NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

SX1.PL - na emeryturze

Wasze propozycje dotyczące forum oraz portalu, problemy z działaniem, ogłoszenia, zmiany...

Re: SX1.PL - na emeryturze

Postprzez Jerry » 24 maja 2009, o 13:07

Heh byly czasy i byli ludzie szkoda troche obecnie.No ale nic milo wspominac jak moj SX1 jako jeden z niewielu krecl procek do 204mhz ;) potem awans na moderatora i dalej juz z gorki.Swietnie sie z wami bawilem na tym forum,mam nadzieje ze kiedys i tu bedzie podobnie,chociaz odrobinke...
Pozdrowka Mac :)
live your life
Jerry
90%
90%

Mod.tel.: 6720c
FW: 031.022
    WindowsXPOpera

Postprzez dejko » 24 maja 2009, o 13:28

No ale nic milo wspominac jak moj SX1 jako jeden z niewielu krecl procek do 204mhz

To Ty jesteś ten Jerry z SX1, tan "Agressive mod"?
dejko
VIP
VIP

Mod.tel.: E71
FW: 410.21.010
    WindowsVistaFirefox

Postprzez matchojs85 » 24 maja 2009, o 13:32

:lol:
A któż to taki..?
matchojs85
VIP
VIP

unknownOpera

Postprzez Garo » 24 maja 2009, o 13:33

dejko, :rotfl:
REGULAMIN :: FAQ :: SZUKAJ
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
Garo
Administrator
Administrator

Mod.tel.: Galaxy Note SGS2 WFS
FW: 2.3.3
    WindowsXPFirefox

Postprzez Bo$s » 24 maja 2009, o 13:38

Oj dejko... We większości poruszanych tematów widzisz problem i zawsze masz jakieś "ale". Skoro dla Ciebie to forum nie było niczym innym to dlaczego próbujesz na siłę przekonać innych do swojego poglądu? Gdy coś mnie nie obchodzi to po prostu olewam sprawę i nie bardzo rozumiem dlaczego tak twardo wypisujesz swoje przekonania w tym temacie skoro zamknięcie SX1.pl w ogóle Ciebie nie dotyczy, gdyż było to dla Ciebie zwykłe forum z informacjami, tyle że dodatkowo popsute przez jego użytkowników. Oczywiście każdy ma prawo do swojego zdania, ale umiar w tym też trzeba mieć. Jeśli mi się nie podoba na ulicy to jak ktoś wygląda czy jak się zachowuje to nie podchodzę do niego i nie próbuję na siłę go przekonać, że jest brzydko ubrany, niewychowany czy cokolwiek innego tylko przechodzę obok i olewam to (dopóki mnie to nie dotyczy oczywiście). Dlaczego? Bo to jego indywidualna sprawa i nic mi do tego. Po co szukać dziury w całym i wywoływać niepotrzebne emocje? Po to, aby podbudować siebie? Albo swoją reputację? Nie tędy droga...
Poza tym nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu, nie powinno się uszczęśliwiać ludzi na siłę, a jeśli już ktoś ma taką nieodpartą potrzebę to powinien to zrobić w całkowicie odmienny sposób. I nie piszę tutaj tylko tym co jest w tym wątku bo jest to tylko przykład.
Dalszej dyskusji na ten temat nie podejmuję, powiedziałem co chciałem powiedzieć i tyle.

