NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Zlecenie - program do uploadowania plików na rapidshare

Zlecenie - program do uploadowania plików na rapidshare

Postprzez RufuS » 2 października 2008, o 22:32

Witam,
Potrzebowałbym programu do mojej E51. Miałby on za zadanie uploadować pliki na serwer Rapidshare. Zaznaczam folder z plikami do wysłania i aplikacja automatycznie wszystko wysyła. Dokładnie tak samo jak PCetowy progs - http://rapidshare.com/rapiduploader.html

Czy jest możliwe wykonanie tego, jeżeli tak to ile może kosztować? Jestem zwykłym, szarym userem więc na kokosy nie liczcie ;)

Język dowolny: Symbian C++, Java.
RufuS
1%
1%

WindowsXPFirefox

Re: Zlecenie - program do uploadowania plików na rapidshare

Postprzez sebax » 4 października 2008, o 12:26

Możliwe jak najbardziej, nawet rapidshare udostępnia przykładowe skrypty w perlu jak to robić. Moim zdaniem to zajmie jakieś jeden może dwa dni pracy czyli 8-16 godzin, wartość zależy od stawki za godzinę, co kto sobie zażyczy... jednym słowem to około 400-500(zależy jak ktoś się ceni) zł dla kogoś to to robi sobie w domku po godzinach.
Daj ogłoszenie na jakichś newsach np pl.praca.oferowana, na pewno ktoś się zgłosi.

PS. Może znajdą się tacy co zrobią to w godzinę z za 20 zł :P
sebax
10%
10%

WindowsVistaFirefox

Postprzez RufuS » 5 października 2008, o 18:56

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedz. 500zł to trochę za dużo :P Cóż spróbuję poszukac jakiegos początkującego programosty który chciałby się wykazać i trochę podszkolić, za niewielką opłatą :P
RufuS
1%
1%

WindowsXPFirefox

Postprzez sebax » 5 października 2008, o 22:38

właśnie, trochę dużo, tak to by wyglądało z mojej perspektywy... proponuje przyjąć inna strategie, może poszukaj kogoś kto ci zrobi ten program za darmo, jest dużo ludzi, którzy robią open source czy freeware, więc może kogoś zainteresujesz pomysłem i będziesz miał program za darmo.... jeszcze inna droga to napisać program samemu :P
sebax
10%
10%

WindowsVistaFirefox

Powrót do Symbian C++