NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[Z8] Motorola Z8

W tym dziale dyskutujemy o telefonach UIQ - czyli opinie, zapowiedzi, zdjęcia itd.

Re: Motorola Z8

Postprzez tomasz.walter » 22 lutego 2008, o 18:53

siemka

miałem tą motke. kupiłem nową w playu dla biznesu za 79zł netto. zastanawiałem się nad nokią e51, ale stwierdziłem że chce gadźeciarskiego telefonu i dlatego wybrałem z8. strasznie spodobał mi się dizajn telefonu, łamana obudowa....

wrażenie telefon robi niesamowite, ale na tym się kończy. ktoś kto jest "dzieckiem nokii" zawiedzie się. tak było w moim przypadku.

standardowo ten telefon jest bardzo ubogi w soft. w zasadzie to telefon jest goły a co gorsza jest znikoma ilość softu na ten telefon ;(

co do samego telefonu to zamieniłem go na nokie e65 kilka dni temu :) i poczułem ponownie że żyje i oddycham :D

w zasadzie to oprócz tego że ciężko jest co kolwiek na ten telefon sensownego zaisntalowac to sprawował się całkiem przyzwoicie. zawiesił mi się 2 razy, pomogło tylko wyjęcie baterii. bardzo ładnie odtwarza filmy, ale po co mi to jak filmów na telefonie nie oglądam. bardzo ładnie odtwarza mp3, jednak brak jest możliwości przewijania utworów. można zrobić pause/stop/play oraz wybrać poprzedni lub następny utwór.

aparat robi całkiem przyzwoitej jakości zdjęcia, bardzo dobrze sprawia się diodiowa i mocna lampa błyskowa.

troche cieżko uzywać niektórych funkcji które są dziwnie rozmieszczone, na mysli mam np kasowanie pojedynczego smsa ze skrzynki które wymaga kilkukrotnego przyciskania przycisków "opcje", pózniej kursora kilka razy w dół aby znaleźc opcje "usuń" a następnie potwierdzić wybór. masakra....
ta sama uwaga tyczy sie np podczas wyboru i szukania dzwonkow kiedy chcemy je pozmieniac. trzeba sie sporo naklikac :(

uwagi mam do odtwarzacza mobiclip i dodawanego do telefonu filmu tozsamosc... po pierwsze ciezko przerobic jakikolwiek film do tego formatu *.mo po drugie film na karcie jest zabezpieczony... tzn przenioslem sobie film z karty na kompa po to aby go nie kasowac a potrzebowalem miejsca na karcie na mp3. niestety jak przenioslem ponownie film do telefonu na karte z komputera okazalo sie ze mobiclip juz nie widzi filmu na karcie ;(

chcialem zaryzykowac zmiana telefonu i kupilem Z8... tak jak napisalem wyzej. telefon robi wrazenie, ale to wszystko. po kilkuminutowej zabawie tym telefonem bardzo rozczarowuje. co z tego ze ma hspda ktore mi i tak niepotrzebne bo mam hspda wbudowane w laptopa i osobna karte sim. wiec ta rzecz w telefonie mnie nie rajcuje. ja nie polecam tego telefonu nikomu. cena tego modelu baaaaardzo szybko spadnie, w zyciu nie kupilbym go za nawet 500zl, a ceny nowego? z kosmosu!!!!

na plus moge zaliczyc baterie ktora spokojnie wytrzymywala 4 dni.
tomasz.walter
1%
1%

WindowsXPFirefox

Re: [Z8] Motorola Z8

Postprzez kopar6 » 23 marca 2008, o 01:55

witam posiadam motorole z8 i narazie nie jestem z niej zadowolony :( moze mi ktos powie dlaczego przy ogladaniu zdjec lub wlaczaniu muzyki włacza sie komunikat: mało pamieci. i nie mozna wtedy odpalic muzyki. w motoroli a 1000 miałem menadzer plikow gdzie mozna bylo wyłaczac programy. czy w z8 jest taki menadzer? ogolnie co z robic zeby tego pliku nie wyświetlało??
Ostatnio edytowano 23 marca 2008, o 02:10 przez kopar6, łącznie edytowano 1 raz
kopar6
1%
1%

