NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

HTC Desire lekko grzeje się na wysokości napisu "with htc sense". Czy to normalne?

Wszystko co nie kwalifikuje się do powyższych działów w tej kategorii.

Re: HTC Desire lekko grzeje się na wysokości napisu "with htc sense". Czy to normalne?

Postprzez Sony » 2 października 2010, o 14:35

Garo, niby tak, ale tobie się nie restartował przy tym w nie skończoność. :kwasny:
Sony
50%
50%

Mod.tel.: HTC DESIRE DESIREHD
FW: 2.10; 2.36
    WindowsFirefox

Re: HTC Desire lekko grzeje się na wysokości napisu "with htc sense". Czy to normalne?

Postprzez vBB » 2 października 2010, o 19:32

Sony, reset jest efektem nagrzewania i to normalne, że tel się resetuje. Złem (heh :P ) jednak jest to, że się nagrzewa tak szybko do takiej temperatury, zdecydowanie zbyt szybko.
vBB
80%
80%

Mod.tel.: Samsung Galaxy S3
    WindowsFirefox

Postprzez mico11 » 2 października 2010, o 21:08

Sony jak kupiłem Desire, to też tak było. od razu pierwszego dnia - tzn najpierw podziałał ze dwie godziny normalnie... poszedłem spać, rano wstaję i... już nie pobawiłem się fonem, bo po jakichś 10 minutach użytkowania zrebootował się - i już tak w kółko tzn dochodził do kodu pin i znowu się resetował. Kiedy schłodziłem go porządnie, znowu potrafił podziałać z 15 minut i potem resety w kółko.

Na szczęście - ponieważ dzień wcześniej go kupiłem - wymienili mi od razu w sklepie na nowy.
mico11
60%
60%

Mod.tel.: Xperia T Nokia E72
FW: dobre
    WindowsSafari

Postprzez Sony » 3 października 2010, o 00:15

mico11, Mam analogiczną sytuację do twojej. U mnie się to zdaża po 10 minutach przeglądania internetu przez wifi lub graniu w grę 3d. Niestety nie mam tego samego komfortu co ty miałeś. Ja kupiłem przez internet i muszę go wysłać do regenesis w warszawie. :dobani: Na początek poczekam na odpowiedź serwisu na mojego e-maila. Potem zdecyduję o dalszym losie mojego egzemplarza desire.
Sony
50%
50%

WindowsFirefox

Postprzez Koko35 » 3 października 2010, o 01:52

Sony mój się grzeje bardzo mocno i dosłownie przy wszystkim, nawigacja, wifi, a jak gram w Asphalt 5 to mogę na nim zrobić sadzone jajka, ten typ tak ma, ale nigdy mi się nie zrestartował przy tym, to mój drugi Desire a mam go 2 m-ce.
Koko35
Support
Support

Mod.tel.: HTC Sensation i E6
FW: 1.50.401.1
    WindowsXPMSIE7

Postprzez Sony » 3 października 2010, o 08:55

Koko35, Jak by się mój tylko grzał i nic więcej to bym się do tego przyzwyczaił, a jak się przy tym restartuje cały czas to już dla mnie jest nie do przyjęcia. :zdegustowany:
Sony
50%
50%

WindowsFirefox

Postprzez Koko35 » 3 października 2010, o 09:59

Sony coś jest nie tak, czeka Cię serwis.
Koko35
Support
Support

Mod.tel.: HTC Sensation i E6
FW: 1.50.401.1
    WindowsXPMSIE7

Postprzez Garo » 3 października 2010, o 12:43

Sony napisał(a):Garo, niby tak, ale tobie się nie restartował przy tym w nie skończoność. :kwasny:

Fakt, nie miałem nawet jednego resetu.
Rozwiązania są dwa:
poszukaj rozwiązania na forum XDA developers (możliwe, że udalo im się na to jakoś zaradzić) lub po prostu oddaj do serwisu.
REGULAMIN :: FAQ :: SZUKAJ
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
Garo
Administrator
Administrator

Mod.tel.: Galaxy Note SGS2 WFS
FW: 2.3.3
    WindowsXPFirefox

Postprzez Sony » 3 października 2010, o 19:09

Decyzja zapadała. Wysyłam do serwisu mojego desire tuż po tym jak dostanę odpowiedź na mojego e-maila. :zdegustowany: Wczoraj wysłałem i dzisiaj już jest u nich. Ciekawe co zrobią i jak długo to potrwa.
Sony
50%
50%

WindowsFirefox

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe - Android