NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[I8510] Nie można naładować baterii.

Wszystko co nie kwalifikuje się do powyższych działów w tej kategorii.

[I8510] Nie można naładować baterii.

Postprzez Zarzykzgr » 2 czerwca 2011, o 21:13

Problem polega na tym, że ładując baterię tak na prawdę ładuje się tylko minimalnie, po czym po odłączeniu ładowarki, telefony płacze, że bateria rozładowana. Za nic nie mogę naładować, ani ładowarką, ani przez usb. Myślałem, że to przez baterię więc kupiłem nową ale jest to samo.
Zarzykzgr
40%
40%

Mod.tel.: N93 i I8510
FW: 20.0.058
    WindowsXPFirefox

Re: [I8510] Nie można naładować baterii.

Postprzez mikado » 3 czerwca 2011, o 15:28

No to serwis się kłania...pewnie moduł odpowiedzialny za ładowanie baterii w telefonie padl :chytry: Z drugiej strony-poszukałbym na allegro zewnętrznej ładowarki biurkowej która ładuje samą baterie,naładował baterię,włożył do telefonu i sprawdził jak się zachowuje :looka: ...a taka ładowarka się przyda,zawsze masz 2 baterie naładowane -1 w telefonie a druga na podmianę w kieszeni :D
mikado
40%
40%

WindowsXPFirefox

Re: [I8510] Nie można naładować baterii.

Postprzez Zarzykzgr » 3 czerwca 2011, o 19:14

Wkładałem już baterię od telefonu brata (i550) i wszystko działa ładnie pięknie, dopóki nie podłączę ładowarki, wtedy bateria się rozładowuje, odłączę ładowarkę i znowu wyje, że bateria rozładowana i się wyłącza. gdy podepnę ładowarkę to pokazuję się symbol baterii z klepsydrą na dole i to wszystko.

Tak teraz spojrzałem i okazuje się, że jeszcze go gwarancja obejmuje, ale pytanie do was czy takie coś uznają na gwarancję?
Zarzykzgr
40%
40%

Mod.tel.: N93 i I8510
FW: 20.0.058
    WindowsXPFirefox

Powrót do Pozostałe S60