NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[5730] nowy XpressMusic

W tym dziale dyskutujemy o telefonach S60, Symbian^3 - czyli opinie, zapowiedzi, zdjęcia itd.

Re: [5730] nowy XpressMusic

Postprzez tmacher » 21 lipca 2009, o 18:13

Powiem tak wypowiadać się nie będę za ani przeciw bo to jest bez sensu jeżeli telefonu tego nie maiło się w ręce(choć nie powiem obecnie jest moim faworytem do kupna) także dość spekulacjom i kłótniom
dla dociekliwych 10 minutowy hands-on rewiew co prawda w obcym języku włoskim(nie znam ale można naprawdę wiele zrozumieć-zwłaszcza używane zwroty zapożyczone z j.angielskiego) wg mnie jeden z najlepszy obecnie w sieci porównajcie swoje lęki i obawy z tym co zobaczycie z tym co się działo na żywo naprawdę warto: Link
edit: poprawiłem posta(wg. mnie niepotrzebnie ale co tam)żeby się ludzie nie czepiali
@Crash Bandicoot: chyba że ty jesteś anty-lingwistą także sorry ale tego nie przeskoczę
Ostatnio edytowano 25 sierpnia 2009, o 20:29 przez tmacher, łącznie edytowano 2 razy
tmacher
10%
10%

Mod.tel.: 5730
FW: 200.12.87
    WindowsXPFirefox

Postprzez Crash Bandicoot » 21 lipca 2009, o 20:27

tmacher napisał(a): co prawda w obcym języku włoskim(nie znam ale można naprawdę wiele zrozumieć) ]

:chytry: Nie znasz włoskiego, ale dużo zrozumiałeś? Jasny gwint, jeśli tak to ja chyba tępy jestem, bo ja nie rozumiem nawet jednego zdania wypowiedzonego przez tego gościa.
Jeśli ktoś miał ten telefonach w rękach to niech napisze jak wykonanie.
Symbian™ jest jak... Media Markt... Nie dla idiotów.
To co najlepiej potrafię robić, to NICNIEROBIENIE. NICNIEROBIENIE zabiera większość mojego czasu i wcale mnie nie męczy.
Moje aukcje - http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2846019
Crash Bandicoot
80%
80%

Mod.tel.: Xperia T SGS N73 C7
    WindowsVistaMSIE7

Postprzez tmacher » 25 sierpnia 2009, o 20:28

Jestem coraz bardziej zaintrygowany tym telefonem dlatego od czasu do czasu przeszukuję sieć(http://www.google.pl ;) ) w poszukiwaniu jakiś nowości w postaci filmów, opinii i testów. Ostatnio natknąłem się na test w troszeczkę przyjaźniejszym użytkownikowi języku(patrz post wyżej :super: ) jakim jest english language prócz tego jest to bardzo wyczerpujący 8 stronicowy tekst z testami dźwięku i próbkami zdjęć jak i video omawianego w tym temacie telefonu Nokii. Linki podaję niżej:
Oryginał
Tłumaczenie(na j. polski made by google)
Miłej lektury
[EDIT:18.09.09]
I stało się telefon zakupiony czekam na dostawę zobaczymy w poniedziałek
[EDIT:26.09.09]:
telefon użytkuję od tygodnia jak na razie miodzio
Ostatnio edytowano 26 września 2009, o 13:45 przez tmacher, łącznie edytowano 1 raz
tmacher
10%
10%

Mod.tel.: 5730
FW: 200.12.87
    WindowsXPFirefox

Postprzez insi@poczta.onet.pl » 25 września 2009, o 03:10

To jak z tą jakością dźwięku,jest dobrze czy nie?Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć kto posiada ten telefon?A gdzie są te głośniczki,na górze czy po bokach,i ile ich jest,jeden czy dwa?Jestem bardzo zaciekawiona tym tematem bo zastanawiam się nad zakupem tego telefonu.

-- mniej niż minutę temu --

Garo napisał(a):...
Wszystkie topowe i nie tylko modele na zachodzie są za free.
Tylko u nas takie rzeczy się dzieją...