Wracając do tematu SX1.pl to forum było cały czas świetne i godziny spędzone tam czy też na rozmowach z użytkownikami czy ekipą nigdy nie były dla mnie stracone :) Co prawda przestałem się udzielać już dawno temu, ale żadnych niesnasek nigdy tam nie doznałem :) I nie uważam, aby kolorki czy rangi czy cokolwiek innego było złe i niedobre bo nie miało to wpływu na merytoryczną cześć forum.
Pozdrawiam całą ekipę i wszystkich użytkowników których pamiętam i którzy mnie pamiętają z sx1.pl ;) Niektórych poznałem na żywo (było świetnie :D) i mam nadzieję, że innych uda mi się jeszcze kiedyś spotkać :)
Ostatnio edytowano 24 maja 2009, o 13:41 przez Bo$s, łącznie edytowano 2 razy
Bo$s
Moderator
Moderator

Mod.tel.: Samsung Galaxy S III
    WindowsVistaFirefox

Postprzez dejko » 24 maja 2009, o 13:38

No co, na poważnie pytam. Myślałem, ze to zbieżność nicków. Zresztą wypowiedzi tego Jerry różnią się stylem od wypowiedzi tamtego. Więc jakby się okazało, że to ta sama osoba to byłbym "zażyty".

Bo$s, a dlaczego wy w kółko piszecie o super atmosferze, rodzinie i takich tam, ze to jest dobre i na tym polegał sens?! Wam wolno chwalić, to i mi wolno krytykować taki stan rzeczy. Nie wiem dlaczego moje "ale" ma być mniej ważne od twojego "ale". Popatrz na ten temat i zobacz jaki jest stosunek waszego "ale" do mojego "ale" a potem pisz coś o umiarze. Jeszcze żeby to wyszło na dobre dla tego forum, ale w momencie gdy rozmawiamy w temacie o jego zamknięciu, to brzmi nieco śmiesznie.
Zresztą twierdzenie, że tamto forum i jego upadek nie powinno mnie obchodzić, jest lekkim nadużyciem. Mój nick występuje tam dość często i bynajmniej nie w "kolorkach", tylko w kilku nieco pożyteczniejszych działach od Testu.
Ostatnio edytowano 24 maja 2009, o 13:47 przez dejko, łącznie edytowano 2 razy
dejko
VIP
VIP

WindowsVistaFirefox

Postprzez bogdan99 » 24 maja 2009, o 13:45

Miałem juz się tu nie wypowiadać, ale muszę przyznać rację Bo$s'owi. :)

Dorze to napisałeś. :beer:

Ale wiem że dejko zawsze taki był, więc jakiejś urazy nie mam. ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś w czeluściach internetu, bądź na jakimś spocie. :)

No i moim zdaniem powinniśmy skończyć dyskusję, bo ona do niczego nie prowadzi. To jest zdanie dejka i tylko jego. A każdy ma prawo do swojego zdania. ;)
bogdan99
1%
1%

WindowsVistaFirefox

Postprzez rafal0 » 24 maja 2009, o 14:54

dejko, sporo userów przeszło z sx1.pl na te forum ze swoimi nickami lub skrótami to żadna nowość, część ekipy to twórcy obydwu forów
MrK - ze słusznego rocznika '78
MaC
Bartek bartsam do którego wysyłałem padnięte sxy
wieszchołek góry lodowej której nikt nie zdobedzie i nie zrozumie kto nie uczestniczył w tamtych czasach w życiu formum dlatego ja wspominam bardzo miło i jeszcze raz dziękuje Wszystkim
rafal0
40%
40%

Mod.tel.: HTC desire HD
    WindowsXPMSIE7

Postprzez mac » 24 maja 2009, o 14:58

dejko, cichaj i daj nam powspominać. Ten temat nie ma zawierać jakieś wartości merytorycznej tylko sentymentalną, odrobinę wspomnień tak dla zwykłej ludzkiej przyjemności. Jak to mówią nie samym telefonem człowiek żyje :zawstydzony:

Pamiętacie to:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

To były jajcarskie banerki :hyhy: na każdą okazję i dodatkowo na "czasie" - oczywiście na tamtym czasie :) Większość zrobił dzarek :super: A twórcą postaci oczywiście http://www.menele.com/
Pozdrawiam Kamil

Umysły ścisłe na końcu tego zdania postrzegają silnię!
mac
Administrator
Administrator

