NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Do administracji symbianos od grzegorz35

Wasze propozycje dotyczące forum oraz portalu, problemy z działaniem, ogłoszenia, zmiany...

Re: DO ADMINISTRACJI SYMBIANOS OD GRZEGORZ35

Postprzez Magik » 25 kwietnia 2010, o 17:24

Gwoli wyjaśnienia, bo widzę, że sytuacja tego wymaga(tylu interesantów :niepewny: ):
Nie było żadnych 4 postów obrażających moją osobę. Był jeden, który aż prosił się o ostrzeżenie, bo chamstwem zawiewało(regulamin punkt 1d). Dostałeś ostrzeżenie i zaraz po tym dostałem pw, że jeżeli ja Ci brykam to poprosisz o usunięcie konta (wypowiedź była oczywiście urozmaicona wulgaryzmami) :] Czyli dokładnie taka sytuacja jak teraz. OpenMobile Ci bryka to poprosisz o usunięcie konta.
Dostałeś bana, bo ja nie widziałem innego sposobu reformy twojej osoby skoro ostrzeżenie Cię nie rusza.

Nie zamierzam z Tobą dywagować nd czymś o czym nic nie wiem

Jak minie Ci ban: spójrz do zakładki "wysłane" w prywatnych wiadomościach ;) No chyba, że to "nie-ta-Ty-osoba" aż taka sprytna była i usunęła :P

Za błędy się płaci. Nawet jak to nie byłeś Ty. Twoja wina nie nasza, że zostawiasz kompa i swoje konto luzem. Przestań szopkę odstawiać i znieś to jak mężczyzna.

Nic więcej nie mam do powiedzenia w tym temacie.
Magik, de Lowe,niepoprawny szlachcic,oportunista,czarodziej Sx1.pl,SoS.pl i PDAforum.pl,wojownik o sprawę Polską.
Magik
Moderator
Moderator

Mod.tel.: n900 BA N-GageQD SX1
    WindowsXPFirefox

Postprzez Crick » 25 kwietnia 2010, o 18:19

Link 'Wyloguj' nie gryzie :niepewny:
Crick
70%
70%

WindowsVistaFirefox

Postprzez Dominbik » 25 kwietnia 2010, o 18:19

Magik napisał(a): Przestań szopkę odstawiać i znieś to jak mężczyzna. Nic więcej nie mam do powiedzenia w tym temacie.

:rotfl: :ok:
Pozdrawiam; Dominbik
Dominbik
60%
60%

Mod.tel.: N79+E50
FW: AleWKtórym
    WindowsXPFirefox

Postprzez Krawiec » 25 kwietnia 2010, o 18:26

Nic tak nie poprawia humoru jak niedzielenia wizyta na symbianosie xD
Gadałem z wujkiem prawnikiem, przedstawiłem mu całą sytuację i usłyszałem od niego cytat Lema: "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów." :D
Krawiec
30%
30%

Mod.tel.: iP4
FW: 4.1 JB
    WindowsXPFirefox

Postprzez grzegorz3535 » 25 kwietnia 2010, o 18:31

Moje stanowisko jest twarde brak usunięcia bana, równja się oficjalne skierowanie pisma do symbianos.pl prośby o usunięcie konta wraz z wszystkimi postami w innym wypadku jutro o godzinie 9 kieruję sprawę na drogę sądową i nie odpuszczę, mooje ultimatum jest jasne mają czas do 22.03 na przemyślenie czy zdejmują bana czy usuwają all posty napisane przeze mnie wraz z kontem. Proste. I nic mnie już nie interesuje.
grzegorz3535

WindowsOpera

Postprzez oxygen » 25 kwietnia 2010, o 18:42

Hm, ciekaw jestem jak będzie wyglądał pozew?
:rotfl: :rotfl:
oxygen
1%
1%

Mod.tel.: N97 N900
FW: V 21.0.045
    WindowsFirefox

Postprzez Krawiec » 25 kwietnia 2010, o 18:52

Obrazek

:D
Ciekawe jak "sprawa" się rozwinie..... xD
Krawiec
30%
30%

WindowsXPFirefox

Postprzez grzegorz3535 » 25 kwietnia 2010, o 19:03

Czy wy jesteście tępi? Dostałem bana za prywatną wiadomość. I to do cholery się rozbija niech ktoś mi wskaże punkt regulaminu który wskazuje że bana się dostaje za prywatne wiadomości. I G już mnie to obcjhodzi jak rozwiążą problem o 22.03 mogą usunąć konto z wszystkimi postami jeżeli nikt łaskawie nie ustosunkuje się do moich roszczeń.

