NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Smartfon do internetu

Tutaj porównujemy telefony, doradzamy co wybrać. Dotyczy telefonów z jak i bez Symbiana.

Smartfon do internetu

Postprzez Rafa » 22 października 2011, o 23:40

Cześć!
Szukam możliwie jak najtańszego telefonu do i n t e r n e t u ( no i przydałaby się funkcja dzwonienia, ale to tak na marginesie). System się przyda, ale może być to każde świństwo włącznie z WM6 i Androidem. Liczy się jakość i szybkość przeglądania netu. Aparat jakiś tam mógłby być, ale nie wymagam fajerwerków. Muzyki nie musi odtwarzać, nie musi być iPhonem (to drugie może być w obecnych czasach zadziwiające - ale piszę z iPada, mam dwa iPody; wystarczy ;d).
Mam nadzieję, że na tym forum znajdę jeszcze jakieś miłe i pomocne dusze :)
Rafa
40%
40%

Mod.tel.: Xperia arc S
    MacOSXSafari

Re: Smartfon do internetu

Postprzez Janao » 23 października 2011, o 22:21

Jak taniocha do internetu to polecam ci galaxy gio. Do internetu raczej android.. jak zalezy ci na fizycznej qwerty to xperia x10 mini pro tez jest niczego sobie za małą kase, ale jest wykonana z tandetnych skrzypiących plastików i mały wyświetlacz może ci się nie spodobać. Jesli wystarczy ci wyświetlacz 3,2 cala i nie przeszkadza ci marny aparat foto to galaxy gio będzie idealny. Bardzo dobry dotyk, szybki.. praktycznie pod każdym względem nienaganny za takie pieniądze..
Jestem, czy mnie nie ma ? to ściema.. wszystko ściema !
Janao
50%
50%

WindowsMSIE7

Re: Smartfon do internetu

Postprzez Easy-Wifi » 3 lutego 2012, o 12:05

Zależy co rozumiesz pod pojęciem " Tani telefon" bo to względne pojęcie. Określ swój budżet. Równie dobrze do internetu nada się Samsung Wave.
Easy-Wifi
20%
20%

Mod.tel.: Noria E72
    WindowsXPFirefox

Powrót do Co wybrać?