NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

uniwersalny telefon za 500-800zł

Tutaj porównujemy telefony, doradzamy co wybrać. Dotyczy telefonów z jak i bez Symbiana.

uniwersalny telefon za 500-800zł

Postprzez davidOS » 29 lipca 2012, o 21:36

Witam,

Pół roku temu miałem e72 i generalnie byłem z niej zadowolony choć mogłaby być szybsza, kumpel mnie jednak namówił żebym mu ja sprzedał. Byłem sceptycznie nastawiony do dotykowców, ale pomyslalem sprobuje. Zdecydowałem się na wave II, bo miał mieć dobra baterie i fajny system. Fakt Bateria jest w miare ok jak na dotyk, system nie byłby zły, tylko szkoda ze nie ma darmowej nawigacji, kiepsko mi się na nim pisz, nie ma porzdnego gg ( z którego często korzystam) i bardzo często traci zasieg. Mam tez nokie 5310 i jest dużo fukcjonalniejsza, natomiast brakuje wifi.

Generalnie potrzebuje telefonu do dzwonienia, smsów (pisanie w miare komfortowe), trochę internetu, gg, przydalby się przyzwoity aparat, bateria oraz wykonanie. Gry mnie nie interesują, jakość muzyki tez nie ma znaczenia. Szukałem na allegro telefonu w przedziale 500-800zł chodzi oczywiście o telefon nowy. Oto lista telefonów na które zwróciłem uwagę.
BB: 8520, 9300.
HTC: wildfire s, desire c, Mozart, explorer,
LG: e900 swift 7
Motorola: defy, defy mini,
Nokia: n8, 500, lumia 610, e52, lumia 710, e63, e7, c7,
Samsung: gio, ace,
SE: hazel, xperia mini, x10, neo V,
z tańszych c905, w995, nokia 6700 classic

proszę o jakieś podpowiedzi, uwagi.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
davidOS
20%
20%

WindowsFirefox

Re: uniwersalny telefon za 500-800zł

Postprzez nismo » 15 sierpnia 2012, o 14:47

davidOS, podpowiem jeżeli chodzi o telefony Nokia bo takimi się interesuję. Z całej grupy, którą wymieniłeś poleciłbym model Nokia N8 i ewentualnie E7. Jeżeli chodzi o Lumie to zdecydowanie Nokia Lumia 800. Tutaj znajdziesz porównanie tych trzech modeli: http://www.developer.nokia.com/Devices/ ... 7-00,N8-00
Pozdrawiam,
nismo
nismo
Moderator
Moderator

Mod.tel.: E7-00
FW: 111030609
    WindowsFirefox

Powrót do Co wybrać?