NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Jaki następca 5800

Tutaj porównujemy telefony, doradzamy co wybrać. Dotyczy telefonów z jak i bez Symbiana.

Jaki następca 5800

Postprzez modoc » 7 marca 2012, o 10:55

Witam przyzwyczaiłem się do tego mojego telefonu i mam go od samego początku. Teraz nadszedł czas na zmiany gejfon mnie nie interesuje zupełnie. Zależy mi głównie na dobrym GPS i baterii. Często jeżdżę na rowerze i korzystam ze sport trackera po parę godzin. Cena max 1700 zł

Zastanawiałem się nad Nokią 700 jakie jest wasze zdanie na temat tego modelu. Zależy mi żeby był jak najbardziej zbliżony do mojego starego. Kwestia przyzwyczajenia.
modoc
10%
10%

WindowsXPFirefox

Re: Jaki następca 5800

Postprzez mico11 » 22 marca 2012, o 10:51

Poleciłbym Ci spokojnie N8 ponieważ to doskonały telefon, ale z racji tego że już jest jednak trochę wiekowy i powolnie działa to z takim budżetem to poczekaj do 808 PureView - jeśli oczywiście nasi operatorzy będą mieli ją w swojej ofercie to szybko powinny być w tej cenie nówki na allegro.
Chyba że na wiekszym ekranie niż 3,5cala Ci nie zależy ani na prędkości telefonu (lubi pomyśleć przy www / mailu) to wtedy n8 i jeszcze trochę zaoszczędzisz :)
mico11
60%
60%

Mod.tel.: Xperia T Nokia E72
FW: dobre
    WindowsMSIE7

Powrót do Co wybrać?