-- 25 kwietnia 2010, o 19:08 --

Magik napisał(a):Gwoli wyjaśnienia, bo widzę, że sytuacja tego wymaga(tylu interesantów :niepewny: ):
Nie było żadnych 4 postów obrażających moją osobę. Był jeden, który aż prosił się o ostrzeżenie, bo chamstwem zawiewało(regulamin punkt 1d). Dostałeś ostrzeżenie i zaraz po tym dostałem pw, że jeżeli ja Ci brykam to poprosisz o usunięcie konta (wypowiedź była oczywiście urozmaicona wulgaryzmami) :] Czyli dokładnie taka sytuacja jak teraz. OpenMobile Ci bryka to poprosisz o usunięcie konta.
Dostałeś bana, bo ja nie widziałem innego sposobu reformy twojej osoby skoro ostrzeżenie Cię nie rusza.

Nie zamierzam z Tobą dywagować nd czymś o czym nic nie wiem

Jak minie Ci ban: spójrz do zakładki "wysłane" w prywatnych wiadomościach ;) No chyba, że to "nie-ta-Ty-osoba" aż taka sprytna była i usunęła :P

Za błędy się płaci. Nawet jak to nie byłeś Ty. Twoja wina nie nasza, że zostawiasz kompa i swoje konto luzem. Przestań szopkę odstawiać i znieś to jak mężczyzna.

Nic więcej nie mam do powiedzenia w tym temacie.

wiesz co jesteście żałośni reformy to uprawiaj w barze, a tutaj trzymaj się regulaminu który w żadnym punkcie nie mówi że ban następuje po prywatnej wiadomości. Jak ci się nie podoba to usuń konto z WSZYSTKIMI 20000 postów napisanych przeze mnie, i tyle. Ale to niech góra podejmie decyzję czy zdejmiecie bana czy dalej lecisz w ciula wskaż mi punkt regulaminu to pogadamy, jeżeli nie mam racji że prywatna wiadomość nie na ogólnym forum powoduje bana. O 22.03 kończy się moje ultimatum i niech garo usuwa w całości konto ze wszystkimi postam jeżeli nie naprostuje wojny miedzy mną a magikiemi, nie będę na buraczanym forum, marnować czasu, jeżeli nikt nie respektuje regulaminu, i magik wali sobie w rogi, uważając że będąc moderatorem jest bogiem i jego regulamin się też nie tyczy.

i rozbija się też o to że nie po to tyle ludziom pomogłem swoimimi postami, aby ktoś po awanturze na forum korzystał bez mojej wiedzy, i zgody, w wypadku kiedy nastąpiła wojna względem mną a tobą, i nie potrzebnie mnie wkurzasz, bo jako moderator, siedzisz, i żądasz aby ci jeszcze ludzie pomagali w modowaniu, bo ty nie masz czasu, i ja też nie mam już ochoty na twój bełkot, bo nawet w jednym słowie nie pokazałeś mi dowodu że miałeś rację, prywata, chamstwo, bez ostrzeżenia.
grzegorz3535

WindowsOpera

Postprzez Krawiec » 25 kwietnia 2010, o 19:36

grzegorz3535 napisał(a):nie będę na buraczanym forum, marnować czasu
Tu się kolego mylisz. To forum nie jest buraczane tylko buraczani są niektórzy jego użytkownicy.
Krawiec
30%
30%

WindowsXPFirefox

Postprzez djtonka » 25 kwietnia 2010, o 19:37

To ja woli przypomnienia a propo banowania/usuwania na forach i ponownej rejestracji tej samej osoby pod innym nikiem przytaczam paragraf stosowany przez administratorów.

