napisów .txt lub w innym rozszerzeniu. Na telefon Galaxy S I9000 z androidem v2.1
Jest coś takiego bo nie mogę sie doszukać :( Jedyne co znalałzem to to: RockPlayerBase player ale on nie otwiera napisów.
http://androidcommunity.com/rockplayerb ... -20100615/

Czyżby nie było tak owej aplikacji.... :/
morlinek
20%
20%

Mod.tel.: Galaxy SII
    WindowsXPOpera

Re: Odtwarzacz filmów avi,divx z możliwością wyświetlania napisów

Postprzez Bo$s » 27 lipca 2010, o 18:43

A czy przypadkiem Samusng nie ma wbudowanej aplikacji, która odtwarza napisy? Ale takie w formacie .srt bądź .smi bądź .sub. Ściągnij napisy do filmu w tym formacie (np. z napisy24.pl, tam są w różnych formatach), nadaj im taką samą nazwę jak nazwa pliku z filmem, wrzuć do jednego katalogu i sprawdź.

RockPlayer podobno obsługuje .srt, oczywiście nazwa musi być taka sama.

Doczytałem i wbudowany odtwarzacz w i9000 powinien obsługiwać .srt. Jedyne co trzeba czasem zrobić to zmienić kodowanie pliku na UTF-8 (otwierasz plik w Notatniku i zapisujesz go wybierając kodowanie UTF-8).
Bo$s
Moderator
Moderator

Mod.tel.: Samsung Galaxy S III
    WindowsSafari

Postprzez morlinek » 27 lipca 2010, o 19:55

Osobiści nie sprawdzę, bo nie mam jeszcze galaxy s, dopiero zamierzam kupić. A pytam bo dla mnie to ważne żeby obsługiwał napisy PL avi i xvid oraz divix.

Znalazłem nawet program do konwertu .txt na .srt i działa bo spr. PL napisy działają:)
SubEdit-Player:
Odpalsz program ---> Plik ---> Otwórz plik z napisami ---> wskazujesz plik *.txt, który otworzy Ci się w programie ---> Plik ---> Eksport ---> SubRipp (SRT)

Jak by ktoś mógł spr na galaxy s czy rzeczywiście działa ten zintegrowany odtwarzacz z tymi napisami w .srt był bym bardzo wdzięczy :)
morlinek
20%
20%

Mod.tel.: Galaxy SII
    WindowsXPOpera

Postprzez djdocs » 18 września 2010, o 22:32

Witam. Niestety na sgs nie czyta napisów ani w txt ani w smi ani w srt.. Potrzebny jest program, który będzie wczytywał np. jak subedit. Jak na razie trzeba się zadowolić dubbing'iem. Przewodu do hdmi też jeszcze nie ma. Przydało by też się 2.2 Froyo. Pozdrawiam
djdocs
1%
1%

WindowsXPFirefox

Postprzez ssaint2k » 24 września 2010, o 20:41

mvideoplayer odtwarza wszystko bez kombinowania są polskie znaki
ważne, aby nazwy plików flm+napisy miały te same nazwy i w ustawieniach kodowanie na windows-1250
Korzystam z tego playera cały czas nic innego lepszego nie powstało moim zdaniem.
ssaint2k
20%
20%

Mod.tel.: HTC Desire GalaxyS
FW: Froyo 2.2
    WindowsOpera

Powrót do Software - Android