NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[G900] SONY ERICSSON G900 - opinie

W tym dziale dyskutujemy o telefonach UIQ - czyli opinie, zapowiedzi, zdjęcia itd.

[G900] SONY ERICSSON G900 - opinie

Postprzez Borgis » 18 października 2009, o 21:58

Czy ktoś jest/był szczęśliwym posiadaczem tego telefonu i mógłby podzielić się wrażeniami z użytkowania ?

Tak, wiem...UIQ nie jest już rozwijany, ale jest to właśnie model z końcówki i całkiem poważnie się nad nim zastanawiam. :) ewentualnie Nokią E51

Co radzicie ? :|

-- 22 paź 2009 15:22 --

halo !!! :rotfl:
Borgis
10%
10%

WindowsXPFirefox

Re: [G900] SONY ERICSSON G900 - opinie

Postprzez sabe9 » 8 października 2010, o 09:50

do tej pory używam SE G900.... aplikacje fring, push mail, inne....
myślę, że to najbardziej niedoceniany telefon po ukazaniu się na rynku.... takie rozwiązanie mini all-in...

poza tym jest stylowy, świetny klawisz blokady klawiatury, diodę LED do dyskretnego powiadamiania o nieodebranych połączeniach, SMSach itd.... to są niby drobnostki, ale jednak są....

oczywiście próbuję się przestawić i szukam modelu godnego aby zastąpić G900 czymś co ma nowszy system operacyjny, np. ANDROID... ale htc desire kręci fatalny filmy i robi kiepskie zdjęcia, a Galaxy S jest rozwiązaniem dla mnie, ale brak lampy błyskowej dla aparatu fotograficznego jest dla mnie dyskwalifikujący....

na chwilę obecną zostaję przy G900, ale czekam na HTC DESIRE HD i HTC DESIRE Z.

pzdr
seb
sabe9
1%
1%

Mod.tel.: sony ericsson G900
    WindowsSafari

Re: [G900] SONY ERICSSON G900 - opinie

Postprzez ewakowal8 » 12 grudnia 2012, o 21:37

Ja przez chwile miałam ten telefon i byłam z niego zadowolona. Nie zawieszał się chodził szybko, raz mi upadł i nawet się nie zadrapał więc raczej jest wytrzymały. No ale nie ma wielu przydatnych funkcji dlatego zamieniłam go na inny model.
ewakowal8
1%
1%

Mod.tel.: iPhone
    WindowsFirefox

Powrót do Telefony UIQ