NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[w950i]Sluchawki Motorola S9

Akcesoria współpracujące z telefonami UIQ - wszelkiego rodzaju zestawy słuchawkowe, car kit'y, baterie, obudowy, karty pamięci.

Re: [w950i]Sluchawki Motorola S9

Postprzez Rudyy » 31 maja 2008, o 00:00

Witam! Ja mam te słuchawki juz troche czasu , i powiem szczerze sa swietne, dobrze dopasowane, swietna jakosc muzyki, normalnie bomba :-) Uzywam z Sony Ericssonem ( SE ) K800i i ogólnie ma tylko jedna wade, lecz dosyc istotna, opisana juz wyzej wiec tylko potwierdzam, przerywaja na dworzu jak sie chodzi , co ciekawe jak mam telefon w kieszenie w jeansach to przerywa lecz jak wsadze w krotkich spodenkach z cienkiego materialu w kieszen to nie przerywa, albo jak nosze w kieszeni kurtki na piersi blisko glowy (słuchawek) wtedy tez graja idealnie. Wiec tak to sie prezentuje. Ale zachecam do zakupu bo warto ;-)

ps. ciekawe czy to w telefonie slaby BT czy raczej wina sluchawek.
Rudyy
1%
1%

WindowsVistaFirefox

Postprzez MOTOZ8GL » 31 maja 2008, o 18:44

W instrukcji jest schemat,nosi się je na wysokości klatki piersiowej.Fale chyba rozchodzą się w bok a nie w dół i dlatego może przerywać,kiedy ma się je w kieszeni.Piszę ze swojego doświadczenia.
MOTOZ8GL
1%
1%

WindowsXPFirefox

Postprzez Rudyy » 3 czerwca 2008, o 00:07

ciekawe czy da rade jakos ten sygnal wzmocnic, keidys na allegro niby sprzedawali te naklejki wzmacniajace sygnal antenowy.moze i jakies bajki opowiedza o BT :P
Rudyy
1%
1%

WindowsVistaFirefox

Poprzednia strona

Powrót do Akcesoria do telefonów UIQ