Mod.tel.: HTC Diamond
FW: Win 6.5
    WindowsVistaFirefox

Postprzez dejko » 24 maja 2009, o 15:14

dejko, sporo userów przeszło z sx1.pl na te forum ze swoimi nickami lub skrótami

No to mnie nie dziwi, zresztą sporą część poznaję. Problem tylko z Jerry, bo pamiętam go jako charyzmatycznego moderatora trzęsącego całym forum. Jak się tam rejestrowałem, to jeden z użytkowników kazał mi na niego uważać, bo "ostry jest" :) Faktycznie przez całość czasu ktróy tam spędziłem doceniałem głównie pracę dwóch modów: Jarry (za skuteczność) i Bartsam (nie wiem w sumie za co... miał klasę i wiedział, od czego jest moderatorem).

Jerry z SOS to jakiś taki łagodniejszy. Pierwszy raz miałem z nim styczność przy komentarzach do testu N96. Już wtedy zastanawiałem się czy może to on, ale ze względu na relatywną "delikatność" wypowiedzi wydedukowałem, że to chyba tylko zbieżność nicków.
dejko
VIP
VIP

WindowsVistaFirefox

Postprzez Magik » 24 maja 2009, o 15:27

Pamiętacie to:

Jo :lol:

-- mniej niż minutę temu --

Gra jeszcze byla chyba :D
Magik, de Lowe,niepoprawny szlachcic,oportunista,czarodziej Sx1.pl,SoS.pl i PDAforum.pl,wojownik o sprawę Polską.
Magik
Moderator
Moderator

Mod.tel.: n900 BA N-GageQD SX1
    WindowsXPSafari

Postprzez bogdan99 » 24 maja 2009, o 15:46

Tego z wgraniem cristala nie pamietam jakos :rotfl:
bogdan99
1%
1%

WindowsVistaFirefox

Postprzez mac » 24 maja 2009, o 15:57

Magik napisał(a):
Gra jeszcze byla chyba :D

A była, była, też dzarek ją przerobił w Cristalu była standardowo :D

Banerków przez te kilka lat to mieliśmy hohohooo a może i więcej. Strasznie chamsko słaba grafika, ale klimat miła :) z czasem były coraz lepsze, więcej zamieściłem tutaj: http://sx1.pl/viewtopic.php?t=23259&start=75
Pozdrawiam Kamil

Umysły ścisłe na końcu tego zdania postrzegają silnię!
mac
Administrator
Administrator

Mod.tel.: HTC Diamond
FW: Win 6.5
    WindowsVistaFirefox

Postprzez filip.wil » 24 maja 2009, o 16:26

Dobra decyzja. Tyle wspomnień, ten klimat, Ci userzy... Tak jak na SOSie, wszystko obserwowałem trochę z boku, ale i tak sx1.pl to było najlepsze miejsce w internecie :) Szkoda, że tylko kilka osób udziela się tu regularnie.
Aż nie wiem co napisać, jak myślę o tamtym forum ogólnie miło mi się robi ;)

mac, wersja offline? Jak wygląda, ile zajmuje, itp.? (EDIT: Nie spojrzałem na fotkę zbytnio :oczami: )
Ostatnio edytowano 25 maja 2009, o 21:12 przez filip.wil, łącznie edytowano 1 raz
filip.wil
70%
70%

Mod.tel.: milestone
FW: 20.0.016
    WindowsXPFirefox

Postprzez Jerry » 24 maja 2009, o 16:55

dejko,no to witam z powrotem ;) tak to ten sam Jerry :] co nie zmienia faktu ze jak patrze na bannerki z menelami to naprawde zaluje ze to juz sie skonczylo :/
live your life
Jerry
90%
90%

Mod.tel.: 6720c
FW: 031.022
    WindowsXPOpera

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O forum OpenMobile, serwisach SymbianOS.pl i OpenMobile.pl