NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Nokia N701 (Helen)

W tym dziale dyskutujemy o telefonach S60, Symbian^3 - czyli opinie, zapowiedzi, zdjęcia itd.

Re: Nokia N701 (Helen)

Postprzez djtonka » 24 sierpnia 2011, o 20:38

Co ma a czego nie ma N701
55.jpg
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
djtonka
Support
Support

Mod.tel.: no_name
FW: fresz
    WindowsXPFirefox

Postprzez mico11 » 25 sierpnia 2011, o 09:43

jak dla mnie z wyglądu całkiem ok, przypomina niektóre HTC.

widać, że gdyby Nokia miała Symbiana Belle rok temu przy premierze N8 to historia telekomunikacji mogłaby potoczyć się zupełnie inaczej... ;)
mico11
60%
60%

Mod.tel.: Xperia T Nokia E72
FW: dobre
    WindowsMSIE7

Postprzez insi@poczta.onet.pl » 25 listopada 2011, o 01:52

Witam wszystkich,mam problem i bardzo proszę o pomoc:jak mam zrobić konfigurację MMS na Nokię 701,operator T-Mobile.T-Mobile się odżegnuje od całej sprawy,mówią że nie mają tego telefonu i nie mają konfiguracji.Napisane jest punkt dostępu w użyciu:"należy określić".Jak na to naduszam to cały czas wyskakuje:"nie określono żadnych punktów dostępu.Określ punkt w ustawieniach połączeń".No to wchodzę w ustawienia>łączność>ustawienia>sieci docelowe>dodaj nowy punkt dostępu,wpisuję mms małymi literami i dalej to samo,nie chce wysyłać ani odbierać MMS-ów oraz komunikat ten sam co poprzednio:"nie określono żadnych punktów dostępu".Może ktoś będzie potrafił mi pomóc.Siedzę nad tym problemem już naprawdę dobre 2 tygodnie.Dlatego też postanowiłam poprosić o pomoc na tym forum.Z góry serdecznie dziękuję.
insi@poczta.onet.pl
20%
20%

SymbianOSSafari

Postprzez biggi » 25 listopada 2011, o 08:34

Ze strony T.pl wyslij sobie ustawienia Nokii N8.
it's not easy bein' green
biggi
Moderator
Moderator

unknownSafari

Postprzez insi@poczta.onet.pl » 25 listopada 2011, o 11:14

Tak zrobiłam ale treść SMS-a jest taka:"Odebrano zaufane ustawienia serwera,ale nie zapisano ich.Wiadomość nie mogła być uwierzytelniona i została usunięta."W opcjach nie ma czegoś takiego jak zapisz.Sprawdziłam w punktach dostępu - nic się nie zmieniło,nie doszedł żaden.Tak jak było poprzednio mam tylko jeden punkt dostępu w sieciach docelowych:internet.I internet mi działa na tej Nokii.A MMS-ów w dalszym ciągu nie mogę wysyłać,sprawdziłam przed chwilą,w dalszym ciągu przy próbie wysłania pojawia się komunikat:"Nie określono prawidłowego punktu dostępu.Określić teraz?" Naduszam na "tak",i wyskakuje:"Nie określono żadnych punktów dostępu.Określ punkt w ustawieniach połączeń".I to wszystko.Po czym wszystko znika.Zabawa w ciuciubabkę za grube pieniądze.Jeszcze się miesiąc się muszę przemęczyć z tą Nokią,potem kupuję Lumię.Mam nadzieję że tam nie będzie takiego problemu z MMS-ami.Ludzie,ale żeby przy takim modelu i takie hocki-klocki!

-- mniej niż minutę temu --

Witam,nie rozumiem dlaczego jest tak mało wpisów na 701,przecież ten telefon wyszedł już chyba z rok temu jak nie jeszcze dawniej.Ale do rzeczy:proszę o pomoc w takiej sprawie,na Nokii 701 na ekranie głównym u góry z prawej strony,między kluczem a napisem 3G mam taką strzałkę od wczoraj.Strzałka idzie do góry i w prawo,jakby po skosie.Co oznacza ta ikonka,może ktoś wie?I jeszcze mam drugie pytanie dotyczące Nokii E7 Belle,zegar na ekranie głównym czasem jest zakryty takim jakby cieniem,a czasem nie.Co to oznacza?Z góry dziękuję za pomoc.
insi@poczta.onet.pl
20%
20%

SymbianOSSafari

Poprzednia strona

Powrót do Telefony S60/Symbian^