NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[P1i] Dobry uchwyt samochodowy

Akcesoria współpracujące z telefonami UIQ - wszelkiego rodzaju zestawy słuchawkowe, car kit'y, baterie, obudowy, karty pamięci.

Dobry uchwyt samochodowy

Postprzez Merauder » 3 kwietnia 2008, o 08:30

Poszukuje dobrego uchwytu samochodowego, ale firmowego z SE. Najlepiej dedykowany. Nie chce juz jakichs uniwersali za 30-60 zl, ktore sie rozlatuja po 3 mies i tel ladauje razem z uchwytem na ziemi.

Prosze o wasza opinie, ponizej podam kilka modeli, ktore znalazlem na allegro i jesli ktos jakiegos z nich uzywa/uzywal to prosze o opinie. Oczywiscie nie zawezam wyboru do tych kilku modeli, jesli ktos jest ma inne propozycje to slucham (jednyk tylko firmowki SE). Oto modele:

http://www.allegro.pl/item333440713_hch ... k510i.html

http://www.allegro.pl/item333271888_se_ ... _lodz.html

http://www.allegro.pl/item334185316_uch ... at_w_wa_tm].html

Ten nr 3 wydaje sie dedykowany specjalnie do P1. Mam teraz pytanie, bowiem wszystkie one po za nr 1 montowane sa na wywiwetrzniku, co za tym idzie sa w rownoleglej plaszczyznie do naszych oczu. Pytanie; czy da sie obrocic aparat w strone kierowcy, zeby cos widziec?

Tego nr 1 nie bardzo chce bo jest za drogi i nie podoba mi sie sam uchwyt. Jesli ktos by mial jakas propozycje jakiegos uchwytu montowanego na szybie, ale na sztywnym wysiegniku bede wdzieczny, bowiem w zasadzie taki dla mnie bylby najlepszy.
Merauder
10%
10%

WindowsXPOpera

Re: Dobry uchwyt samochodowy

Postprzez Merauder » 28 maja 2008, o 12:57

Zainteresowanie tematem widze przeogromne, czyzby nikt tutaj nie uzywal uchytwo samochodowych SE?
Merauder
10%
10%

WindowsXPOpera

Postprzez Ketchup » 30 maja 2008, o 10:11

Merauder napisał(a):Poszukuje dobrego uchwytu samochodowego, ale firmowego z SE. Najlepiej dedykowany. Nie chce juz jakichs uniwersali za 30-60 zl, ktore sie rozlatuja po 3 mies i tel ladauje razem z uchwytem na ziemi.

Ja używam od 2 lat w dwóch samochodach uchwyty bluestar (17 i 27 cm) http://www.ewu.pl/uchwyt-pdagsm-owal-pa ... p-644.html - wcześniej z W800 teraz od roku z P1i i nic mi się nie rozwala i nic nie ląduje na ziemi. Przy P1i trzeba było kawałek gąbki dociskowej wyciąć żeby nie uruchamiał się przy nawigacji aparat foto. Kosztowały mnie po 30 zł za szt. i musiałbym mocno na głowę upaść żeby za napis SE na uchwycie zapłacić 150-200 zł :rotfl: .
Ketchup
40%
40%

Mod.tel.: Touch HD + SE P1i
    WindowsXPFirefox

Postprzez Merauder » 5 czerwca 2008, o 13:58

No widzisz, a ja juz mialem 3 universale i zaden nie wytrzymal wiecej niz 3 miesiace. A wiec musialbym na glowe upasc, zeby kupowac badziewai za 30 zl zwane uniwersalami.
Merauder
10%
10%

WindowsXPOpera

Postprzez Ketchup » 5 czerwca 2008, o 14:16

Widocznie kolego nie potrafiłeś dobrze wybrać albo ekstremalnie używasz - ja jestem zadowolony i używam dłużej niż 3 miesiące.

ps. przy dwóch samochodach 300 zł na uchwyty z napisem SE hmm :rotfl: znam lepsze sposoby na wydanie takich pieniążków ale czekamy na recenzję jak kupisz.
Ketchup
40%
40%

Mod.tel.: Touch HD + SE P1i
    WindowsXPFirefox

Postprzez Merauder » 10 czerwca 2008, o 12:28

Ketchup napisał(a):Widocznie kolego nie potrafiłeś dobrze wybrać albo ekstremalnie używasz - ja jestem zadowolony i używam dłużej niż 3 miesiące.

ps. przy dwóch samochodach 300 zł na uchwyty z napisem SE hmm :rotfl: znam lepsze sposoby na wydanie takich pieniążków ale czekamy na recenzję jak kupisz.

No ja nie jestem taki bogaty jak ty i mam jeden samochod, a wiec 150 zl za dobre rozwiazanie jestem w stanie dac.
Merauder
10%
10%

WindowsXPOpera

Powrót do Akcesoria do telefonów UIQ