NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

[do 600zł] Dotykowy z dobrym aparatem i duzym wyswietlaczem

Tutaj porównujemy telefony, doradzamy co wybrać. Dotyczy telefonów z jak i bez Symbiana.

Postprzez Pamplemousse » 11 stycznia 2012, o 00:52

Hej!
Doradzcie mi prosze jaki telefon wybrac, bo z obecnej Nokii 5800 jestem delikatnie mowiac niezadowolony. Szukam telefonu dotykowego z wifi oczywiście, aparatem min. 5mpx - przede wszystkim do zdjęć przeróżnych kartek/notatek z zeszytu itp, czasem jakieś zdjęcie z jazdy na rowerze na przykład, z wyświetlaczem min. 3,5". Coś więcej? Tyle żeby odtwarzał filmiki z youtube itp w miarę dobrze - ale to nie najważniejsze, mogę się bez tego obejść; jeśli chodzi o gry/aplikacje to coś w stylu Doddle Jump i podobne, więcej mi nie trzeba. Na odtwarzaczu muzyki mi nie zależy. A i żeby nie był wyższy/grubszy niż jakieś dajmy na to 12mm. I jeszcze żeby co chwile nie zacinał się tak jak obecna Nokia - w sumie co do Nokii nie jestem już tak przekonany jak kiedyś i raczej jej nie wybiorę.
Cena do 600zł, jeżeli nic ciekawego nie znajdę w tej cenie lub będzie warto to mogę trochę dołożyć ;). Używki/nówki obojętnie ;).

Na razie najbardziej zaciekawił mnie Samsung Galaxy Ace, co o nim sądzicie?

Z góry dziękuje za odpowiedzi ;)
Pamplemousse
1%
1%

Mod.tel.: 6500s
    WindowsXPSafari

Re: [do 600zł] Dotykowy z dobrym aparatem i duzym wyswietlaczem

Postprzez Czerwony » 11 stycznia 2012, o 01:44

Szukaj używki Galaxy S i9000 ;)

Wysłano z Galaxy S II z użyciem Tapatalk
Pozdrawiam
Czerwony:)

Moja Historia Telefonów: NEC=>Siemens C45i=>Nokia 3210=>Nokia 3410=>Nokia 3330=>Nokia 3510i=>Siemens C72=>Nokia N72=>Nokia N73ME=>Nokia N95-1=>Nokia 6300=>iPhone 4 16GB Black=>Galaxy S II
Member of Symbianos.pl Community
Czerwony
80%
80%

Mod.tel.: SGS II + Nexus 7
FW: 4.1 , 4.2
    unknownunknown

Postprzez Pamplemousse » 11 stycznia 2012, o 17:50

Galaxy S nie posiada lampy błyskowej z tego co wiem, a czesto jest mi ona przydatna, wiec raczej odpada. Od znajomych dowiedziałem się ze Ace zbyt dobry nie jest, wiec co lepszego mozecie polecić? Dodam, ze zalezy mi tez na latarce w telefonie :rotfl:
Pamplemousse
1%
1%

Mod.tel.: 6500s
    WindowsXPSafari

Postprzez MaxFarenthide » 11 stycznia 2012, o 22:21

z androida to może xperia neo (choć tu trzeba byłoby dołożyć) a z bady to samsung wave s8500 (bardzo dobry wyświetlacz, aparat, wykonanie) ?. Udane telefony :ok:
MaxFarenthide
40%
40%

Mod.tel.: Honda
FW: CRX DelSol
    WindowsVistaFirefox

Postprzez czarusblitz » 11 stycznia 2012, o 22:42

Poki co w telefonach lampa blyskowa nie spelnia swojej roli, zdjecia sa kiepskiej jakosci wiec nie bralbym jej pod uwage. Ja polecam ci iphona 3gs, solidnosc, dobre wykonanie, stabilny iOS, poukladany i obfity market oraz wsparcie co do aktualizacji.
czarusblitz
1%
1%

Mod.tel.: Iphone
FW: iOS 5
    unknownunknown

Postprzez Easy-Wifi » 3 lutego 2012, o 11:30

W takim razie jeżeli nie Samsung Ace to może Gio? To też solidny model oparty na Androidzie. Ewentualnie poszukaj wśród SE,z tym że tam ciężko o dobry telefon dotykowy. A co powiesz o Samsungu Wave? W tej cenie spokojnie dostaniesz nówkę.
Easy-Wifi
20%
20%

Mod.tel.: Noria E72
    WindowsXPFirefox

Postprzez czarusblitz » 5 lutego 2012, o 14:12

Ewentualnie jesli zalezy ci glownie na jakosci zdjec to zastanow sie nad uzywana n8.
czarusblitz
1%
1%

Mod.tel.: Iphone
FW: iOS 5
    unknownunknown

Postprzez Easy-Wifi » 6 marca 2012, o 16:56

No tak,ale autor chce mieć coś na bazie Android,wiec Samsung Galaxy Ace idealnie pasuje. Bardzo dobry dotykowy wyświetlacz. Nie wiem jak z jakością zdjęć,ale powinieneś być raczej zadowolony.
Easy-Wifi
20%
20%

WindowsXPFirefox

Postprzez Goner » 7 marca 2012, o 20:09

Nie chce zakładać nowego tematu a mam dosc podobne pytanie i wymagania. Stoje przed wyborem nowego telefonu: Ace, Galaxy S, Galaxy S plus (choc nie wiem czy na niego wyrobilbym z kasa), Neo, Neo V, Desire. Desire troche nie podoba mi sie wizualnie i chyba jest juz dosc stary, z Neo (/V) boje sie o jakosc wykonania jak to u SE.
Najbardziej przekonany jestem do Galaxy S. Nie wiem czy warto dopłacac w moim przypadku do S+. Tylko, ze z drugiej strony wolalbym cos z lampą, a S i S+ jej nie mają, wiec moze Ace?
Galaxy S z lampą byłby dla mnie idealny - znajdzie sie cos takiego? :P

W gre wchodza oczywiscie uzywki, wiec jest cos jeszcze dobrego w tej cenie? Polecany Wave odpada, Symbian i Iphone 3gs równiez.

Dzieki :)
Goner
1%
1%

WindowsXPSafari

Postprzez sebool12 » 18 marca 2012, o 01:39

A może motorola defy? Sam posiadam taki telefon i nie mogę mu niczego zarzucić :hyhy: Lampa jak najbardziej jest, wys 480 x 854 px (3,7"), procek 800mhz(u mnie 1,1ghz), 512ram zapewniają b.dobrą prace andka. Oczywiście zalecane jest wgranie jakiegoś customa ponieważ fabryczny rom może czasami złapać laga. Ja korzystam z WIUI (przeróbka połączenie MIUI i CM7) i jestem w 200% zadowolony :super: żadnych problemów z fonem i najważniejsze - nie muszę się obawiać o zalanie albo upuszczenie telefonu :hyhy:
To tak z grubsza, jakbyście mieli jakieś pyt o defy to pisać pw, chętnie odpowiem :cwaniak:
sebool12
40%
40%

Mod.tel.: Motorola Defy
FW: 2.3.7/WIUI
    WindowsSafari

Postprzez Easy-Wifi » 8 maja 2012, o 12:36

O nie,motorole zdecydowanie odradzam. Telefon dosyć awaryjny,a i do wyglądu jak i aplikacji można się czepiać. Ja także skłaniam się ku Samsungowi S,to dobry i solidny model,bardzo multimedialny,wiec na pewno spełni Twoje wymagania.
Easy-Wifi
20%
20%

WindowsXPFirefox

Powrót do Co wybrać?