NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[N97] Zamiennik baterii BP-4L działa dłużej niż oryginał!

Akcesoria współpracujące z telefonami S60 -
wszelkiego rodzaju zestawy słuchawkowe, car kit'y, baterie, obudowy, karty pamięci.

Zamiennik baterii BP-4L działa dłużej niż oryginał!

Postprzez nismo » 15 marca 2010, o 16:13

Dzisiaj przeczytałem ciekawy artykuł dotyczący nieoryginalnej baterii, którą autor nazywa jako BP-4X. Bateria w porównaniu do oryginalnej baterii ma pojemność większą o 400 mAh czyli wynosi 1900 mAh. Z testów wynika, że bateria pomimo swojej nieoryginalności trzyma znacznie dłużej niż oryginał.

Obrazek

Bateria została zakupiona w serwisie Mobile Fun. Należy również dodać, że bateria pasuje również do pozostałych telefonów Nokii takich jak E90, E71, E52, E55 czy E72.

Poniżej wyniki testu:
Obrazek

Jedynym mankamentem w przypadku użycia baterii BP-4X jest błędnie wskazywany poziom zużycia energii w prawym górnym rogu pulpitu Symbiana. Problemu nie stwierdzono na Nokii N97.

Źródł: David.R.Gilson
Pozdrawiam,
nismo
nismo
Moderator
Moderator

Mod.tel.: E7-00
FW: 111030609
    WindowsXPFirefox

Re: Zamiennik baterii BP-4L działa dłużej niż oryginał!

Postprzez djtonka » 15 marca 2010, o 16:44

Jeśli rzeczywiście te ogniwa sa takie dobre to czas przy delikatnym użytkowaniu jest nieco ponad 20 procent dłuższy mnie tak nie dziwi. Ale aż 50 procent przy intensywnym użytkowaniu mnie głęboko zastanawia . Chciałbym to samo zobaczyć za kilka tygodni...
djtonka
Support
Support

Mod.tel.: no_name
FW: fresz
    unknownOpera

Powrót do Akcesoria do telefonów S60