NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[P990] SE P990i - po wgraniu motywu błąd KERN-EXEC

W tym dziale dyskutujemy o telefonach UIQ - czyli opinie, zapowiedzi, zdjęcia itd.

SE P990i - po wgraniu motywu błąd KERN-EXEC

Postprzez Schumi14 » 29 września 2010, o 15:02

Witam
Przedwczoraj dostarczono mi P990i.
Pierwsze co zrobiłem to posciagalem jakies fajne motywy , tapety z stronki zedge.
I sprawdzalem wszystkie motywy po kolei, az do pewnego momentu- wlaczylem jakistam motyw, obczailem i chcialem wlaczyc inny ale tu pojawil sie 1 problem bo nie moglem ustawic zadnego innego, nie moglem ogladac tapet, czy posluchac muzyki. Caly czas wyskakiwalo "KERN-EXEC".
Wiec mysle sobie ze zresetuje telefon. Wylaczylem go i proboje wlaczyc i tu moje zaskoczenie bo tel sie juz nie wlaczyl. Pasek dojdzie zawsze idealnie do połowy i tyle. Probowalem bez karty SIM oraz bez karty pamieci ale to na nic. Pasek zawsze zatrzymuje sie na srodku i dalej nie ruszy.
I teraz nie wiem co mam robic, probowac instalowac softa? czy jakichs update service szukac do tego tela?

Zasinstalowalem SEUSA i chcialem sprobowac zainstalowac softa ale tak sie sklada ze nie moge nawet przytrzymac klawiszu C bo klawiatura "ABC..." mi nie dziala, moge tylko polegac na QWERTY i nie wiem co moge zamiast "C" przycisnac:/
Z gory dzieki za kazde reply.

-- 30 września 2010, o 18:35 --

odświeżam :/
problem nie zniknal a ja nadal nie wiem co robic :(
Ostatnio edytowano 30 września 2010, o 10:12 przez Magik, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Korekta tematu. Punkt 2b i 2c regulaminu.
Schumi14
1%
1%

Mod.tel.: SE P990i
    WindowsFirefox

Powrót do Telefony UIQ