NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

HTC MAGIC padł po zastosowaniu hard resetu co teraz robić??

Wszystko co nie kwalifikuje się do powyższych działów w tej kategorii.

HTC MAGIC padł po zastosowaniu hard resetu co teraz robić??

Postprzez Sony » 5 lipca 2010, o 07:21

Witam. Tak jak w temacie. Po hard reset wiesza się przy animacji z androidami i nic więcej się nie dzieje... co robić pomóżcie mi szybko! BŁAGAM! :rozpacz:

MAM! Znalazłem rozwiązanie! Wystarczy w takiej sytuacji ściągnąć update ze strony htc i włączyć telefon w tryb fast boot (czyli strałka + power). Telefon się zaktualizuje i uruchomi już normalnie. mam nadzieję, że to się komuś przyda. Tym czasem: :hurra: :hurra: :hurra: !!!
Sony
50%
50%

Mod.tel.: HTC DESIRE DESIREHD
FW: 2.10; 2.36
    WindowsXPFirefox

Re: HTC MAGIC padł po zastosowaniu hard resetu co teraz robić??

Postprzez mico11 » 5 lipca 2010, o 11:59

Sony napisał(a):Witam. Tak jak w temacie. Po hard reset wiesza się przy animacji z androidami i nic więcej się nie dzieje... co robić pomóżcie mi szybko! BŁAGAM! :rozpacz:

MAM! Znalazłem rozwiązanie! Wystarczy w takiej sytuacji ściągnąć update ze strony htc i włączyć telefon w tryb fast boot (czyli strałka + power). Telefon się zaktualizuje i uruchomi już normalnie. mam nadzieję, że to się komuś przyda. Tym czasem: :hurra: :hurra: :hurra: !!!

No ok, ale jak sciągnąłeś to update ze strony HTC, to napisz jeszcze jak je wgrałeś na telefon, bo przecież on Ci się nie włączał...
mico11
60%
60%

Mod.tel.: Xperia T Nokia E72
FW: dobre
    WindowsMSIE7

Re: HTC MAGIC padł po zastosowaniu hard resetu co teraz robić??

Postprzez Sony » 5 lipca 2010, o 12:53

mico11, włączyłem go w tryb fastboot i podłączyłem do kopma. Miałem już do tego trybu sterowniki, więc było ok. Następnie włączyłem plik exe z aktualizacją i później program zrobił swoje. Po zakończeniu operacji telefon normalnie się uruchomił.

Ps. Update dla tego co miałem ściągnąłem z tej: http://www.htc.com/pl/SupportDownload.a ... &dl_id=777 strony.
Sony
50%
50%

Mod.tel.: HTC DESIRE DESIREHD
FW: 2.10; 2.36
    WindowsXPFirefox

Powrót do Pozostałe - Android