NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[P990] Jaki Pokrowiec Dla P990i

Akcesoria współpracujące z telefonami UIQ - wszelkiego rodzaju zestawy słuchawkowe, car kit'y, baterie, obudowy, karty pamięci.

Re: [P990] Jaki Pokrowiec Dla P990i

Postprzez ShadowMaster » 22 września 2007, o 23:36

malyd77 napisał(a):Według was to to samo.?
tak dokładnie to samo te CC niczym się nie różnią Krusell'a sobie odpuść bo w nim tel wygląda paskudnie ! no chyba że na wyglądzie telefonu Ci nie zależy
ShadowMaster
100%
100%

Mod.tel.: RIZR Z8
    WindowsXPFirefox

Postprzez azazel85 » 23 września 2007, o 00:02

Ze zdjęć wynika, że Crystal 1 nie różni się od Crystal 2. Przypatrzcie się zdjęciom. To są te same zdjęcia tylko podpisane innym znakiem wodnym. Na 100% nie są to zdjęcia robione przez tych allegrowiczów.
azazel85
50%
50%

WindowsXPFirefox

Postprzez Alf_VIP » 23 września 2007, o 11:38

:hyhy: Może te kilka zdjęć telefonu w pokrowcu Krusell w kilku wariantach pomoże Ci podjąć decyzję... :niepewny:

Używałem też CC, ale te obudowy nie chronią telefonu, ponieważ pomiędzy obudowę a telefon dostają się odrobiny kurzu i paprochów :kwasny:

Dałbym więcej zdjęć ale jest limit...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Pozdrawiam Serdecznie :oczami:
Alf_VIP
50%
50%

WindowsXPFirefox

Postprzez Enter » 24 września 2007, o 21:30

A ja właśnie zdjąłem ze swojego P990i crystala. Telefon się brudził i zrobiły mi się jakieś 4 czarne kropki nad aparatem fotograficznym, tak jakby tam farby nie było :zdziwko: Teraz planuję kupić coś w rodzaju pokrowca, jaki dodawany jest do P1i. Kabury nie kupię na pewno, bo nie mógłbym podpiąć słuchawek i jednoczesnie mieć telefonu w kaburze. Tym razem mój wybór prawdpodobnie padnie na tzw. skarpetkę, tyle że tylko i wyłącznie w kolorze czarnym :P Coś podobnego do tego:
Kod: Zaznacz cały
http://sklep.sox.pl/includes/show_photo.php?471.jpg

IMO, wprawdzie telefon w kieszeni grubszy niż w CC, ale nie będzie się tak brudził, a i będzie się go przyjemniej użytkowało, bo po wyjęciu będzie mniejszy niż z założonym pokrowcem ;)
+SanDisk Memory Stick Micro 4 GB
+Brando Ultra Clear
+SonyEricsson HPM-83
+SonyEricsson HPM-64 silver
+Zestaw GPS Wayfinder
Enter
50%
50%

Mod.tel.: SE P1i
FW: Najnowsze
    WindowsXPMSIE

Postprzez Alf_VIP » 24 września 2007, o 21:46

Enter napisał(a):Tym razem mój wybór prawdpodobnie padnie na tzw. skarpetkę,

Telefon w skarpetce :przestraszony:
Jak możesz to robić swojemu kochanemu eryczkowi :wstyd: on tak boi się ciemności... :P

Tak piękny sprzęt chcesz chować do czegoś takiego :szok:

Toż to profanacja :zawstydzony:

:D :D :D :D :D
Alf_VIP
50%
50%

WindowsXPFirefox

Postprzez Edek Łomiarz » 24 września 2007, o 23:19

No wlasnie... dlatego coraz bardziej sklaniam sie ku pokrowcu typu kabura. Bo jakos nie wyobrazam sobie aby na codzien uzywac swojego cudenka w jakims dziwnym pudelku typu CC a tym bardziej w jakiejs skarpecie. Ja musze go widziec i czuc ze mam go w rece. Ja rozumiem ze pokrowiec to ochrona, ale jesli mam meczyc sie uzywajac go w czyms takim przez 2 lata i potem moc sprzedac go za jakies 300 - 400 zl albo przez ten czas uzywac go w sposob naturalny i swobodny nie dostajac za niego po tych 2 latach nawet 200 zl to szczerze wole ta druga opcje. To telefon ma mi sluzyc i dawac mi przyjemnosc z uzytkowania a nie ja jemu.
Edek Łomiarz
40%
40%

unknownOpera

Postprzez Alf_VIP » 25 września 2007, o 07:25

Edek Łomiarz napisał(a):To telefon ma mi sluzyc i dawac mi przyjemnosc z uzytkowania a nie ja jemu.

Oj tak, tak - POPIERAM :D :padam:
Alf_VIP
50%
50%

WindowsXPFirefox

Postprzez Enter » 25 września 2007, o 21:51

Edek Łomiarz napisał(a):Ja musze go widziec i czuc ze mam go w rece
Przecież skarpeta służy tylko i wyłącznie do trzymania telefonu w kieszeni ewentualnie w jakimś plecaku czy coś takiego. Przy korzystaniu z telefonu go wyjmuję. Fakt, że Crystala całkiem inaczej czuć niż oryginalną obudowę (zalatuje tanim plastikiem :P ) i o ile przez pierwszy miesiąc jest ok, to potem się brudzi niestety.
Alf_VIP napisał(a):Jak możesz to robić swojemu kochanemu eryczkowi on tak boi się ciemności...
A jak go trzymam w kieszeni to co :P To samo jest, a przynajmniej będzie miał ciepło.

