NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[N808] Wieszający się lub restartujący się telefon

Dyskusja o hardware telefonów Symbian^3 - problemy i uszkodzenia, rozbieranie telefonu na części pierwsze, naprawy czy wymiany jakichkolwiek elementów.
Symbian^3: Nokia C6-01, C7-00, E7-00, N8
Regulamin działu
Dyskusja o hardware telefonów Symbian^3 - problemy i uszkodzenia, rozbieranie telefonu na części pierwsze, naprawy czy wymiany jakichkolwiek elementów.
Symbian^3: Nokia C6-01, C7-00, E7-00, N8

[N808] Wieszający się lub restartujący się telefon

Postprzez górnik » 11 listopada 2012, o 22:31

Witam,
Od samego początku mam problem ze swoją nokią 808. Po wyjęciu z pudełka telefonu i właczeniu go moja radość nie trwała zbyt długo gdyż telefon się zawiesił tzn zgasł ekran i podświetliły się na raz wszystkie trzy klawisze na dole a sam telefon nie reagował na nic. Pomogło wyjęcie baterii. Telefon po restarcie potrafił się wieszać po kilka razy pod rząd. Wykumałem,że działo się to gdy tel.pobierał jakieś dane i wchodził w tryb transmisji 3,5G. Więc ją wyłączyłem i przełączyłem go w tryb pracy GSM. I jak ręką odjął, telefon przestał się wieszać i restartować. Myślałem,że to wina softu bo pracował on wtedy na FP1. Po instalacji Fp2 phenixem z opcją refrubish jest troszkę lepiej jednak telefon nadal się wiesza w trybie 3G baaa czasami podłaczony do ładowania wyłącza się i nie da się go właczyć ponownie. Trzeba go odłączyć od ładowarki wyjac baterię i ponownie włączyć. Telefon potrafi się zawiesić przy nagrywaniu filmu co mnie doprowadza do szewskiej pasji bo tracę wszystko co nakręciłem....do tego bardzo długo instalują się aplikacje typu angry birds itp... Ma też ktoś takie coś z telefonem czy to u mnie występuje coś takiego tylko?Co może być tego przyczyną?
górnik
20%
20%

Mod.tel.: Nokia N8
FW: 014.002
    WindowsMSIE7

Re: [N808] Wieszający się lub restartujący się telefon

Postprzez 321dario » 13 listopada 2012, o 14:11

moze wada fabryczna.oddaj telefon do nokia care z opisanymi usterkami/problemami.u mnie jest ok
321dario
60%
60%

Mod.tel.: nokia 808
FW: v113......
    WindowsXPSafari

Powrót do Hardware Symbian^3