NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Nokia E52 czy warto kupic nowa

Tutaj porównujemy telefony, doradzamy co wybrać. Dotyczy telefonów z jak i bez Symbiana.

Nokia E52 czy warto kupic nowa

Postprzez jonks » 12 stycznia 2012, o 17:01

Zwraam sie o was z tym pytaniem bo chce kupic telefon dizewczynie i ten spelnia wszystkie wymagania oprocz...

no wlasnie boje sie jej troche na YT kupe filmow o tym co nie domaga
chcialbym zapytac uzytkowników tych nowych E52 ktore wychodza na przestrzeni ostanich tam powiedzmy 6 mcy czy zostal ten model przez nokie poprawiony chodzi o system o glosniczek podsiwetlanie ekranu i bog wie co tam jeszcez nie dzialalo

prosilbym o porady
po latach z symbianem :)->iphone sprobujemy
jonks
50%
50%

WindowsFirefox

Re: Nokia E52 czy warto kupic nowa

Postprzez makgajwer » 12 stycznia 2012, o 21:23

pierwsza zasada: czytaj opinie na forach ale nie kieruj sie nimi przy zakupie w 100%
Mam E52 od ponad 2,5 roku i nie potwierdzam wiekszosci wad, o ktorych tutaj przeczytales Tel. jest swietny Oczywiscie sa malkontenci co pisza, ze nie ma procka z 4 rdzeniami, 2 GB Ramu itp, itd ale wiekszosc tych specow albo nie miala spzretu w lapach albo bawili sie atrapami w MM wszystko zalezy do czeko uzywasz i jakie masz oczekiwania Gdybym ja bral wiekszosc tych opinii pod uwage nie kupilbym ani E52 ani E7, ktora mam od paru mcy a po tym modelu tez jada wszedzie jak po lysek kobyle a uwierz mi to b. udany model
Reasumujac bierz i ciesz sie dobrym sprzetem
Jakbys mial pytanka odnosnie tego modelu wal smialo na priva
p.s. od 3 tdni bawie sie tabletem asusa, ktoruy tez jest "krytykowany" na forach ale jakbys go wzial w lapy to juz bys nie chcial iPada chyba ze do lansu
makgajwer
40%
40%

Mod.tel.: IPHONE4S +NOKIA E7
FW: najnowszy
    WindowsXPFirefox

Postprzez jonks » 12 stycznia 2012, o 22:18

no swoja droga ten talet asusa gniecie ma czytniki kart usb czyli rzeczy ktore takie cos musie miec :)
po latach z symbianem :)->iphone sprobujemy
jonks
50%
50%

WindowsFirefox

Postprzez Easy-Wifi » 3 lutego 2012, o 11:51

Nokia E52 to bardzo dobry wybór jeżeli zależy Ci na solidnym i wytrzymałym telefonie. dużym plusem jest czas pracy baterii- pod tym względem na pewno się nie zawiedziesz.
Easy-Wifi
20%
20%

Mod.tel.: Noria E72
    WindowsXPFirefox

Powrót do Co wybrać?