NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS
Hosting sponsoruje:GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook


 

Regulamin Forum OpenMobile

W tym dziale dyskutujemy o telefonach UIQ - czyli opinie, zapowiedzi, zdjęcia itd.

Regulamin Forum OpenMobile

Postprzez MrK » 31 grudnia 2008, o 12:20

Regulamin Forum OpenMobile

Pamiętaj! Rejestracja oraz logowanie się na forum oznacza akceptację poniższego regulaminu!

1. ZASADY OGÓLNE
 1. Podczas rejestracji nie używaj wyrazów obraźliwych jako nicka. Spowoduje to usunięcie konta.
 2. Administratorzy oraz Moderatorzy nie są zobowiązani ściśle przestrzegać niniejszego regulaminu.
 3. Sprawy prywatne załatwiać proszę poprzez PW, e-mail lub GG, nie na forum.
 4. Wszelkie przejawy chamstwa, SPAMowania oraz działania na szkodę forum nie będą tolerowane i nieuchronnie zakończą się BANem. Szczególnie wyśmiewanie się z innych użytkowników i nadużywanie emotikon, głównie takich jak rotfl, lol itp., będzie traktowane bezwzględnie - użytkownik otrzyma ostrzeżenie.
 5. Loguj się na forum przynajmniej raz na trzy miesiące, w przeciwnym wypadku Twoje konto może zostać bezpowrotnie usunięte wraz z całym "dorobkiem".
 6. Prosimy o nieusuwanie załączników, które dodaliście do swoich postów. Innym odwiedzającym forum mogą być w dalszym ciągu przydatne. Staraj się wrzucać na forum tylko wartościowe i sprawdzone rzeczy. Jesli mimo wszystko zabrakło Ci quoty - zanim cokolwiek skasujesz, skontaktuj się z Administratorem.

2. POSTOWANIE
 1. Przed utworzeniem nowego tematu zajrzyj do FAQ oraz skorzystaj z wyszukiwarki. Twój problem mógł być już niejednokrotnie poruszany.
 2. Temat musi jasno określać problem zawarty w poście. Posty o tematach typu: Problem z ..., Co teraz?, Pomocy!, itp. będą bez czytania lądowały w koszu.
 3. Każdy temat dotycznący konkretnego modelu, musi zaczynać się od przedrostka (w nawiasach kwadratowych), który określa jakiego modelu telefonu dotyczy pytanie! Np.: "[N6630] Jak wymienić głośniczek", [P910i] Wyświetlacz przestał reagować na dotyk" itp. To samo dotyczy działu "Giełda" (obowiązują przedrostki [Kupię], [Sprzedam], [Zamienię]). Jeśli czegoś szukasz - zaznacz to w temacie przedrostkiem [Szukam]. Tematy nie zawierające wymaganych przedrostków będą BEZ CZYTANIA lądowały w koszu a Ty możesz zarobić ostrzeżenie.
  Jeśli chodzi o dział Co wybrać?, jego regulamin znajduje się w tym temacie.
 4. Na forum ZABRANIA SIĘ umieszczania w załącznikach wszelkich gier oraz programów! Dotyczy to także działu z softem dla PC. ZABRANIA SIĘ również podawania bezpośrednich linków do nielegalnych wersji programów lub gier umieszczonych na różnego rodzaju serwerach plików typu: megaupload czy rapidshare. Za nieprzestrzeganie tej zasady użytkownik otrzyma ostrzeżenie.
 5. Użytkownikom niższym rangą niż "moderatorzy" bezwzględnie zabrania się używania tzw. tabliczek.
 6. Posty o treści: "Jak w temacie." będą lądowały w koszu. Pytanie musi być zawarte w treści posta.
 7. Posty umieszczaj w odpowiednich działach. Wystawianie tego samego posta w różnych działach lub kilka razy ale z innym tematem grozi ostrzeżeniem.
 8. Nie pisz tematów i postów WIELKIMI LITERAMI. W internecie traktuje się to jako krzyk.
 9. Zadając pytanie na forum, odpowiedzi również oczekuj na forum. Posty z proszę o odpowiedź na maila, proszę o przesłanie na maila lub proszę o kontakt na GG, itp. będą lądowały w koszu. Prośby takie dopuszczamy tylko w działach z grami oraz aplikacjami z racji tego, iż nie można umieszczać ich w załącznikach na forum.
 10. Forum jest polskie, więc w takim języku tu piszemy. Najlepiej używając znaków interpunkcyjnych i polskich liter. Nie dotyczy to oczywiście cytatów itp.
 11. Nie będzie żadnej litości dla "nabijaczy" postów.
Ostatnio edytowano 1 stycznia 1970, o 02:00 przez MrK, łącznie edytowano 11 razy
MrK
Administrator
Administrator
 
Posty: 658
Dołączył(a): 5 listopada 2005, o 07:17
Mod.tel.: N95
  WindowsXPMSIE

Powrót do Telefony UIQ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron