NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

NOKIA SU-1B - cyfrowe pióro

Akcesoria współpracujące z telefonami S60 -
wszelkiego rodzaju zestawy słuchawkowe, car kit'y, baterie, obudowy, karty pamięci.

NOKIA SU-1B - cyfrowe pióro

Postprzez shafran » 19 października 2007, o 22:41

http://allegro.pl/search.php?string=NOKIA+SU-1B
testował to ktoś? czy można pisać np bez wkładu i pisać "w powietrzu" żeby oszczędzić lasy? :D
shafran
1%
1%

WindowsXPFirefox

Re: NOKIA SU-1B - cyfrowe pióro

Postprzez kietlin86 » 19 października 2007, o 23:39

Kumpel u mnie w grupie ma takie pióro. Dobra rzecz na kolosy i egzaminy :) Dajemy pióro jakiemuś "mózgowi" w grupie i pisze to co tam mu w głowie siedzi, a później wysyłamy po bluetooth'u na telefony i wszyscy mają przynajmniej 4 w indeksie :) Osobiście polecam.
kietlin86
1%
1%

WindowsXPFirefox

Postprzez shafran » 20 października 2007, o 03:32

koniecznie trzeba pisać po jakimś "papierze cyfrowym"? jak to działa w ogóle
shafran
1%
1%

WindowsXPFirefox

Postprzez Gusti » 31 października 2007, o 21:51

Mógłby ktoś odpisać bo też mi na tym zależy :lol:
Gusti
10%
10%

Mod.tel.: 3310
FW: nie mam
    WindowsVistaOpera

Postprzez demano » 31 października 2007, o 23:35

Posiadam to ustrojstwo..i niestety nie wyglada z nim tak różowo jak sie wydaje. Mianowicie wspolpracuje ono prawidlowo tylko z papierem cyfrowym , którego nie ma już na rynku. Jest to produkt maksymalnie deficytowy :> allegro , sklepy internetowe , nigdzie tego nie ma. Dzwonilem do noki polska , do warszawy z zapytaniem o ten papier. Pani powiedziała że nie ma , mają za to pióra. ja na to : jak to? sprzedajecie same pióra ktore wymagają do prawidłowej współpracy papier cyfrowy , wobec czego srpzedajecei produkt niepełnowartosciowy. Pani nic nie powiedziała. Zapytałem gdzie to można dostać - nie wie. Czy będzie u nich to w sprzedazy - nie. czy nie wydaje sie to pani dziwne i nienormalne - no rozumiem pana , ma pan racje.. To by bylo na tyle rozmowy z nokia polska. Samo pióro kupilem też s myślą o kolokwiach , bo mozna to wysłać za pomoca bluetooth do telefonu jako jpg , nastepnie mms do kogoś z poza sali i wszystko ok. Zauważcie ze pióra sprzedawane na allegro w 90% są bez notatników B5 oraz B7. sam kupilem takie pióro okazyjjnie bo myslalem ze uda sie dużo nim wyczarować. Troche sie rozczarowałem.. Jednak jest pewne rozwiązanie. Na płytce dołączanej do zestawu jest plik PDF ze wzorem papieru cyfrowego Noki. Rozwiązanie to jednak posiada pewien mały haczyk. Zeby wydrukować ten papier prawidłowo , trzeba posiadać bardzo dobrą drukarke laserowoą z Post Scriptem , posiadającą minimum 50mb pamięci ram wbudowanej. Za wydruk jednej kartki tego papieru , w profesjonalnym pkcie ksero zapłaciłem 5 zł :| I na dodatek nie było to w 100% czego oczekiwałem , gdyż pióro to nie czytało całkowicie dobrze tego papieru. Polecam wszystkim zainteresowanym przeszukać google wpisując :
papier cyfrowy , anoto , su-1b , digital pen . Ja poświęciłem na rozgryzienie tego wszystkiego na prawde solidny kawał czasu , i na chwile obecną zastanawiam sie czy nie sprzedać swojego pióra cyfrowego, Wszystko przez ten dziadowski papier którego nie sposobem wydrukować domową drukarką , nie można go kupić , a w pktach wydruku wołają olbrzymie kwoty...
demano
40%
40%

WindowsXPFirefox

Postprzez Gusti » 31 października 2007, o 23:50

Dzięki za odpowiedz
Czyli jednak nici z kupiebnia tego piórka , a przydało by mi się do szkoły trzeba czekać na coś lepszego
Podobno student samsung art wymyślił pióro cyfrowe którym można pisać nawet w powietrzu
Słyszeliście coś więcej o tym??
Ps. Kiedyś też ericsson miał takie pióro cyfowe : nazywało się CHA-30 ale nigdzie nie moge go już znaleźć- czy działało ono na takiej samej zasadzie??
Gusti
10%
10%

Mod.tel.: 3310
FW: nie mam
    WindowsVistaOpera

Postprzez rx7 » 3 lutego 2008, o 04:02

Witaj demano
Równiez kupiłem to ustrojstwo ale w nowszej wersji SU-27W. Nie mam jednak pliku PDF ze wzorem papieru cyfrowego Nokii.
Czy ten plik ma dużą objętość? Jezeli nie to czy mógłbys podesłac mi go mailem na adres rx7@wp.pl
rx7
20%
20%

WindowsXPFirefox

Postprzez grzegorzbb » 22 czerwca 2013, o 00:02

Dla wszystkich poszukujących papieru cyfrowego Anoto do pióra Nokia SU-1B:

http://uploaded.net/file/3rqnd88a

Kompresowane i szyfrowane Peazip 4.8.1 (w razie problemów z rozpakowaniem).

Jak ktoś już wspominał aby działało trzeba drukować na dobrej laserówce z obsługą PostScript i minimum 50MB RAMu.

pozdrawiam,
Grzegorz

REKLAMA
www.zarabiaj-potrojnie.pl
/REKLAMA
grzegorzbb
1%
1%

WindowsXPSafari

Powrót do Akcesoria do telefonów S60