WindowsXPFirefox

Postprzez zuli007 » 23 marca 2008, o 02:10

kopar6, To jest temat do pisania opinii a nie zadawania pytań.
zuli007
VIP
VIP

Mod.tel.: Milestone
    WindowsVistaOpera

Re: Motorola Z8

Postprzez MOTOZ8GL » 29 marca 2008, o 19:45

tomasz.walter napisał(a):uwagi mam do odtwarzacza mobiclip i dodawanego do telefonu filmu tozsamosc... po pierwsze ciezko przerobic jakikolwiek film do tego formatu *.mo po drugie film na karcie jest zabezpieczony... tzn przenioslem sobie film z karty na kompa po to aby go nie kasowac a potrzebowalem miejsca na karcie na mp3. niestety jak przenioslem ponownie film do telefonu na karte z komputera okazalo sie ze mobiclip juz nie widzi filmu na karcie ;(

Pytanie do wyżej cytowanego pana: Czy obejrzałeś Ultimatum Bourna całe, może fragment,czy może tylko przewijałeś i na szybko przejrzałeś całość? Albo nie udało ci się nic zobaczyć bo jak napisałeś zrobiłes kopię, ze względu na brak miejsca a potem już się nie dało.
Umnie ten sam problem wynikł w dniu zakupu.Ja poprostu nie wiedziałem że filmu nalezy szukać w Mobiclip Playerze.Sformatowałem kartę myśląc,że fon ją zobaczy po tej operacji.Zakładałem,że film będzie w video w multimediach.Kopię mam ale to już niestey za późno.

Mam konwerter do plków .mo ale nie udało mi sie dokończyć kompresji bo jest dla mnie nie jasna instrukcja.Nie wiem też czy działałoby to potem.Nie wiem czy nie jest to wszystko pod Symbiana S60.

http://www.actimagine.com/downloads_demo.html link do krótkeigo filmiku .mo na Z8.To strona producenta Mobiclip Playera.
MOTOZ8GL
1%
1%

WindowsXPFirefox

Postprzez Zaper » 5 kwietnia 2008, o 08:32

Dla tych co nie zagladaja na portal. Ukazał się artykul dotyczacy Motoroli Z8 :)
http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/Test ... _telefonu/
Zaper
VIP
VIP

WindowsXPMSIE7

Postprzez wrublo » 14 kwietnia 2008, o 13:49

segl napisał(a):mam ten telefon od 3 dni i oto moje spostrzeżenia:

na PLUS:
+ szybko działający system
+ bardzo dobra jakość filmów we wszystkich formatach
+ duży i wyraźny wyświetlacz (wszystko widoczne przy mocnym słońcu)
+ super ergonomia i nowoczesny design
+ bardzo dobra jakość dzwięku podczas rozmowy i mediów
+ dołączone świetne oprogramowanie PcSync do łączności z kompem

na MINUS:
- wiesza się podczas robienia zdjęć
- programowalny tylko jeden prawy przycisk obudowy
- zoom x8 tylko w opcji kamery, brak w aparacie !!!
- brak połączenia kontaktów SIM z Telefonem
- nie można zmienić dzwonka alarmu / przypomnienia
- mało dostępnych aplikacji
- mała kontrola nad pulpitem głównym

Czlowieku nie wiem czy ty masz Z8 czy inny chlam ...

Nie wiem kiedy ten telefon szybko dziala ... Milem juz ze 40 roznych symbianowcow i motka zdecyowanie najwolniejsza
Aplikacji malo bo nowy system to chyba oczywiscte ...
Kontaktow sim nie mozesz przeniesc ? LOL to banalne ...

