NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Samsung Galaxy S II vs LG Optimus 2x

Tutaj porównujemy telefony, doradzamy co wybrać. Dotyczy telefonów z jak i bez Symbiana.

Samsung Galaxy S II vs LG Optimus 2x

Postprzez tomcio1208 » 1 sierpnia 2012, o 16:31

Przyszedł w końcu czas na zakupienie nowego telefonu, najlepiej z systemem android ponieważ jestem osobą, dla której telefon jest "centrum rozrywki" :D Od dłuższego czasu rozglądam się za telefonami i doszedłem do wniosku, że telefonami, które sprostałyby moim wymaganiom są telefony wymienione w tytule. Sęk w tym, że teraz kompletnie nie mogę się zdecydować, który telefon wybrać... Za Samsungiem przemawia większa bateria oraz możliwość dokupienia większej o pojemności, większy wyświetlacz do tego AMOLED no i chyba lepsze wsparcie. Za LG przemawia procesor Nvdia. A propo procków właśnie to są duże róznicę miedzy działaniem czy są zbliżone do siebie??
tomcio1208
1%
1%

Mod.tel.: N95 8GB
    WindowsXPFirefox

Re: Samsung Galaxy S II vs LG Optimus 2x

Postprzez mico11 » 7 sierpnia 2012, o 12:13

Nie sprawdzałem jak cenowo wygląda róźnica między nimi ale bierz SGS II. To jest super maszynka, w świecie Androida przebijają je tylko telefony następnej generacji typu SGS III czy HTC One X.
SGS2 bije też Optimusa 2 na głowę jakością ekranu, wielkością, oraz jakością audio. W zasadzie są to telefony z innej ligi. Procesor też sgs2 ma lepszy. Plus do tego lepsze wsparcie zarówno to oficjalne jak i XDA
mico11
60%
60%

Mod.tel.: Xperia T Nokia E72
FW: dobre
    WindowsMSIE7

Postprzez makgajwer » 9 sierpnia 2012, o 16:02

zgadzam się z mico11: bierz galaxy SII i bedziesz zadowolony :)
makgajwer
40%
40%

Mod.tel.: IPHONE4S +NOKIA E7
FW: najnowszy
    WindowsFirefox

Postprzez Laleczka » 12 sierpnia 2012, o 13:35

No ja miałam do niedawna 2x i z czystym sumieniem moge polecić. Ale jeśli chcesz mieć coś lepszego to polecam LG 4X, obecnie go posiadam jest super, ma najnowsza aktualizacje androida. Ma duży 4,7 calowy ekran pojemnościowy, który sie nie przycina, wszystko na nim widać, telefon posiada wiele aplikacji, można sie bez konca bawić. Bateria Li-Ion 2100 mAh, nie jest najgorsza. procesor Nvidia Tegra 3, 1,5Ghz, pamięć wbudowana 16 GB, pamięć RAM 1GB
Laleczka
1%
1%

WindowsXPFirefox

Powrót do Co wybrać?