NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[E66] Nokia E66 - Gubi Zasięg + Problem z Poł. Rozm.

Wszystko co nie kwalifikuje się do powyższych działów w tej kategorii.

Nokia E66 - Gubi Zasięg + Problem z Poł. Rozm.

Postprzez TiGeR87 » 31 października 2011, o 19:44

Witam, mam nokie e66 od grudnia od jakis 3 miesiecy zauwazylem jedna zecz tetefon gubi zasieg - wiem czytalem o tym na forach ze antena w tym tel jest na dole i stad takie problemy ale drugi problem jest wk********y

sa momenty ze chce zadzwonic daje zielona sluchawke wybieram kontakt z listy polaczen naciskam ponownie zielona sluchawke i.... nic tetefon wogole nie reaguje, to samo jak przy liscie polaczen daje opcje - polacz i polaczenie glosowe - zero reakcji....

tak samo sie zdarza jak dajmy chce zadzwonic poprzez kontakty wyszukuje kontakt i daje zielona sluchawka jak dzwonie przez aplikacje kontakty w 70% przy probie polaczenia zamyka sie aplikacja do menu glownego.... dziwne.... zeby wszytsko gralo trzeba wylaczyc i ponownie uruchomic tel.

tel na gwarancji jeszcze 13 miesiecy, dawalem go do serwisku nokia jakies testy zrobili i niby wszytsko okej i za 2 razem powiedzieli ze awaria karty sim i wymieniona na nowa i to samo to sie wkurzylem i dalem do wyslania do serwisku do wawy niby zrobili jakies poprawki mechaniczne ale problem dalej sie pojawia moze troche rzadziej.... tel w sieci plus

czy ktos mial podobne problemy ? za niedlugo chce isc do serwisk i powiedziec / wymusic by wymienili antene ale czy to wina anteny ?
najwyzej jeszcze raz wysle przez serwis do wawy mysle ze jak znowu bedzie lipa to pojde do salonu plusa i reklamacja bedzie na niezgodnosc towaru tylko ze przez kuriera dostawalem wiec troche mi to potrwa........
TiGeR87
1%
1%

Mod.tel.: Nokia E66 N97mini
FW: 501.21.001
    WindowsVistaMSIE7

Re: Nokia E66 - Gubi Zasięg + Problem z Poł. Rozm.

Postprzez djtonka » 31 października 2011, o 20:02

Masz zapewne brandowany soft, może pomoże wgranie czystego.
djtonka
Support
Support

Mod.tel.: no_name
FW: fresz
    WindowsXPFirefox

Postprzez TiGeR87 » 31 października 2011, o 20:28

djtonka napisał(a):Masz zapewne brandowany soft, może pomoże wgranie czystego.

przepraszam bo nie jestem zorientowany co znaczy "brandowany soft" ? i jak wgrac czysty soft ?
TiGeR87
1%
1%

WindowsVistaMSIE7

Postprzez TiGeR87 » 1 listopada 2011, o 08:42

tak mam telefon od operatora sieci plus gsm
TiGeR87
1%
1%

WindowsVistaMSIE7

Powrót do Pozostałe S60