Motka jest dla ludzi cierpliwych ... Ale trzeba oddac jej ze do muzy i filmow najlepsza !!
wrublo
10%
10%

WindowsXPFirefox

Postprzez dzarek » 14 kwietnia 2008, o 14:37

przeglądam temat i widzę, że motorola zrobiła kolejny telefon dla amerykanów.....
Pozdrawiam;
dzarek

Jak mówi stare chińskie przysłowie: "Gdy nie wiesz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie..."
dzarek
Administrator
Administrator

Mod.tel.: motoG
FW: 5.0.2
    WindowsXPFirefox

Postprzez MOTOZ8GL » 14 kwietnia 2008, o 18:39

A co to ma znaczyć, że dla Amerykanów?
MOTOZ8GL
1%
1%

WindowsXPFirefox

Postprzez Vidkun » 14 kwietnia 2008, o 18:44

Pewnie to, że ładnie wygląda i jest multimedialny, ale jeżeli chodzi o komunikację i sprawy oprogramowania kuleje ;)
Yellow Brothers: JVoo, Jackass & VidkunWar... war never changes...
Vidkun
100%
100%

UbuntuFirefox

Postprzez Garo » 14 kwietnia 2008, o 19:36

przeglądam temat i widzę, że motorola zrobiła kolejny telefon dla amerykanów.....

:]
Pomyśl o Z10...
I już mówią o następcy...
REGULAMIN :: FAQ :: SZUKAJ
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
Garo
Administrator
Administrator

Mod.tel.: Galaxy Note SGS2 WFS
FW: 2.3.3
    WindowsXPFirefox

Postprzez MOTOZ8GL » 16 kwietnia 2008, o 19:17

Pytanie odnośnie aplikacji JAVA.Czy ktoś próbował i może potwierdzić, że działają jakieś gry Java o wymiarach 240x320,coś co np.jest kompatybilne ze starymi MOTO np. V3xx?
MOTOZ8GL
1%
1%

WindowsXPFirefox

Postprzez dzarek » 16 kwietnia 2008, o 20:12

MOTOZ8GL, najlepiej sprawdź :) na forum niestety nie ma zbyt wiele osób z tym telefonem :/
Pozdrawiam;
dzarek

Jak mówi stare chińskie przysłowie: "Gdy nie wiesz co powiedzieć, powiedz stare chińskie przysłowie..."
dzarek
Administrator
Administrator

Mod.tel.: motoG
FW: 5.0.2
    SuseFirefox

Postprzez ewe899 » 20 grudnia 2009, o 16:31

mam ta motorolke juz od ok 1,5 roku. kiedys tam nie dlugi czas po jej zakupie zaczal zmieniac barwy wyswietlacza i ciezko go bylo wlaczyc ale juz sobie z tym poradzilam. Teraz mam z nia inny problem, nie odczytuje mi wcale baterii i nie ładuje jej. kiedy podlacze pod ladowarke wyswietla sie ze "podlaczono ladowarke" jednak wcale bateria nie miga, czyli nie laduje sie. Poza tym wyskakuje mi ze nieprawidlowa bateria lub brak jej.i w tym momencie mi sie telefon wylacza. kupilam nowa baterie i to samo. nie moge w ogole jej wlaczyc bo bateria nie naladowana a tylko wlacze go jezeli jest pod ladowarka , jednak kiedy wyjme ja od razu pada. Czy mial ktos z Was cos takiego jak ja i sobie z tym problemem poradziliscie to prosilabym o rade dla mnie ;)
Pozdrawiam
ewe899
1%
1%

Mod.tel.: motorola z8
    WindowsVistaFirefox

Postprzez binio » 25 stycznia 2010, o 17:02

siema wszystkim !!! ;)
Mam taka prośbę jeśli ktoś zna się dobrze na Motoroli Z8 proszę o podanie numeru gg mam pare pytań co do tego telefonu :)
Z góry dziękuję.
binio
1%
1%

Mod.tel.: Motorola Z8
    WindowsXPFirefox

Postprzez cubus.nation » 20 września 2010, o 16:43

Szkoda, że Motorola zaprzestała produkcje telefonów "tej" konstrukcji... Chociaż Z10 jest juz calkiem udana..
cubus.nation
20%
20%

Mod.tel.: HTC HD2
    WindowsFirefox

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Telefony UIQ