Art. 287. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub wyrządzenia innej osobie szkody, bez upoważnienia, wpływa na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych lub zmienia, usuwa albo wprowadza nowy zapis danych informatycznych,podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. Jeżeli oszustwo popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

djtonka
Support
Support

Mod.tel.: no_name
FW: fresz
    WindowsXPFirefox

Postprzez Dominbik » 25 kwietnia 2010, o 19:50

no zaraz wszystkiego w regulaminie napisać się nie da.
wiesz co jesteście żałośni reformy to uprawiaj w barze, a tutaj trzymaj się regulaminu który w żadnym punkcie nie mówi że ban następuje po prywatnej wiadomości.

nie będę na buraczanym forum, marnować czasu, jeżeli nikt nie respektuje regulaminu, i magik wali sobie w rogi, uważając że będąc moderatorem jest bogiem i jego regulamin się też nie tyczy.

Czy wy jesteście tępi? Dostałem bana za prywatną wiadomość. I to do cholery się rozbija niech ktoś mi wskaże punkt regulaminu który wskazuje że bana się dostaje za prywatne wiadomości.

Wszelkie przejawy chamstwa, SPAMowania oraz działania na szkodę forum nie będą tolerowane i nieuchronnie zakończą się BANem. Szczególnie wyśmiewanie się z innych użytkowników i nadużywanie emotikon, głównie takich jak rotfl, lol itp., będzie traktowane bezwzględnie - użytkownik otrzyma ostrzeżenie.

Administratorzy oraz Moderatorzy nie są zobowiązani ściśle przestrzegać niniejszego regulaminu.

to mało ? :chytry:
Pozdrawiam; Dominbik
Dominbik
60%
60%

Mod.tel.: N79+E50
FW: AleWKtórym
    WindowsXPFirefox

Postprzez BabyBoy » 25 kwietnia 2010, o 19:55

Wszelkie przejawy chamstwa,

nie będą tolerowane i nieuchronnie zakończą się BANem.

i koniec tematu. Ty czy nie Ty, z Twojego konta poszło PW i na miesiac masz spokój z forum, a przeżywasz to jak dziecko, nie masz innych zmartwień/problemów/zajęć?
Nie Ty pierwszy i nie ostatni.
Pozdrawiam, BabyBoy
Only The Strong Survivor..
One day..
BabyBoy
VIP
VIP

Mod.tel.: BlackBerry-iPhone3GS
FW: CrackBerry
    WindowsSafari

Postprzez Koko35 » 25 kwietnia 2010, o 19:58

Robi się powoli tragikomedia, zbliża sie godzina zero, ale jednak będzie ubaw
Koko35
Support
Support

Mod.tel.: HTC Sensation i E6
FW: 1.50.401.1
    WindowsXPMSIE7

Postprzez grzegorz3535 » 25 kwietnia 2010, o 20:04

Moja decyzja jest nieodwołalna, czekam na decyzję od garo, brak deycji od osób wyższych niż magik, spowoduje że już w tym momencie jasno i na moja własną prośbę, proszę o usunięcie konta Grzegorz35 wraz ze wszystkim postami, oraz potwierdzenie na maila kariza@op.pl użytego podczas rejestracji, hasło zaczyna się od ac*****, w tym momencie o 22.03 dnia 25.04.2010, brak odpowiedzi, oraz brak usunięcia konta wraz z wszystkimi postami, spowoduje skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowego , z artykułów o prawach autorskich, i własności intelektualnej oraz pokrewnych. Koniec tematu.
grzegorz3535

WindowsOpera

Postprzez BabyBoy » 25 kwietnia 2010, o 20:13

grzegorz3535, lepiej zgłoś sprawę o włamanie na konto.. a nie zajmujesz się pierdołami, ile masz lat? A jak OpenMobile zamkną to co? W końcu trzeba jakoś utrzymać ten serwis, nie będzie kasy, nie będzie serwisu - proste. Co wtedy zrobisz?
Jak ktoś Ci sie włamie na konto bankowe to będziesz wtedy pisał do banku jacy to oni źli są, będziesz wmawiał że to nie Ty zleciłeś przelew? Daj spokój.
Szkoda słów.
Pozdrawiam, BabyBoy
Only The Strong Survivor..
One day..
BabyBoy
VIP
VIP

Mod.tel.: BlackBerry-iPhone3GS
FW: CrackBerry
    WindowsSafari

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do O forum OpenMobile, serwisach SymbianOS.pl i OpenMobile.pl