NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Nokia C5.00

W tym dziale dyskutujemy o telefonach S60, Symbian^3 - czyli opinie, zapowiedzi, zdjęcia itd.

Nokia C5.00

Postprzez krzysztofik46 » 25 czerwca 2012, o 17:29

Witam, mam pytanie odnośnie telefonu Nokia C5.00, czy jest to dobry telefon do gier, słuchania muzyki oraz do przeglądania internetu i czy jest to ogólnie dobry telefon?
krzysztofik46
1%
1%

WindowsXPSafari

Re: Nokia C5.00

Postprzez spartan » 11 lipca 2012, o 17:03

Tak, do gier jak najbardziej :) 50Mb wolnego ramu spokojnie daje rade :) Muzyka gra czysto i jest stereo :) Internet jest ok, ale lepiej zainstalować UCweb (najszybsza!) i Opere Mobile dla bardziej wymagających stron :) Należy pamiętać, o czyszczeniu cache co kilka dni, żeby uniknąć problemów z brakiem pamięci. Zastanów się nad wersją C5.00.2 która daje ponad 3razy więcej wolnego ramu niż nokia C5.00 :)
spartan
1%
1%

Mod.tel.: Nokia E6 Full
    unknownOpera

Postprzez marbol » 16 lipca 2012, o 09:49

Ogólnie dobry jest ;) ... A na serio- dobry to pojęcie bardzo względne. Dla jednych to telefon bardzo dobry a dla innych wręcz przeciwnie. Moim zdaniem: do słuchania muzyki- nadaje się, do gier- nie bardzo (mały ekran), do przeglądania internetu- może być z minusem (mały ekran). Używam tego modelu od ponad roku i jestem bardzo zadowolony. To mój pierwszy aparat z Symbianem. Wcześniej były: Nokia 3310, Sony j-6,Nokia 6610,SE K-310, SE K-550i więc wszystko zależy od punktu odniesienia. Dla mnie telefon ma służyć przede wszystkim do rozmów, sms. Ten spełnia swoje zadanie a nawet więcej bo w zasadzie muzyki słucham na mp-3 ale jak jej akurat nie mam pod ręką to c-5 sprawdza się doskonale, z internetu korzystam na kompie ale jak nie mam pod ręką to c-5 tez się sprawdza chociaż "szału nie ma" (zainstalowałem mini Operę), zdjęcia robię aparatem fotograficznym ale jak nie mam go pod ręką to c-5 tez nieźle sobie radzi. Ponadto korzystam z budzika, organizera no i sporadycznie z nawigacji (darmowa i jak na taką to doskonała mimo, że ekran jest mały). Symbian mimo, że nie najnowszy- daje radę (nie mam problemów). Kupiłem ją za 430 zł (nową) i swoją podstawową funkcję spełnia doskonale czyli wg mnie to DOBRY JEST :). Oczywiście są aparaty duuuużo lepsze (i duuuużo droższe) i to jest kwestia czego Ty oczekujesz i ile chcesz przeznaczyć na spełnienie swoich oczekiwań.
Pozdrawiam
marbol
1%
1%

Mod.tel.: c5-00
    WindowsXPMSIE7

Postprzez marbol » 19 lipca 2012, o 12:42

Witam, zamieszczam odpowiedź po raz kolejny (wcześniejsza nie ujrzała niestety światła dziennego- nie wiem czemu).
Edit 21.07.2012: już wiem (poślizg)- treść-> patrz post powyżej.
Pozdrawiam
marbol
1%
1%

Mod.tel.: c5-00
    WindowsXPMSIE7

Powrót do Telefony S60/Symbian^