Jak już wspomniałem kabury nie kupię, bo są dla mnie nieporęczne (telefonu nie można w niej schować do kieszeni) oraz nie ma miejsca w niej na podpięcie słuchawek, z których nałogowo korzystam. Dlatego to rozwiązanie odpada u mnie na pierwszym miejscu.

Pozostaje mi Krusell, którego nie kupię bo jest za drogi i dziwnie wygląda, Crystal Case, z którego jednak nie mam zamiaru już korzystać - P990i jest taki milutki w dotyku ;) i tzw. skarpeta :P
+Brando Ultra Clear
+SonyEricsson HPM-83
+Zestaw GPS Wayfinder
Enter
50%
50%

WindowsXPMSIE

Postprzez Alf_VIP » 25 września 2007, o 22:45

Enter napisał(a):a przynajmniej będzie miał ciepło.

Masz rację - przecież idzie zima :P a wiadomo jaka będzie :niepewny:
Alf_VIP
50%
50%

WindowsXPFirefox

Postprzez ShadowMaster » 25 września 2007, o 23:48

a mi się o tyle podobają takie skarpetki że mamy łatwy dostęp do telefonu w każdej chwili możemy go wyjąc. Tak samo jak w kaburze z tum że skarpetka według mnie lepiej wygląda nie tylko w kieszeni ale też przypięta do spodni
ShadowMaster
100%
100%

Mod.tel.: RIZR Z8
    WindowsXPFirefox

Postprzez malyd77 » 26 września 2007, o 14:47

Ja do tej pory miałem Treo 650. Całkiem fajny telefonik i miałem kaburę do paska firmy Kr.... . Do tej kabury P990i nie mieści sie z klapką więc zdjąłem tą klapkę i teraz mi się mieści do kabury. uważam że SE P990i lepiej wygląda bez klapki. No i kabura mi zaczęła pasować.
Pozdrawiam
Dawid
malyd77
20%
20%

Mod.tel.: BB 9500
    WindowsXPFirefox

Postprzez Edek Łomiarz » 26 września 2007, o 15:27

A o takiej skarpecie mówicie.... myślałem że mówicie o czyms innym :kwasny:
Jeśli chodzi o coś takiego to absolunie jestem za!
Z 1 strony ochrona, a z 2 obsługa "gołego" telefonu. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie. No oczywiście pod warunkiem że da się ją podpiąć do paska.
Edek Łomiarz
40%
40%

WindowsXPOpera

Postprzez Enter » 26 września 2007, o 23:04

Edek Łomiarz napisał(a):No oczywiście pod warunkiem że da się ją podpiąć do paska.
Do niektórych modeli dodawany jest tzw. karabińczyk czy jak oni to tam nazywają, w każdym razie istnieje możliwość podpięcia całej skarpetki do paska (tyle, że telefon dynda ;) )

Wygląda to tak:
Obrazek
+Brando Ultra Clear
+SonyEricsson HPM-83
+Zestaw GPS Wayfinder
Enter
50%
50%

WindowsXPMSIE

Postprzez Alf_VIP » 27 września 2007, o 07:12

Edek Łomiarz napisał(a):No oczywiście pod warunkiem że da się ją podpiąć do paska.

:hyhy: Praktyczniejsze byłoby noszenia na smyczy przewieszonej przez szyję :niepewny:
Alf_VIP
50%
50%

WindowsXPFirefox

Postprzez Edek Łomiarz » 1 października 2007, o 15:46

hmmmm... jeszcze inaczej to sobie wyobrazalem - cos ze skrzyzowania kabury i pokrowca - najlepiej skóra, telefon byłby wsuwany pionowo (jak w skarpetę czy zwykły pokrowiec) i ewentualnie jakieś zamknięcie ale to nie wiem bo kłopot wtedy z podłączeniem słuchawek. No i z "szlufką" co by można było go przypiąć do paska. Pewnie coś takiego już istnieje, ale szczerze mówiąc ostatnio nie mam czasu się rozejrzeć.
No ewentualnie zamiast ze skóry to zrobić go z jakiegoś sztywniejszego materiału (ewentualnie miękka skóra), uszyte "na wymiar" ze wzmocnionym przodem i tyłem i zrobić zamknięcie na sznurek albo gumkę samościągającą (jak to chyba w skarpecie jest)
Albo jeszcze inaczej... zrobić na wymiar z normalnej skóry (jak kabura) z szlufką na pasek i tylko u góry doszyć kawałek z miękkiej z takim zamknięciem jak skarpeta
W czymś takim mógłbym go śmiało i bez wstydu nosić bo ta zwykła skarpeta to moim zdaniem profanacja takiego wspaniałego urządzenia, jakim jest P990i
Wynalazca ze mnie... :]
Edek Łomiarz
40%
40%

WindowsXPOpera

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Akcesoria do telefonów UIQ