NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[N95] Nie reagujacy pilot od sluchawek

Akcesoria współpracujące z telefonami S60 -
wszelkiego rodzaju zestawy słuchawkowe, car kit'y, baterie, obudowy, karty pamięci.

Re: [N95] Nie reagujacy pilod od sluchawek

Postprzez djtonka » 3 grudnia 2010, o 19:45

Robiac kopie zapasowe kopiujesz rowniez problematyczne pliki odpowiedzialne takze za Twoja usterke. Wiec zrob to bez tego lub nie rob wcale. Przegraj recznie interesujace Cie rzeczy a kontakty na karte SIM s potem HR lub flesz phoenixem.
djtonka
Support
Support

Mod.tel.: no_name
FW: fresz
    WindowsOpera

Postprzez szmyrcyk » 4 grudnia 2010, o 16:34

Cześć, te piloty nawet oryginalne, z resztą mniejsza z tym to wszystko chiński szajs... multum sie tego psuje. Jak sami sobie tego nie zrobicie to nic z tego nie będzie.
Również miałem problem z tym pilotem, rozbierzcie, obczajcie styki (mogą być poodrywane).
szmyrcyk
20%
20%

Mod.tel.: Nokia N95 8gb
    WindowsFirefox

Postprzez saranis » 4 grudnia 2010, o 23:37

Soft właśnie mam najnowszy: 35.0.002
O dziwo od wczoraj "się naprawiło" ;) a jedyne co zrobiłem to uaktualniłem mediatekę (bez dodawania utworów, "tak dla zasad") - może to pomogło?
A co do backupu to nie wiem, czy coś by to dało, przywracając go z powrotem mógłbym przywrócić i błąd (jeśli to jakiś problem softwareowy)...

--EDIT---
Heh, nie widziałem tej kolejnej strony tematu ;) Więc jednak dobre wrażenie odniosłem, że "zwykły backup" nic by nie dał...

@ szmyrcyk
Pilot nie działał tylko "poza odtwarzaczem", gdy byłem w aplikacji odtwarzacza, to działał bez problemu - a powinien z każdego punktu uruchomić odtwarzacz tak samo - więc to nie styki.
saranis
1%
1%

Mod.tel.: N95
FW: 35.0.002
    LinuxOpera

Poprzednia strona

Powrót do Akcesoria do telefonów S60