NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Telefon do 1500zł

Tutaj porównujemy telefony, doradzamy co wybrać. Dotyczy telefonów z jak i bez Symbiana.

Telefon do 1500zł

Postprzez seeba03 » 1 kwietnia 2012, o 12:44

Witam!

Planuję pozbyć się na dniach tabletu. Wiadomo, fajna zabaweczka, acz nieco nieporęczna i mało praktyczna w mojej opinii. Leży tylko i się kurzy. Za pieniądze, które uzyskam ze sprzedaży planuję upolować jakiś fajny telefonik. Czego oczekuję? Przede wszystkim wygody we wprowadzaniu tekstu i przeglądaniu stron internetowych - koniecznie duży wyświetlacz z multi-touch'em. Wiadomo, Galaxy Tab'a raczej nic tu nie zastąpi, ale tak > 4.0 by się przydało. Ponadto zależy mi także na dobrym brzmieniu, gdyż słuchawka ma zastąpić mi osobny odtwarzacz MP3/MP4. Co jeszcze? Dużo bajerów, wiadomo...

Zastanawiam się nad powrotem do SGS II, jednak chyba wolałbym spróbować czegoś innego. Nie żebym miał coś przeciwko, gdyż telefon cud, miód, malina, ale człowiek zawsze chciałby macać coś nowego, w innym opakowaniu.

Jakieś propozycje? Znajdę coś ciekawego do 1500zł?

-- 04 kwi 2012 21:23 --

Dziękuję za 'pomoc' :cwaniak: Padło na Galaxy Note.

Do zamknięcia.
seeba03
40%
40%

Mod.tel.: Samsung Galaxy S2
    WindowsFirefox

Re: Telefon do 1500zł

Postprzez Easy-Wifi » 8 maja 2012, o 13:27

A ja proponowałbym jednak SG II,ale skoro masz już Note,to nie ma o czym pisać. Daj tylko znać jak się sprawuje i czy wykorzystujesz wszystkie jego funkcje.
Easy-Wifi
20%
20%

Mod.tel.: Noria E72
    WindowsXPFirefox

Powrót do Co wybrać?