NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

SonyEricsson M600i

W tym dziale dyskutujemy o telefonach UIQ - czyli opinie, zapowiedzi, zdjęcia itd.

Re: SonyEricsson M600i

Postprzez Garo » 17 sierpnia 2007, o 21:33

maroi, zapewne jest to oferta przy przedłużeniu abonamentu o kolejne 2 lata.
W takim przypadku możesz wynegocjować niezłe warunki.
REGULAMIN :: FAQ :: SZUKAJ
Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.
Garo
Administrator
Administrator

Mod.tel.: Galaxy Note SGS2 WFS
FW: 2.3.3
    WindowsXPFirefox

Postprzez WaGonik » 17 sierpnia 2007, o 22:30

oferta czasem nie jest sztywna ? można chyba tylko manipulować pakietami.
Sprzedam Samsung Wave, Nowy, bez simlocka. http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?f=7&t=50832
WaGonik
70%
70%

Mod.tel.: N95
    WindowsXPOpera

Postprzez crazzie » 17 sierpnia 2007, o 22:34

maroi, w komisach m600i to naprawde ewenement, wiem, bo sam szukalem, uzywany znajdziesz, ale nie wiem jak ty ale nie lubie syfu po kims (rysy, obicia, brak farby)
crazzie
30%
30%

WindowsXPFirefox

Postprzez WaGonik » 17 sierpnia 2007, o 22:38

crazzie możesz sprawdzić czy otworzy plik pdf'a około 50MB ?
Sprzedam Samsung Wave, Nowy, bez simlocka. http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?f=7&t=50832
WaGonik
70%
70%

WindowsXPOpera

Postprzez maroi » 18 sierpnia 2007, o 10:30

co do przedluzania abonamentu... moze teraz sie cos zmienilo, ale hmm... moze rok wstecz bardziej oplacalo sie mi zrezygnowac i podpisac nowa umowe jak przedluzyc stara. mozliwe, ze jest to kwestia stawki abonamentu i lat wiernosci.

crazzie, no wlasnie wiem. mialem nadzieje, ze trafi sie nowka sztuka ale klops. uzywanego nawet nie chce ogladac. jakos nie mam zaufania do ludzi pod tym wzgledem. w saturnie byl jakos przed wakacjami ale za ~1300zl.. wiecie co za ta cene mozna miec ;) coraz bardziej sklaniam sie do zakupu na allegro: 688zl +wysylka ale za to 2lata gwarancji a nie tylko rok przy cenie 666zl. no i nie wiem jak wam ale mi bardziej podoba sie wersja czarna :) eh chyba za bardzo sie napalilem na ten telefon :P

najbardziej boli mnie brak gier takich n-gage'owych... albo ja zle sie rozgladalem. bo jak wczesniej pisalem przy dlugiej podrozy przydaloby sie cos wiecej jak v rally i minigolf w t630 :)
maroi
1%
1%

WindowsXPFirefox

Postprzez WyprasujMnie » 18 sierpnia 2007, o 10:36

maroi napisał(a):najbardziej boli mnie brak gier takich n-gage'owych... albo ja zle sie rozgladalem. bo jak wczesniej pisalem przy dlugiej podrozy przydaloby sie cos wiecej jak v rally i minigolf w t630

Przecież M600 obsługuje JAVĘ - nie ma problemu, żeby wrzucić... 240x320 pięknie chodzi, czasami tylko sterowanie jest utrudnione... :P
WyprasujMnie
10%
10%

WindowsXPFirefox

Postprzez maroi » 18 sierpnia 2007, o 12:03

WyprasujMnie napisał(a):Przecież M600 obsługuje JAVĘ (...) pięknie chodzi, czasami tylko sterowanie jest utrudnione

albo ja nie rozumiem Ciebie albo Ty mnie :P

niezbyt sie orientuje w temacie symbian/java. java to te gierki za 3zl z gazet? takie wlasnie proste v-rally czy minigolf? ja chcialbym cos wiecej jak to. no wiesz... gry 3D, (taki ekran miec tylko po to zeby grac w tetrisa?;p) gdzies wczesniej napisalem... chcialbym gier takich jak "tony hawk" na n70 mojego kolegi. takie gry to tez java?

problem z grami na m600i najbardziej mnie meczy. niby cos tam 3D wyszukałem na sieci ale grafika nie powalała. (moze screeny byly jakies lewe.. nie wiem) no i nie zorientowalem sie jak to z nimi jest. bo przeciez sa jakies emulatory, to dla mnie tez czarna magia.
maroi
1%
1%

WindowsXPFirefox

Postprzez WyprasujMnie » 18 sierpnia 2007, o 12:09

maroi napisał(a):"tony hawk" na n70 mojego kolegi

N70 to nie UIQ3, więc nie pójdzie... Na UIQ3 nie ma zbyt wiele gier, ale przy odrobinie dobrej woli możesz sobie coś wyguglić... Co do JAVY - polecam Asphalt Urban GT3D, Midnight Billard 3D... a V-Rally nie wygląda źle. Polecam jeszcze Warring Nations - lepszej strategii nie widziałem.
Pzdr
WyprasujMnie
10%
10%