To prawda.
insi@poczta.onet.pl
20%
20%

WindowsXPFirefox

Postprzez kartofel » 5 czerwca 2010, o 22:56

Powiem tak- posiadam telefon od czterech miesięcy i jestem naprawdę zadowolona. Po pierwsze- muzyka. Rewelacyjna jakość dźwięku, choć maksimum głośności zaskakująco małe jak na Xpress Music. W przypadku nienasycenia wystarczy podłączyć zestaw słuchawkowy dodawany do każdego telefonu, pogłośnić do maximum i każdy, nawet wybredny jegomość powinien być usatysfakcjonowany. Grafika. Grafika w tym telefonie to naprawdę moc. Oglądanie filmów, przeglądanie zdjęć- to prawdziwa przyjemność na tej Nokii.
Kolejna zaleta- funkcjonalność. Mnóstwo bajerków, świetny aparat. Jakość zdjęć naprawdę zaskakująco dobra. Oprócz telefonu posiadam Kodaka Z740 i mówiąc szczerze- od czasu zakupu Xpress`ki leży sobie w szafce nieużywany. Niby ta Nokia ma 3.2 megapixeli, ale każde- powtarzam- każde zdjęcie wychodzi naprawdę dobrze. Zwłaszcza, jeśli działamy w słoneczny dzień i mamy dobre naświetlenie, wtedy załączamy zbliżenie i wychodzą istne cacka. Dla maniaków fajnych ujęć po prostu bomba.
Wygląd. Nie sugerujcie się tymi dennymi zdjęciami znalezionymi na Google Grafika. Tak naprawdę żadne zdjęcie nie odda w zupełności jego rzeczywistego wyglądu. Wcale nie jest taki zły. Wprost przeciwnie! Wielu osobom, którzy bawili się moim telefonikiem bardzo przypadł do gustu. Ktoś narzekał na kropeczkowe, "ohydne" przyciski. Jednym się podoba, innym nie. Dla mnie jest to w codziennym użytkowaniu niezauważalnym drobiazgiem, nieistotnym szczególikiem i wcale nie odbieram tego jako wadę, lecz jedną z cech na plus, wskazujących na jego oryginalność. Kolejna pozytywna cecha- WiFi. Boniu, czymże byłby ten telefon dla mnie bez Youtube, Gadu Gadu, Skype i połączenia z internetem za free? No i gry. Niby nic, a jednak coś. Mówiąc szczerze, jestem dziewczyną, w wieku yy, w którym raczej się nie gra w Fife 09, a na tym telefonie w wolnych chwilach naprawdę fajnie się ciupie.
Qwerty. Ah, zapomniałabym. Nigdy pisanie smsów nie było takie proste. I nie jęczcie, że małe przyciski, że bu, że źle, że niedobrze. Moi drodzy, kupcie, wypróbujcie i po kilku miesiącach dopiero się wypowiadajcie ; )

Wady.
Pierwsza myśl po wzięciu pierwszy raz do ręki Nokii 5730 - "Cholera, jaka ona ciężka". Cóż, fakt autentyczny. Dla wielu jest to wada, choć dla mnie (autentycznie) jest to jedna z zalet. Przynajmniej wiadomo, że jest w kieszeni. Inni się plują, że niby źle się pisze smsy, jak jest taki ciężki. Głupota. Rozkładasz qwerty i ciężar się równoważy, magia.
Symbian. Ano trudno. Już jest i koniec kropa. Prawda jest taka, że to oprogramowanie ma jakieś chore kompleksy i problemy samo ze sobą. Kilka razy telefon się przyciął, dosyć długo się włącza. Jedni grożą "Łuu, symbion, łuu, niedobrze, łuu, rozwoli ci sie, łuu, podnie". A kij im wszystkim w ryj. Istnieje coś takiego, jak serwis, a i Was najwyżej powiadomię o jakichkolwiek usterkach. Na razie nic się jednak nie zapowiada na większe problemy.
Bateria. Wyżej wymieniłam kilka bajerków, bo cały ten telefon to jedna wielka bajera, ale ma to i swój odpowiednik. Nie, że się zatnie raz na ruski rok, nie. Bateria. Przykra sprawa, ale takie są realia, że przy intensywnym użytkowaniu stosunkowo szybko pada. Można jednak temu zapobiec. Włączamy oszczędzanie energii, zmykamy nieużywane aplikacje i już tam troszeczkę dłużej potrzyma.

Podsumowując- Nokia 5730 Xpress Music to telefon godny polecenia. Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że to nadal mój faworyt wśród innych telefonów mimo kilku, w zasadzie nieistotnych minusików.

Na wszelkie pytania postaram się odpowiedzieć, buźka :)

Kasia.
kartofel
1%
1%

Mod.tel.: Nokia 5730 XM
FW: 12
    WindowsXPFirefox

Postprzez Radekst » 8 czerwca 2012, o 19:41

1. nie rozmowa, normalne wiadomosci
2. nie kupisz juz nowego bo telefon ma przeszlo 3 lata
Wysyłane z mojej 3510i za pomocą Tapatalk 2
Radekst
50%
50%

Mod.tel.: LG G2
FW: 0.0.1
    WindowsFirefox

Postprzez MichałTUR » 24 września 2012, o 23:29

mother napisał(a):1. Jak się pisze z kimś smsy to wygląda to normalnie? Kurczę, o co mi chodzi... :p W sensie czy wygląda to jak czat? Wiem, że niektóre telefony tak mają i strasznie mi się to podoba, więc chciałabym się dowiedzieć, czy on też tak ma

Zawsze możesz zainstalować sobie program Nokia conwersation (klik!) i smsy będą się układały [prawie] w formę czatu ;)

mother napisał(a):gdzie można go w PL kupić? Na allegro widziałam tylko dwa używane, a interesuje mnie nowy...

też się za nim rozglądam, ale teraz nawet na allegro nie ma ani jednej używki :|
Wciąż mamy wiele do zyskania, a do stracenia wszystko.
MichałTUR
70%
70%

Mod.tel.: Nokia n82
FW: 20.0.062
    WindowsXPSafari

Poprzednia strona

Powrót do Telefony S60/Symbian^