NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[S60v3] [i8510] Samsung Innov8 - wydłużanie pracy baterii

Wszystko co nie kwalifikuje się do powyższych działów w tej kategorii.

Re: [i8510] Samsung Innov8 - wydłużanie pracy baterii

Postprzez HerradiChn » 10 października 2009, o 13:15

I sprawdzał ktoś w końcu jak wygląda sprawa baterii z Omnii HD w I8510 ?
HerradiChn
30%
30%

Mod.tel.: n82
FW: 31.0.016
    WindowsXPFirefox

Postprzez duber » 24 października 2009, o 13:22

Witam,mam maly problemik.zjada mi bat w samsungu w 1 dzien po wgraniu garmina 5.00.50.oczywiscie wszystkie sieciowe funkcje sa wylaczone w fonie.w garminie zmienilem nazwe na cardrunne.rsc.bat wylaczylem launch backround services.stara wersja garmina tego nierobila,bat min 3-4 wytrzymywala.teraz max1 co moge jeszcze zrobic.telefon to samsung g810 symbian s60/3 pack1.jesli temat istnieje juz to sory.szukalem dlugo i dla tego modelu tel nieznalazlem.lub jesli problem dalej istnieje po zastosowaniu tych informacji co ja juz zrobilem,restart tel tez zrobilem po zmianie nazwy pliku na bat.
duber
1%
1%

Mod.tel.: SG-HG810
    WindowsXPAvantBrowser

Postprzez Myszon » 16 czerwca 2010, o 09:59

Witajcie!

Nowy problem z ładowaniem w innov8 (telefon zhakowany z wgranymi standardowymi bajerami jak większość).
Telefon normalnie mi trzymał 3dni bez cudowania - po wyłączane mam wszystkie zbędne funkcje jak 3g i bt.
Problem pojawił się nagle w sumie po ostatnich 2 dniach upałów co może być przyczyną wariowania telefonu.
Polega to na tym że podłaczam do ładowarki i telefon albo się rozładowuje na ładowarce a już za cholerę nie chce się naładować do pełna - max do połowy dochodzi po odłączeniu. Próbowałem przez 3 dni go ładować i ni cholery nie da się na full naładować.
Czy ma ktoś podobny problem?
Czy to bateryjka do wymiany?
Czy komuś też zamiast się naładować pozostawiony na noc , rano był całkowićie rozładowany?

Pozdro.
Myszon
1%
1%

Mod.tel.: I8510
    WindowsXPFirefox

Postprzez 8510INNOV8 » 20 czerwca 2010, o 12:18

Na allegro znalazlem to
Kod: Zaznacz cały
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1081827966&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.

Czy myslice ze ta bateria naprawde ma taka pojemnosc?? :D
Napisalem do tego goscia z zapytaniem czy to prawda i czekam :luka:
8510INNOV8
1%
1%

WindowsXPFirefox

Postprzez szarn » 20 stycznia 2011, o 17:58

Siema, próbowałem sie wdrożyć w temat ale mi nie wychodzi z tym Jbak Taskmanem.., jakiej wersji nie sciągne nie da się jej zainstalować na i8510(nie można zainstalować aplikacji od niezaufanego odbiorcy):. Czy więc trzeba hackować system czy ktoś zna jakąś wersje która się gładko instaluje?

Hackowania chciałbym uniknac bo jak czytam ten temat viewtopic.php?f=63&t=34027 to "guzik" z tego rozumiem na razie :/i może niebezpiecznie sie za to brac.. , no i nikt nie napisał czy działa na wersji cbhL1..
Druga sprawa to czytałem, że po wgraniu Taskmana wydłuża sie czas pracy baterii, nawet jak toś nie miał i nie ma Garmina, czy to prawda?
szarn
1%
1%

Mod.tel.: i8510
    WindowsXPFirefox

Postprzez grzegorz35 » 29 stycznia 2011, o 01:12

w tym g już nic nie pomoże na żywotność bateri jak kupiliście padła z plusa, tzw leżaki magazynowe
chcesz firmware do nokii wejdź tutaj grzegorz35
grzegorz35
70%
70%

Mod.tel.: desire hd
FW: 1.72.405.3
    WindowsOpera

Postprzez radek0228 » 5 sierpnia 2012, o 08:38

Witam od niedawna posiadam innov8 telefonik rewelacja kametra itp.. ale chodzi o ta nieszczesna baterie... otoz moja trzymala max 1,5 dnia a wszystkie aplikacje obciazajace baterie mialem wylaczone czyli skan wifi,3g itp... jedno co zauwazylem ze telefon duzo lepiej trzymie podczas gry sie laduje cala noc i jest wylaczony... niz jak jest wlaczony... pozatym za kazdym razem podczas rozladowania baterii wlaczam go ponownie gdzie wyswietla mi 2 kreski i moge kozystac jeszcze dosc troche...wydaje mi sie ze osoby ktore maja problem z bateria jak i ja zrobily 1blad czyli formatowaly baterie podczas 1szego wylaczenia sie tel.. a jak pisalem trzeba wlaczyc jeszcz raz badz kilka razy zeby ja rozladowac na max.. moja bat to 1000mAh pisze na blaszcze pod bateria bo mam wersje 8GB a wersje 16gb mialy 1200mAh ale postanowilem kupic nowa bateria i co robie: wlaczam wszystko co obciaza bat czyli wifi, gps. 3g, wyswietlacz na max... i rozladowuje bateria po czym znow ja wlaczam i znow dziala jeszcze sporo czasu.. to bardzo wazne zeby podczas rozladowania prubowac jeszcze wlaczyc tel... u mnie wlaczyl sie jeszcze 2 razy.. pozniej ladowania po 12h na wylaczonym tel.. i zabawa na maxa caly dzien az padnie.. tak 3 razy i teraz po naladowaniu dalej wszystko co pochlania bateria jest wlaczone a tel bez zabawy trzyma ponad 3dni... po kilku tyg powylaczam 3g,wyswietlcza na srednie, wyl wifi.. mysle ze wtedy bateria bedzie trzymala jeszcze dluzej.. PROBLEM Z BATERIA W G810 INNOV8 TO ZLE SFORMATOWANA BATERIA.. jak pisalem trzeba wlaczac go jak sie wylacza i pisze rozladowana bateria zeby na maxa bateria byla pusta... ja tak zrobilem z nowa i trzyma super... a tez myslalem ze tel uszkodzony.. JAK MIALEM OMNIE HD TEZ TAK BYLO BAT 1500mAh a trzymala 1dzien.. bowskaznik stanu baterii przeklamywal... trzeba o tym pamietac... cchesz poprawic czas baterii?? rozladuj baterie na max i laduj go na wylaczonym tel cala noc.. napewno bedzie lepiej...pozdro
radek0228
1%
1%

Mod.tel.: innov8 8GB
FW: nigeria
    WindowsFirefox

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe S60