WindowsXPFirefox

Postprzez M16mKies » 18 sierpnia 2007, o 14:58

A ja polecam S-Tris'a 2. :) Darmowy i najlepszy tetris na symbiany.
Moja kuzynka obcuje z tym telefonem już od dość dawna. Bardzo jej odpowiada, lecz mnie ta klawiatura nie do końca przekonała ze względu na to, że każdy klawisz jest podzielony na dwie części. Na każdej z nich jest jedna litera - nie zawsze trafiałem w tą, w którą zamierzałem. Może to kwestia przyzwyczajenia, ale ze mną to po prostu nie działa. Lepsza jest ta z Nokii E61.
M16mKies
10%
10%

WindowsXPFirefox

Postprzez crosis » 18 sierpnia 2007, o 15:02

WaGonik napisał(a):
maroi napisał(a):m600i w erze za zeta?? ja dzisiaj pochodzilem po komisach z nadzieja ze trafie go taniej jak na allegro (~690zl) i nic... w ogole go nie spotkalem, nawet na obrazku. a Ty mi teraz mowisz ze w erze moge go miec za zlotowke? na stronie ery nic takiego nie napisali... mozesz cos przyblizyc?

Ten użytkownik pewnie podpisze kolejny raz aneks, dlatego taka cena :)

No coś takiego ;)
stuknie 8 lat w Erze, oferta biznesowa, sporo punktów era premia, także się uzbierało ;)
crosis
40%
40%

Mod.tel.: I5700
FW: 2.1 JE4
    WindowsXPFirefox

Postprzez crazzie » 18 sierpnia 2007, o 15:06

WaGonik, tekst czy obrazki? obrazkow na pewno nie uruchomi bo juz probowalem gazete w pdfie uruchomic, blad, z tekstem moze byc podobnie, gdzies pisano ze obsluguje do 15mb, ale moge sprawdzic, powiedz tylko czy tekst czy skany

maroi, 2 lata gwarancji z allegro to gwarancja komisu a nie se, miej to na uwadze :)
crazzie
30%
30%

WindowsXPFirefox

Postprzez maroi » 18 sierpnia 2007, o 15:15

WyprasujMnie napisał(a):(...)N70 to nie UIQ3, więc nie pójdzie...

wiem, wiem :) N70 to S60. myslalem tylko, ze moze jest jakis odpowiednik tego na UIQa i nic mi o tym nie wiadomo. (bo niedawno zaczalem sie zaglebiac w temat gier na fony z symbianem) UIQ z racji na dotykowy ekran jest bardziej do biura jak do zabawy.

moim zdaniem jest to kwestia czasu, bo przeciez ekran dotykowy daje wiecej mozliwosci grze. (zwlaszcza takie gdzie sterowanie na komputerze odbywalo sie myszka; simsy, ages of empires, i inne strategie, jakies symulatory pupilkow etc)

koniec marzen i off topica :)

i tak kupie sobie m600i ;p
bylem dziś jeszcze w paru sklepach i jesli tylko go napotkalem to w cenie 1300zl ;/ pozostaje ruletka na allegro. moze oszuka moze nie.

jak dla mnie m600i jest ideałem. przede wszystkim pod wzgledem cena/jakość :)
maroi
1%
1%

WindowsXPFirefox

Postprzez WaGonik » 18 sierpnia 2007, o 18:23

crazzie napisał(a):WaGonik, tekst czy obrazki? obrazkow na pewno nie uruchomi bo juz probowalem gazete w pdfie uruchomic, blad, z tekstem moze byc podobnie, gdzies pisano ze obsluguje do 15mb, ale moge sprawdzic, powiedz tylko czy tekst czy skany

maroi, 2 lata gwarancji z allegro to gwarancja komisu a nie se, miej to na uwadze :)

tekst :)

jak chodzi ten telefon w przeciwieństwie do S60 v3 ? szybko czy ma zastanowienia ?
i jeszcze jedno, ile ma wolnej pamięci ?
WaGonik
70%
70%

WindowsXPOpera

Postprzez crazzie » 18 sierpnia 2007, o 18:27

nie mialem zadnego s60 v3 takze nie potrafie nic w tej kwestii powiedziec.. co do szybkosci dzialania jest w porzadku, chwile tylko trzeba poczekac gdy wchodzisz do wiadomosci, jednak gdy zostawisz w tle otwarte to trwa to ulamek sekundy, wolna pamiec to srednio ok 16 mb u mnie, przy wlaczonych podstawowych rzeczach + swiss'ie

co do pdfa to musisz dac namiar na to co cie interesuje bo ja z takowych nie korzystam i nie wiem skad wziac ;) mam pdfy z tekstem ale nie 50mega, a gora 5..
crazzie
30%
30%

WindowsXPFirefox

Postprzez WaGonik » 18 sierpnia 2007, o 18:33

crazzie napisał(a):nie mialem zadnego s60 v3 takze nie potrafie nic w tej kwestii powiedziec.. co do szybkosci dzialania jest w porzadku, chwile tylko trzeba poczekac gdy wchodzisz do wiadomosci, jednak gdy zostawisz w tle otwarte to trwa to ulamek sekundy, wolna pamiec to srednio ok 16 mb u mnie, przy wlaczonych podstawowych rzeczach + swiss'ie

co do pdfa to musisz dac namiar na to co cie interesuje bo ja z takowych nie korzystam i nie wiem skad wziac ;) mam pdfy z tekstem ale nie 50mega, a gora 5..

zaraz zarzuce pdf'a tylko nie wiem czy do końca bedzie to sam tekst.
WaGonik
70%
70%

WindowsXPOpera

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Telefony UIQ