NASZE SERWISY:    ANDROID   LINUX   MAEMO   SYMBIAN   WEBOS

Hosting sponsoruje:

GRIN3 - polskie fonty

Profesjonalne czcionki z polskimi znakami - czcionki.com

OpenMobile on Facebook

Samsung Galaxy S III VS iPhone 5

Tutaj porównujemy telefony, doradzamy co wybrać. Dotyczy telefonów z jak i bez Symbiana.

Samsung Galaxy S III VS iPhone 5

Postprzez matthew77 » 22 listopada 2012, o 15:59

Witam,

mam wymianę telefonu w Orange. Dostałem dosyć atrakcyjną ofertę. W salonie powiedzieli mi, że dwa najlepsze telefony które mogą mi zaproponować to Galaxy S III i nowy iPhone. Oba telefony są w podobnej cenie (iPhone jest droższy o 100 pln). Zupełnie nie wiem co wybrać. Z jednej strony Android podobno lepszy, ale iPhone to jednak iPhone. Poza tym Galaxy jest wielki. Proszę o opinie i podpowiedz.
matthew77
1%
1%

WindowsFirefox

Re: Samsung Galaxy S III VS iPhone 5

Postprzez makgajwer » 14 grudnia 2012, o 15:53

Poczytaj tutajhttp://www.gsmarena.com/iphone_5_vs_galaxy_s_iii-review-837.php
wg mnie b. dobre i obiektywne porównanie.
Każdy ma swoje plusy i minusy.
Niech duży ekran Samsunga Cie nie przeraża, bo teraz to właściwie standard a ma swoje dobre strony.

BTW: od roku mam IP4s, którego dostałem w prezencie i dlatego używam jako 2-gi tel (nie główny, ta rolę spełnia Nokia E7). Gdybym miał go kupić prawdopodobnie nie wydałbym tyle kasy ile operatorzy/sklepy każą sobie bulić. Przykro to stwierdzić ale IP nie wart jest tej kasy. Był dobry 2-3 lata temu. Obecnie pozostaje w tyle za konkurencją. Zobacz ewentualnie Limie 920 bo to niezła opcja.
makgajwer
40%
40%

Mod.tel.: IPHONE4S +NOKIA E7
FW: najnowszy
    WindowsFirefox

Re: Samsung Galaxy S III VS iPhone 5

Postprzez matthew77 » 19 lutego 2013, o 14:45

Wybrałem iPhona. Mam go już ponad 2 miesiące i muszę powiedzieć, że jestem baaaardzo zadowolony. Może i nie da się tu za bardzo ingerować w interface itd, niemniej ten telefon ma jedną potężną zaletę - jest niezawodny. Nic sie nie wiesza! Jest zawsze zwarty i gotowy do pracy. Jednak jest to cecha bardzo ważna, jeżeli ktoś używa komórki do pracy, jak ja. Ani razu mi się nie zawiesił. Słyszałem że w androidzie zdarza się to dosyć często
matthew77
1%
1%

WindowsFirefox

Powrót do Co wybrać?