NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[P990]sandisk ms pro duo 4gb - kompatybilna z P990i ?

Akcesoria współpracujące z telefonami UIQ - wszelkiego rodzaju zestawy słuchawkowe, car kit'y, baterie, obudowy, karty pamięci.

[P990]sandisk ms pro duo 4gb - kompatybilna z P990i ?

Postprzez logosek » 6 maja 2008, o 15:48

Przymierzam sie do zakupu karty firmy Sandisk Ms Pro Duo 4gb.

Chcialem sie zapytac uzytkownikow ktorzy ja posiadaja, czy maja z nia jakies problemy, i czy w ogole dziala ona bez problemow z P990i ?

Chodzi mi dokladnie o taki model: http://www.allegro.pl/item353241496_ory ... akow_.html

Z gory dziekuje za odpowiedz.

EDIT:

Postanowilem zaryzykowac i kupilem dzisiaj karte Sandisk Memory Stick Micro (M2) wraz z adapterem Ms Pro Duo. Koszt zakupu 119zl w MediaMarkt.

Wszystko chodzi bez problemow!

Jezeli zastanawiacie sie nad zakupem karty do P990i to wyzej wymienione karta jest bardzo dobrym rozwiazaniem!

Pozdro for all!
logosek
1%
1%

WindowsVistaFirefox

Re: [P990]sandisk ms pro duo 4gb - kompatybilna z P990i ?

Postprzez Enter » 8 maja 2008, o 20:57

SanDisk Memory Stick Pro Duo 4 GB też działa, bo taką kartę posiadam. Kupowałem ją jeszcze za czasów, gdy kosztowała ok. 200 zł, a M2 Micro 4 GB była w bardzo nielicznych ilościach za o wiele większą kwotę :D

Teraz faktycznie dużo lepszym rozwiązaniem jest M2 Micro ze względu na to, że nowsze urządzenia SE obsługują właśnie tego typu karty pamięci, a z adapterem zawsze można wrzucić to do starszych modeli. :)
+SanDisk Memory Stick Micro 4 GB
+Brando Ultra Clear
+SonyEricsson HPM-83
+SonyEricsson HPM-64 silver
+Zestaw GPS Wayfinder
Enter
50%
50%

Mod.tel.: SE P1i
FW: Najnowsze
    WindowsXPMaxthon

Powrót do Akcesoria do telefonów UIQ