NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Do administracji symbianos od grzegorz35

Wasze propozycje dotyczące forum oraz portalu, problemy z działaniem, ogłoszenia, zmiany...

Re: DO ADMINISTRACJI SYMBIANOS OD GRZEGORZ35

Postprzez Jackass » 26 kwietnia 2010, o 08:01

Wysłałem znajomemu prawnikowi link na gg i miał niezłą polewę z tego ;)
Po pierwsze jakby Magik chciał, to może Cię podać do sądu o zniesławienie. Ale wątpię, żeby się zniżał do poziomu niektórych... No, chyba, że sytuacja będzie tego wymagała, to w pełni zrozumiałe.
Po drugie, wszystko co piszesz staje się własnością forum i jeśli Twoje konto zostanie usunięte, a posty pozostaną podpisane Twoim nickiem, to wg. prawa wszystko jest ok, bo prawa autorskie są przestrzegane. A to czy właściciele forum usuną posty to tylko i wyłącznie zależy od ich decyzji.
Czekam jak się sprawa rozwinie, bo na razie jest bardzo zabawnie :P
Pozdrawiam.

-- poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 08:31 --

Chyba czas juz minal :)
三名男子 ==> Yellow Brothers: Vidkun, JVoo & Jackass

http://www.MazowieckiKlubOpla.pl

Inne hobby :]

Mess with the best, die like the rest.

Rastaman vibration, yeah!
Jackass
100%
100%

Mod.tel.: MotoDefy+N82+E63+inn
FW: najlepszy
    WindowsVistaOpera

Postprzez grzegorz3535 » 26 kwietnia 2010, o 10:25

red zdejmij mi dzisiaj bana. Dzisiaj wyślę prośbę o usunięcie konta z wszystkimi postami. Przykro mi. Usuń już konto grzegorz3535 do tego mam prawo.
grzegorz3535

WindowsOpera

Postprzez Garo » 26 kwietnia 2010, o 11:25

Usuń już konto grzegorz3535 do tego mam prawo.

Zrobione.
REGULAMIN :: FAQ :: SZUKAJ
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
Garo
Administrator
Administrator

Mod.tel.: Galaxy Note SGS2 WFS
FW: 2.3.3
    WindowsXPFirefox

Re: Do administracji symbianos od grzegorz35

Postprzez K3m0T » 27 kwietnia 2010, o 09:20

co za szopka hahahahahaha to jest sytuacja w ktorej czlowiek wie ze nie ma racji ale mimo to probuje na sile znalezc jakis punkt zaczepienia. Wieś tanczy i spiewa po prostu. Straszenie sadem hahah jaka trzeba miec pipke wielka zeby takie cos odstawiac. Zamiast spuscic lomot bratu (bo tutaj widze ze braciszek to pewnie z 13 lat ma skoro taki durny) i przeprosic za to co sie stalo to jeszcze smiesz tutaj miec jakies żądania?
zachowujesz sie jak baba normalnie.
Rece opadaja
Motorola T192 -> Motorola V50 -> Sony J70 -> Siemens SL45 -> Nokia 7650 -> Nokia 3410 -> Siemens ST55 -> Nokia 6600 -> SE P910i -> Nokia N95 -> HTC HD2 -> Samsung I8510 -> Nokia e72 -> Motorola Pro + -> Samsung Galaxy s2 -> Galaxy S3
K3m0T
60%
60%

Mod.tel.: Galaxy S3
FW: 4.1.2
    WindowsFirefox

Postprzez dzarek » 27 kwietnia 2010, o 12:31

no niestety, takie sytuacje tez się zdarzają, smutne, ale takie jest życie

jedno mnie tylko dziwi w tym wszystkim, dlaczego Grzesiek, wiedząc, że całe zamieszanie to wina jego brata (BTW, współczuje) nie napisał po prostu "sory chłopaki, brat mi zrobił psikusa, dostał w dziób i już będzie spokój, zdejmijcie mi tego bana ". Było by po kłopocie, wszyscy byli by zadowoleni...
Pozdrawiam;
dzarek

Jak mówi stare chińskie przysłowie: "Gdy nie wiesz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie..."
dzarek
Administrator
Administrator

Mod.tel.: motoG
FW: 5.0.2
    WindowsXPOpera

Postprzez Sucharro » 27 kwietnia 2010, o 14:51

Wydaje mi sie ze Grzegorz poprostu jest zbyt porywcza osoba, uwaza ze ma pewien status na forum, oczywiscie nie twierdze ze tak nie jest, sami mowicie o jego pomocy w poprzednich latach, a takie zachowanie jest dla jego osoby i wiedzy obraza dlatego tak zareagowal. Dodatkowo oda jakiegos czasu widze ze straszy co druga osoba procesem. Powiem tak za duzo filmow, za malo wiedzy. To nie sa stany zjednoczone, poza tym polskie prawo nie dziala na zasadzie precedensow, a cos czuje ze taki proces np w Uk wywal by furrore i stal sie zrodlem kolejnych procesow. Dodatkowo wyzywanie kogos od idiotow w dziale co Wybrac to tez od jakiegos czasu rzucalo mi sie w oczy.

Ale po co po takiej szopie i tylu slowach pisac: Chce usuniecia konta, no chyba ze mnie Garo przekona... Tzn ze jak administrator forum połechta ego uzytkonwika to i powie jak bardzo go potrzebuje to wtedy uzytkownik wybaczy? Tutaj zapomniano o jednej bardzo wazne dla ewentualnego powdztwa rzeczy.
To jest forum PRYWATNE. To nie jest instytucja publiczna, wiec, forum nie czerpie korzysci majtkowych od uzytkownikow, regulamin mozna zmienic, a zasady typu Lex Retro Non Agit tutaj chyba nie maja zastosowania :P Jutro ide na katedre prawa finansowego to z checia zapytam sie profesora o ten przypadek i ewentualne grozby.

Swoja droga jak mozna obrazic kogos kto podal tylko adres email, nie podal adresu, imienia nazwiska, ewentualne powodztwo byloby karkolomne, ale to juz trzeba pytac prawnikow, a przypominam ze nie kazdy kto skonczyl prawo jest prawnikiem ;)

Chcialo by sie poprostu powiedziec mniej chamstwa, buty i klotni miedzy uzytkownikami ot co, to jest wielka spolecznosc nie ma lepszych czy gorszych, tylko ludzie sobie za duzo wyobrazaja.
Sucharro
40%
40%

Mod.tel.: Wave + I5700
FW: Bada 1.2
    WindowsXPSafari

Postprzez Bo$s » 27 kwietnia 2010, o 20:15

Twój temat znajdował się w niewłaściwym dziale!
Następnym razem zostanie przeniesiony do kosza.
Prosimy o więcej uwagi.

Porządek musi być :hyhy:
Bo$s
Moderator
Moderator

Mod.tel.: Samsung Galaxy S III
    WindowsFirefox

Postprzez grzegorz35 » 29 kwietnia 2010, o 19:38

Chicałbym się dowiedzieć : jak użytkownik poprosi o usunięcie wszystkich postów jakie napisał forum, czy będzie na taką prośbę odzew w postaci usunięcia wszystkich postów?? Oraz jak użytkownik potem poprosi będzie możliwość usunięcia na koniec już samego konta? Po prostu jest to pytanie. Myślę o odejściu z forum z honorem, czytać proszę dosłownie, czyli chciałbym aby też wszystkie posty napisane przeze mnie wtedy zostały skasowane. Pytanie czy istnieje taka możliwość. Nic więcej nie chcę dodawać, oraz nie chcę na razie uprzedzać faktów. Myślę o tym coraz bardziej intensywnie, niestety.
grzegorz35

WindowsOpera

Postprzez Garo » 29 kwietnia 2010, o 21:13

Jak najbardziej - jeden ruch i możesz zostać usunięty ze wszystkim co tyczyło się Twojej osoby.
REGULAMIN :: FAQ :: SZUKAJ
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
Garo
Administrator
Administrator

Mod.tel.: Galaxy Note SGS2 WFS
FW: 2.3.3
    WindowsXPFirefox

Postprzez grzegorz35 » 29 kwietnia 2010, o 21:15

Garo, zamknij ten temat wsadź do kosza i idź na pw
grzegorz35

WindowsOpera

Postprzez Wojtaz » 29 kwietnia 2010, o 21:16

Posty i tematy zostają usunięte czy będą pod białym/szarym nickiem grzegorz35?
Wojtaz
80%
80%

Mod.tel.: E52
FW: 052.003
    WindowsXPFirefox

Postprzez grzegorz35 » 29 kwietnia 2010, o 21:23

garo usuń już ten wątek nic nie wnosi nowego. odpowiedz tylko proszę na pytanie wojtaza to jest istotne
grzegorz35

WindowsOpera

Poprzednia strona

Powrót do O forum OpenMobile, serwisach SymbianOS.pl i OpenMobile.pl